Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl bych z toho honě, já tomu totiž romim a co ne se hravě doučim. Ale jinak. Ono jde totiž o realistic RPG a dle průzkumu co se dělal nekdy před rokem vyplynulo u bekerů to, že velká část (né vetšina) přispěla na realistic RPG a tudíž by jim vubec nedělalo problém ba naopak pustit tam ORIGO dabing čili českej s titulkama té či oné zamě aby tomu porozumněli. Je to jako Zaklínač u mě jedině Polsky nebo Stalker jedině Ukrajinsky, ta angličtina to akorát kazí. Ale ještě jinak Čechy jakož to stát jde pěkně do pr*ele, když rodilí čěši odmítaj svůj mateřský jazyk a dávaj přednost jazyku cizí země o jednom pádu, byť mu "třeba" rozumí.
  • Magister_Peditum
    Takže každý film a hra odehrávající se ve starověkém Římě by měla být kompletně v latině? Latiníci si na tom smlsnou! *15*
  • Nevypadá to špatně, Ale kdyby jsi měl ve středověku něco takového zaplatit, tak by jsi musel prodat hrad. :D
  • V prvních trailerech byli náznaky nějákých formací. Ve vojsku byli i vlajkonoši a veltielé se taky poznají. Snad. V plné hře to snad bude vyřešeno. Pokud ano. Budu stát na pahorku mimo bitvu, jen abych sledoval ty skupiny jak se přesouvají po křídlech, střed ustupuje, jízda provádí obchvat a na bojiště se přisouvají zálohy. :D Myslím že na to padně několik loadingů.
  • Magister_Peditum
    Což o to, komplexní být může, ale ve výsledku se tam zase ohánějí dvoumetrovými meči v rádoby samurajském postoji. Prostě srovnávat to je blbost - jedna hra jde vizuálně atraktivní a v podstatě mainstreamovou cestou a druhá to chce udělat prostě jinak - víc to připodobnit skutečnosti. Že mají v KC zatím dost prkenné animace je pravda, s tím souhlasím, ale u té tolik kritizované bitvy předpokládám, že na tom ještě máknou.
  • archie777
    Nedokážu si představit, že tohle vytvoří někdo, kdo si váží práce jinech pod topic o beta testu. Ten člověk evidentně ví, že jejich zbraňovej systém bude na prd, protože hlavní je arkádová zábavnost (u všech typů her !). Ten člověk taky přesně ví, že beta test v podání KC je už prakticky hotová hra, ve které se jen dolaďuje. Sou to nesmysly. O tom jestli ta hra bude/nebude zábavná ví zatím každý prd a beta je prostě jen nějakým způsobem hratelná verze hry hozená mezi lidi.
  • MickeyMutant
    Věřil bych, že tohle ve finále do té velké plánované bitvy ještě stačí nějak zapracovat. Určitě se tam na sebe najednou všichni nenaskriptovaně hlava nehlava nerozeběhnou*4*
  • Jediný co bych v combat systému u KC vytknul, tak že vojáci se nedrží aktuálně nějákých bojových formací. Co by ale člověk čekal od nějáké šlechtické družiny, že?
  • no kdyby ve hře na tebe borec začal staročeštinou řvát: "Stul kabelku!" nebo "Tu nemáš proskoku žádného!" nevím zda bys z toho něco měl - ale jo, hlavně že by to bylo ČESKY. Já hlasuju pro AJ s CZ titulkama - raději ať finance a čas na CZ dabing využijí jinak
  • Znovu kde se oblivion inspiroval? Na to chci odpověď. Ne odpověď na otázku, na níž jsme se neptal...(Nemluvě o tom že mám Oblivion dohraný)
    Realistický souboj považuji za základ. Já a lidi ze šermířské skupiny jsme s ním spokojeni.
    Víš o čem je boj? O zabíjení. Když někoho sekneš, musíš ho eliminovat, efektivně, lehce, rychle. Boj nemůžou být parádičky na několik minut jak scénika.
    Toho mača za kterého hrál v ukázce For honor by jsi zlikvidoval s klidem, když má zbraň na turnaje...
    A beta vážně není hotová hra. Hotová hra se označuje jako "gold".
  • MickeyMutant
    Je to hlavně pohybem. Ten v KC je oproti For Honor mnohem prkennější.
  • Dabing v češtině ROZHODNĚ potřeba "JE", ani dnes lidi v Samopších, Mrchojedech nechodí po ulici, nesedí v hospodách a nemluví na sebe anglickým jazykem.
  • MickeyMutant
    Je to velmi konkrétní kritika. Tvoje reakce o tom, kdo co v životě vytvoří a koho pohled na svět dožene, je naopak docela bezobsažná.
  • Ukáže Bethesdě co? Jak se dělá inventář? Nevzpomínám si, že by v Morrowindu nebo Oblivionu byl špatný inventář. Originální inventář ve Skyrimu byl sice bez duše a celkem ošklivý, ale co se praktičnosti týče, vůbec jsem si nestěžoval.
  • mně se na For Honor strašně líbí design těch rytířů a warriorů... v Kingdom Come sice asi vypadají tak jako tehdy podle skutečnosti, ale vizuálně nejsou moc přitažlivý, spíš jako kdyby hráli někde na vesnici divadelní hru
  • MickeyMutant
    Ne, řekl doslova, že mají v betě souboj několika stovek lidí.
  • archie777
    Nevim jestli jsi četl to co psal, ale to fakt neni opodstatněná kritika, ale jenom hate člověka, kterej je přesvědčenej o tom, že nachytal bandu profíků na hruškách. Nehledě na to, že nevím kde se neustále berou ty definice toho co je a není beta verze.
  • dabing v češtine není třeba ale ROZHODNĚ plný text a všechny překlady do češtiny jsou pro značnou část hráčů podmínkoku jinak o hru nebudou mít zájem
  • on asi mluvil o velkych bitvach v singleplayeru kde plne jede AI. Jestli a v jaky kvalide je v M&B SP nevim
  • MickeyMutant
    Nevím, jestli super, ale možná bude vypadat lépe a možná budou souboje zábavnější než v KC. A přitom budou zřejmě relativně komplexní oproti jednoduchým řadovým mlátičkám, o nichž píšeš. Upozorňuju, že píšu o vizuálu a soubojích, nepíšu o příběhu, RPG, historické věrnosti atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit