Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na to za par mesicu taky dojde, je to ztratovy biznis
  • škoda že si ten "lepší " obsah nechávate na placeny časopis a tuhle stranku tak flakate *13*
  • sleepless
    Jak psal Lukáš, jde pouze o Windows verzi. Mac verze bohužel není součástí licenčního ujednání, i když bychom si samozřejmě přáli (a mysleli jsme na to, fakt!), aby byla hra dostupná v Levelu pro všechny platformy, na které vyšla (PC, Mac, ioS apod.). Ale nepřestaneme to zkoušet dále.
  • ty screny se nedaji cist pismo je moc maly
  • Jack1947
    Aha, takze ta recenze v Levelu "nic moc" by te spise nastvala jeste vice. Pravda. *3*
    Tim myslim ze , pro takove jako ty to vazne neni.
  • filias
    První plná hra, po třech letech co mám Level předplacený, která mě zajímá.
  • martin.mares.984
    Skvělý článek od Honzy Herodese, "Vader v Rukávu" neméně dobrý téma, líbí se mi obálka - hodně se povedla, škoda jen, že Beyond už tak moc ne, to už je holt život, ale recenze Martina Bacha je objektivní a dobrá. Dobrá práce!
  • Nezbavím, když už jsem ho takovou dobu zprovozňoval a dolazoval. Mám os x instalovaný na svém non-apple pc. Raději bych se zbavil těch okýnek. V os x se mi pracuje mnohem lépe a win používám už jen a pouze na hry.... Nesnáším, když musím pořád restartovat jen kvůli nějaké hře. Snad alespoň steam tu okení věznici trochu nabourá.... To už je ale mimo téma. Vřele vítám digitální verzi časopisu, už se mi nebude kroutit obal *3*
  • Uz jsem zapomnel, jake laborovani obcas prinasi hrani na pc :-).
  • Škoda, že nejde digitální verze stáhnout do PDF (abych nemusel číst v prohlížeči, nevyhovuje mi to). Ale chápu asi proč...
  • Nekoupim si herni casopis od lidi, kteri neumi hodnotit hry a dali Beyond: Two Souls hodnceni 5/10 a neumi si ani priznat chybu.
  • Bohužel, také mám OS X a tohle je pouze Win verze. Instaluju kvuli Gemini Rue Windows XP do Parallels Desktop...
  • Je fakt, že minulá se kroutila míň...
  • Jack1947
    Nekroutila, takze se zda vse v poradku.
  • janchor
    To se uvidí! Nám už se v redakci nekroutila ani minulá.
  • janchor
    Je to WIN verze.
  • Jack1947
    Spis se toho Apple humusu zbav , a nastartuj na win. ( Pchf OSX.) *7*
  • Bude toto číslo už s nekroutící se obálkou?
  • Dobré ráno ve spolek. Chtěl bych se zeptat jaká verze hry je dodávána s tímto číslem. Pochopil jsem, že se nejedná o Steam klíč. Jde mi o to, že hra je na gogu dostupná i pro os x, verze na steamu ne. Mě jde právě o verzi pro os x - je dostupná s tímto levelem, nebo budu muset pořád restartovat do win?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit