Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ethy
    Mám lenovo y570 s nvidií optimus, ale ani na jedný, ani na druhý kartě to nejde. Ale možná bude problém právě v tom optimusu, podobně neoptimalizovanej je i poslední port Mortal Kombatu. Bohužel nepomohlo ani jedno, ale zejtra ráno na to ještě znova mrknu, zkusím znova čistou instalaci a pak uvidíme co a jak, kdyžtak to budu řešit nějak přes fóra vývojářu jestli nevědí co s tím. Každopádně mockrát děkuju za pomoc *4*
  • Horst_Fuchs
    Tak to jo. *5*
  • janchor
    Protože jde o námi přeloženou verzi hry.
  • Amylee.Anderson
    Hezky, zmínili jste Memoryho! *2* Téma o glitchích, příběhové téma, článěk o Sanitariu, Gemini Rue, na to se těšim :))
  • MrSanta
    Je tento. Mě to nějak netrklo, já ho beru jako jaydee-ho.
  • Horst_Fuchs
    Digitální verze Levelu je fajn bonus, mile mě to překvapilo.
    K čemu je vlastně dobrej ten Publero voucher? Zaregistroval jsem se, dostal tohle číslo v digitální podobě, ale kam a proč vůbec zadat voucher netuším.

    Plná hra je sice fajn, ale stejně jako u Red Orchestry je to záležitost, která už byla v pár slevách a dokonce i v humble bundle. No nic. Proč tam vlastně tentokrát není Steam klíč?
  • Stačí, když si přes google najdeš Jan Doskočil alias jaydeecz na twitteru a budeš mít jasno.
  • MrSanta
    Huh?
    Toto bude zřejmě nějaký interní vtípek / rejp, který, obávám se, nechápu.
  • nekromant33
    neblázni to by doskočil nerozdejchal, musí dát nejmíň skyrim
  • Thorar
    Těšim se na nedělní ráno, až přijdu do práce a na stole mě bude čekat pošta s Levelem 235 *1*
  • GlaDOS
    S Gemini Rue je občas problém kvůli pluginu, který využívá na déšť, protože ten jede na Direct Draw. Jestli hraješ na notebooku, přesvědč se, že máš u nastavení baterie high performance. Pokud notebook nemáš, zkus hru spustit v okně. Pokud to pořád nepojede, jdi do Ovládací panely\Vzhled a přizpůsobení\Zobrazení\Rozlišení zobrazení\Upřesnit nastavení\Monitor a v sekci Barvy nastav High Color (16 bitů).
  • Jack1947
    Obsah okey, hra ac nejsem adventurista rad vyzkousim, myslim ze jsem spokojeny.
    Vicemene. *3*
  • kubi-wan
    Sakra, to vypadá našlapaně! A já se tenhle tejden teprv konečně dostal k 234ce, ze který jsem čet zatim tak dvě stránky...
  • Ethy
    Jsem jedinej komu nejede Gemini Rue? :/ Je potřeba updatovat nějaký frameworky? Sekne se mi to u loga firmy. Zvuk jede dál, hra jako program taky, ale nenajede to do menu. Kdyz alttabnu na plochu a zpatky tak se objevim v menu, ale framy dropnou na 1-4 snimky za vterinu a neda se nic.
  • MrSanta
    Já bych se přimlouval za Eschalon, klidně by mohli vrazit oba díly do jednoho čísla. Sice je oba vlastním a nejsou zrovna nejnovější, ale někdo je mohl minout. Nezahrát si tyhle hry je škoda. Jsou to skvělé tahové RPG s nádhernou grafikou. Přiznávám, nejsem moc objektitvní, jedná se o mé hodně oblíbené hry. Navíc třetí díl by měl teoreticky dorazit o vánočních svátcích, takže by to zas tak moc mimo mísu nebylo.
  • nekromant33
    A já bych zrovna ocenil i klíč na steam.. jako jsem to nikdy nijak zvlášť nebral ale spíš kvůli tomu abych to měl v knihovně. Ale co už, jen tak dál. Jsem zvědavej na to co dáte jako RPG (protože zatím jedete hru každou z jiného žánru).
  • MrSanta
    Hehe, jediný Komerční sdělení/PR článek u kterého je povolená diskuze *1*.
    Obsah vypadá nabušeně jako kráwa. Těším se hlavně na páně Rybkovo strategické zamyšlení a článek o digitálních šotcích. Mé oblíbené Retro vypadá tradičně dobře. Také jsem zvědav jaké vylomeniny přinese Pavlač.
    Ostatní autoři nechť se necítí smutně, s radostí přečtu všechno. Akorát nevím kdy, předchozí číslo jsem ještě nestihnul dokončit. A žádná noční šichta na obzoru *2*
    Vypadá to, že konečně taky nainstaluju přiloženou hru. Zatím se redakce do mého vkusu moc netrefila. I když adventury nehraju, tak tohle mě docela zajímá.
  • tak kvuli Sirtechu koupim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit