Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a safra
    tak to vypadá, že jsem náhodou trefil pořadí, ve kterém je mám vzbudit, kdo má a nemá umřít a v jakém pořadí se mají nasoukat do teleportu *1*
  • ten pohyb mi ze zacatku nevadil, ale hlavne kdyz jsem opakoval nesplnitelnou misi, tak me zacal celkem stvat *5*
  • tak rano jsem pln sil dal jeste jeden pokus, vsechny ruzenky vzbuzeny, vsechny prezily a po jedny sem je nasoukal do portu a jako tresnicku na zaver knihovnika, a stejne hovinka *1*
    u failed ur shield *6*
  • mě ta grafika nepřijdě špatá (a to jsem v poslední době celkem zmlsaný) prostředí je vyloženě povedné, termosky jsou termosky na těch není co vymýšlet akorát je fakt že chodií s t r a š n ě p o m a l u
  • hmm, tak to vypadá, že je to "mission failed", když se librarian teleportuje pryč a při tom tam ještě zůstanou spící bratři mariňáci... no one gets left behind :)
  • Veskoslav
    Dík, opravil jsem. A přitom se na ni dívám na poličce...
  • chlapce... nepredpokladam, ze jsme se setkali, nebo si placli ze si budeme rikat chlapce, ale chlapeckou nerozvaznost ti velkoryse promijim.

    deskova hra zadne AI nema, to musi suplovat hrac. U PC hry tomu tak samozrejme neni, prodavat SH jako ciste MP by byla sebevrazda a nikde tak hra prezentovana nebyla, ba naopak. Tvrzeni, ze je hra hlavne o MP je tedy tvuj nazor, ktery respektuji a pokud mas kolem sebe dalsi jedince co to tak vidi pak mizi nekolik problemu a stale jich vetsina (predevsim technickeho razu) pretrva.
  • Zdravim,jsem trosku zklaman,cekal sem navrat puvodniho stareho akcniho Space Hulka s taktickou hrou....Space Hulk: Vengeance of the Blood Angels tusim z 96roku,to byla hra,cekal sem proste navrat,ten se nekonal,jako tahovka to muze byt dobry,ale ten pocit uzkosti a akcnosti uz tu neni *9*
  • tak mozna zalezi na tom, ktery dva nebo kolik si jich vzbudil (ja budil jen tri, pak uz tam bylo tak zamoreno zabakama, ze jsem radsi valil rovnou k vychodu), ja tam poslal jednoho s bolterem a toho s drapama
  • Tushan
    chlapče když je to hra dělana 1:1 k deskové tak je jasne že je to hlavně o multiplayeru nebo jak bys chtěl hrát deskovou hru ?? sám ?
  • 1.) 1:1 TT zpracovani SH za 30babek? Inu kazdy se bude muset rozhodnout sam, ale dle meho nazory hodne malo muziky za dost penez.

    2.) celkova produkcni kvalita pomerne nizka, low res textury a cele pojeti od menu po animace neni uplne ok. Pusobi lacine a site horkou jehlou. Detail chodeb a prostredi pomalu prekonava provedeni samotnych akteru (SM + GS). Animace chuze SM vypadaji jako by Terminatori meli nas@#$( v gatich. Term armor nezpusobuje zpomaleni na bidne belhani podle lore, zde navic zpomaluje i celou hru.

    3.) sytem a smer hry? Asi pro me nejvetsi zahada. Jestli je to kompletni kopie TT pak je zde nulova replayability mimo MP, coz je pomerne zasadni. Zatim se zda ze tomu tak bude. V takovem pripade je pochopitelna i cena 30 penez, protoze je dulezite nachytat co nejvice kupcu nez to praskne a bulblina splaskne. Autori slibuji DLC formou dalsich chapteru -> cti reskin za prachy. Moc spatne.

    4.) autori jsou stejne jako v pripravovanem MMO paskvil-makeri, kteri amatersky znasilnili UNITY engine a za pomerne dlouhou dobu zpatlali tohle veledilo. Prestoze se neda v uricitych okamzicich zaprit tisniva atmosfera SH, tezko se da prehlednout 9/10 hernich jednotek kdy clovek narazi na nudu a technicke problemy, nebo spatnou kvalitu odvedene prace.
  • hm, mě to fungovalo... librarian šel třetí... pak ještě další dva přeživší a splněno
  • tak ta sesta mise je fakt jebla... nejdriv jsem dvakrat dopad, jak jsem cekal (skoncilo to predcasne, prestoze jsem zdaleka nemel prohrat), ale to jsem sel prvni s librarianem (a jak vstoupil do portu, tak u failed the emperor), tak jsem to zkusil jeste tak, ze librarian sel az treti (tim padem jsem splnil do puntiku misi, 2 terminatori + modrak), ale stejne u failed... *13*
  • Je to MALUS Temná čepel. Taky bych ti doporučil přečíst si Eisenhorna a Ravenora a hlavně Shiru Calpurniu. Tam je detailně popsaný samotný svět warhammeru s civilnějšího a neválečného pohledu.
  • Kozy
    Jo, taky jsem chtěl počkat, ale moje mariňácký srdce by to asi nevydrželo.
  • Kozy
    Já za sebe mohu doporučit Gileadovu krev, je to příběh o elfím šlechtici a jeho věrném sluhovi, kteří cestují světem.
  • Veskoslav
    Jo, ale to už není klasciký Warhammer, ale 40k:) A tam bych spíše začal Gauntem a jeho Duchy.
  • Veskoslav
    Po přečtení Horus Heresy bych doporučil série: Malus Temná čepel (Démonova kletba), Otroci Temnoty (první knížka je Spáry Chaosu), série o Konradovi (první je knížka Kondrad) a nakonec série o upírce Genevievě (první knížka je Drachenfels).

    A jako samostatnou knížku bych doporučil: Jízda mrtvých:)
  • Určitě protože nebyla česky *1*
  • Jack1947
    Zkusit bych prece jenom mohl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit