Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadalo to poměrně dost genericky Ale tohle je pořád jedna a ta samá mapa co byla ve všech trailerech, podle mě je dobře že nám neukáží všechno, respektive neukazují skoro nic. Ještě kdyby pořád nekecali ti dva trotl*vé absolutně o ničem, hned by to video bylo lepší.
  • asi tak nějak https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e0/Win3x_Black_Screen_of_Death.gif
  • jak by ta hra vypadala krasně kdyby se dělala přimo pro high end pc
  • Panebože, proč já do té diskuze na games zas a znovu lezu?!
  • cumpi3
    nemluvim o tom, ze vy antimuslimakova jste jen pro to, ze bude mene deti, ktere byste tu mohli znasilnovat pro sebe...kdyz chcete diskuze mimo tema a super mimo argumenty
  • ano, odehrává se to v v ruské provincii. Je to dle skutečnosti a blizké budoucnosti, kdy Miloš Zeman znovu povolil vstoupit ruské tanky do ČR.

    https://twitter.com/prezidentmluvci?lang=cs

    Tady byly první náznaky, že prezident členského státu Evropské unie kouká na TV, kterou ovládá ruská cenzura. Bohužel jen málo lidí si to ho všimlo a tak začla druhá ruská okupace.
  • cumpi3
    protoze tam mas bejt ty ses svyma buzackyma kamaradickama, abyste se na dalku placali po zadech, jak jste zakomplexovany pitomci
  • cumpi3
    protoze ses pitcha
  • Agresivita slunickaru roste s klesajicim mnozstvem jejich argumentu. Argumenty vlastne uz nemaji zadne a tak jenom rvou hesla o xenofobii a chteji vsechno zakazat. Ale ten jejich kvikot mi zni jak rajska hudba.
    Mimochodom vedi vubec zeleni, slunickovy hraci her, ze Koran zakazuje zobrazovani zivych bytosti? Takze panove az ten vas prekrasny multikulti svet ovladne islam, budete si moct na pocitacich tak akorat skladat arabske ornamenty. Ale je pravda ze usetrite vydaje za graficke karty, nebo vam postaci jedna generace konzoli na cely zivot. *1* *1* *1*
  • Hra se odehrává v rusku?

    Asi v dnešním globalizovaném světě prostě není možné sehnat dabéra co umí česky a anglicky *15* A proto tam je nějaký sovět.
  • to že se diskuse stočí na jiné téma,je normální
  • gratuluji, vyhráváš soutěž o nejvulgárnějího hulváta dnešního dne na těchto diskuzích.
    Copak už dnes člověk nemůže vlézt nikam, aby tam tyto agresivní a nadávající hulváty nepotkal? Proč nejdeš na novinky nebo na idnes?
  • To je to o čem mluvím. V anglii to bylo to samé. Ač se to mnohým patriotum nemusí líbit, tak ten přízvuk je dost podobný, ať jde o Čechy, Poláky, Rusy, Slováky... Je to stejné jako když většina Evropanů nepozná rozdíl mezi japoncem, cinanem, nebo korejcem.
  • cumpi3
    a co? Ze clovek uz nemuze vlizt uz vubec nikam, aby si neprecetl komentare zakomplexovanych ho*ad, ktery to cpou nekam, kde to nema co delat? Fakt je to trapny, misto hry diskuze o slunickarich a muslimech, bych zvracel z toho...a kdyz tak miluje, jak se to resi, tak se vopich*ejte do zadku a u toho si kurte, jak jste velci hosi a jak jste drsni antislunickari
  • se uklidni, tvůj coment moc info ani pohody nepřines..
  • cumpi3
    bez do prd*elelenky
  • muslimové jsou augmenťáci a sluníčkáři jejich zastánci.
  • cumpi3
    protoze neznaji Polsko :D ja zil v Anglii a byl jsem podle prizvuku Polak
  • cumpi3
    ne asi...clanek o hre a lidi tu resi slunickare a muslimy...bezte do haje na novinky a na idnes mezi dalsi pomatance, kteri to musi nacpat uplne vsude a uplne zcestne...h*vada
  • Já si myslím, že zahraničním hráčům je to ukradený. Stejně většina z nich nepozná rozdíl. Když se s někým bavím v Americe, většinou si podle přízvuku myslí, že jsem z Ruska.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit