Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k naší vrcholné reprezentaci se není co divit.
  • Myslim si dokonce, ze to jsou proste obycejni daberi, tedy jako anglicti mluvci a zadni rusko-akcentoidni lide. "Kluci, proste mluvte jako ti commies from Eastern Europe, ok?" "Jasne sefe."
  • v jinem videu jsou i nake ulicky ve dne .. a vypada to o dost lip *3*
  • Jo, hlavák.
  • Magister_Peditum
    Chápu, že sehnat dabéry s českým akcentem je asi na Západě oproti dabérům s ruským problém, ale když už zvolili Prahu kvůli její "exotice", jak se zmínili v jednom z předešlých videí, tak se tím jejím "poruštěním" o část kouzla připravili. Myslím si, že pro spoustu zahraničních hráčů by bylo mnohem víc fascinující poslouchat typickou českou czenglish, než "zase další z nekonečné řady ruských přízvuků".
  • Video jsem prosel jenom narychlo, skokove, ale ja tam zadnou Prahu nevidel. Jenom stale stejne vypadajici podzemi s obcasnym ceskym napisem. Je tam i neco zvenku?
  • Fakt me strasne moc drazdi ten "Cesko = Rusko/SSSR" (respektive cokoliv na vychod od Nemecka = Rusko) syndrom, co vuci nam zapadni svet ma.
  • Vogon
    Můj kamarád Vejklef se na hru taky těší.
  • Hra vypadá moc pěkně a gameplay se mi taky líbí jen stále nechápu jaktože po tolika letech nejsou vývojáři schopni udělat lidskou pusu co se otvírá podle toho jak ten člvověk fakt mluví, nechci face capture ala l.a. noira ale sakra takovej kapr co jen otevírá pusu zatímco někdo mluví to je hrůza, ale není to jen deus ex, tenhle problém má obrosvký množství her a docela to rozhazuje při hraní
  • Vypadá to docela zajímavě a dobře, ale zdáse mi, že je tam dost obrysů na objektech a to nejen u těch se kterými máte interakci. A taky ta zbraň mi přijde hrozně taková vykrojená a prkená....
  • A hele, SAPA *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit