Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak odstranit kostry draků? Já chci, aby zůstaly tam kde jsou, abych je viděl až půjdu kolem, ne?
    • ja mel treba jednu hned pred prahem domu ve Whiterunu a smrdela tam asi mesic, takze tuhle opravu celkem vitam :)
      • Jednoduchá pomoc http://www.youtube.com/watch?v=_OIWOnpZd0c stačí na-to útočný blesk *4*
  • Myslim ze jde spis o zakomplexovanost pana vavry no snad se to da jeste nejak napravit nemoc to neni :) *3*
    • 3nk14v3
      Jako ze kvuli Vavrovi vidali ten patch ? Fakt ? Jo ? Tak to potom ano
  • Jazz
    Už tu o téhle srajdě dlouho nic nebylo.
    • dikybohu o ty srajde jmenem BF3 taky ne jeste ze tak *3*
    • Ty aby ses taky nepos_al *7*
      • Jazz
        Dobře, na tvou hlavu jo ?
        Tak jo.
        • ...aky ubohy zivot musi mat niekto ako ty... :)
        • farrao
          Blbý a k tomu nechutný. To je kombinace... Tvoje haterství tady nikoho nezajímá, jen nás tady otravujou ty bezduché vulgární kecy... *7*
  • Enclaw
    Jen ať patchují, já si nechám ležet Skyrim hezky v šuplíku a vytáhnu ho nejdřív po Vánocích, až bude odladěný, a nebude to takováhle "beta" protlačená do prodeje co nejdříve jen pro to, aby si před Vánoci co nejvíce napakovali kapsy. Doplním si pak HD textury, vylepšenou grafiku (né tu přeefektovanou konzoloidní konverzi), mod na funkční inventář (né ten paskvil co tam teď je), atd... Pak si budu spokojeně běhat po kobkách a po vrcholcích hor po celém Skyrimu, tentokrát snad už bez bugů :)
    • Skyrim je na svoji rozlehlost vpodstatě bez chyb. Jasně, občas to někomu spadne, občas člověk narazí na přemdět bez textury (mimochodem oboje řeší hotfix na skyrimnexus), ale ještě se mi nestalo, abych nenašel úkolový předmět nebo aby si nešlo pokecat s důležitým NPC. Inventář je opravdu divnej, určitě by to chtělo minimálně nějakou značku pro nově přidané věci.

      Sám často odkládám zabugované hry do šuplíku a vytahuju je až po x-tým patchi, u TESV: Skyrim to ale opravdu není potřeba.
    • Spades
      Já čekám, až vydají Creative Tool, to pak bude boom modů, že ty patche už ani nebudou potřeba :D
      (Např esben bug v patch listu neni a přitom je to docela závažný bug ve hře)
    • Urcite .. uz teraz sa rysuju taketo mody ale pochybujem ze ta hra bude opravena tak jak by si si prial.. kazdopadne sa to da hrat .. ostatne su len veci vlastneho vkusu
      • Enclaw
        Hrát se to dá, jen mě mrzí bugy a nedodělky, které sráží hru se skvělým potencionálem... Ještě, že máme modery, kteří potenciál Skyrimu využijí...
    • myslíš po vánocích někdy na podzim příštího roku? dříve tot totiž nebude! *3*
    • Hairy_Ass
      Třeba časem bude něco jak OOO u Oblivionu. *3*
      • Hele neukamenujtemě, ale co je vlastně ten OOO mód? Oblivion sem hrál spoustukrát, ale módy šly kolem mě :)
        • Teda hrát Oblivion bez modifikací je fakt zásadní chyba.

          Oblivion originál: 7/10, s modifikacemi 9/10.
          • Je no, ale kdyz vysel oblivion, nikdo necekal ze bude OOO, ted na to vsichni cekaji :) ... ja to udelam stejne jak predtim, projdu vanilla verzi a pak si to namoduju za nejaky ten pulrok-rok a projdu znova :)
            • (pokud se teda nekomu bude chtit modovat) Doufejme :)
        • Hairy_Ass
          Oscuro's Oblivion Overhaul vis http://oblivion.bonusweb.cz/ruzne/konverze.html *3*
      • něco takového bude zcela určitě.
  • 3nk14v3
    Ze se vubec delaji s nejakym patchem pro Xbox, tam ty hry nic nezachrani...tragedska konzole..mel jsem ji doma asi tyden, pak sla z domu
    • bobsh
      cool story bro
  • Ja doufam, ze opravi i nefunkcni namapovani klaves, kdy po prirazeni jine nez defaultni funkce napr. na klavesu R nefunguje davani/presouvani predmetu do truhel apod. - to je nejstrasnejsi opruz vsech xbox her portovanych na PC. Z jakeho duvodu nejsou programatori schopni pouzivat symboly? Nic me nedokaze vytocit jako "Press A to ..........." kdy mam danou vec namapovanou na jine klavese, ale gamesa mi porad hlasi default.
    • Přesně. Podobné problémy s mapováním kláves byly i po vydání Zaklínače 2. Nechápu, že jim taková věc při testování uteče ... nebo se na to prostě vykašlali.
      • neuteklo jim nic - prostě se na to vykašlali. Stejně jim recenzenti daj desítku. *7*
  • The Elder Trolls 2
    • 5 volku... :)
      • ...kdeze, vcera bola jednotka...
        • Von jen neumí číst. :)
  • Nic v zlom panstvo, ale ten vas Vavra mal v kopu veciach pravdu.. Hra je fantasticka, ale spracovanie mohlo byt ovela lepsie.. Ja som tiez samozrejme rad, ze vyslo vobec nieco hratelne zas raz, no keby Skyrim vysiel pred 5-timi rokmi, bol by som ovela radsej.. Zahrajte si zasa (ALEBO PO PRVY KRAT) napr. Daggerfall, ci nie je lepsi.. Ci sa vam na nom nepaci grafika??? :D
  • Trol.diskuzni
    Po článku pana Vávry už je všechno fuk... *15* *15* *15*

    One man to rule them all! *5*
    • bobsh
      to je špatný i jako trolling *1*
    • smejki
      kdybych měl Dana soudit podle jho fanoušků....
      • Cahir
        Myslím, že kolega je zářným příkladem rozdílu mezi fanouškem a zaslepeným řiťolezcem.

        Mimochodem Trole, nenapadlo tě, že děláš svému idolu spíš špatnou reklamu? To bys určitě nechtěl.
    • Aby ses nepos_al *7*
  • Já doufám že tam nechají toto a nebudou to upravovat http://www.youtube.com/watch?v=o-hKxOhOQ3U :-)))
    • Moje řeč, tohle je nejvtipnější bug ve hře :)) A stalo se mi to hned při prvním setkání s obrem a poté ještě několikrát, rozhodně k tomu nepotřebujeme konzolový příkaz :)
      • frag.ment
        Obrům se vyhýbám, ale stalo se mi to samé s jedním banditou, když sem ho sejmul na dalku lukem - vystřelil jak Gagarin, čekal sem kde přistane a nic, asi krouží nad Skyrimem do teď :-) (PC verze orig + patche, žádné modifikace). Pousmál jsem se a hra mě baví i přes tyhle chybky.
    • rhomola
      Po 70 hodinách hraní jsem se s tímhle ještě nesetkal. Pravda, nehraju si s konzolovýma (myšlena ingame příkazová konzole) blbinama.
      • nemusis sa s nicim hrat, staci, ze najdes toho obra :) a pri troske stastia poletis aj ty
        • rhomola
          Tak mam asi smůlu, obrů už sem zabil dosti, ale nikdy nic. Jinak tim hranim s konzolí sem myslel to, jak v tom videu evidentně ta postava lítá po krajině jako čamrda... takže tak a bůh ví, co ještě za další příkazy tam ten animátor nasázel...
          • Bože *7* , tohle neni konzolovým příkazem. Si to skus proboha, nech se zabít obrem a poletíš taky.
            • Přesně tak.
          • presne tak, spousta lidi tady mluvi porad o spoustu chybach, ale vsechny videli na youtubu. Mam nahrano kolem 70 hodin a chybu s fyzikou jsem zazil pouze jednou a jednou jsem mel bugly Q, coz jsem vyresil pres konzoli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit