Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    "Bethesda slibuje, že i po vydání patche bude dál monitorovat hráčská fóra a opravovat další chyby, které fanoušci nahlásí."

    - Pro klid Vávrově duši by mohla Bethesda monitorovat i jeho článek. *4*
    • By mě zajímalo, co by Dan napsal po vydání nějakýho -Vavra's overhaul patche- , kterej by opravil tu oprávněnou část chyb, který tomu vyčítá *1*
      • Hairy_Ass
        By mu asi klesla čelist, a nám taky. *1*
    • Když bohužel většina věcí co napsal nebyli bugy, ale "featury" to je jeden z duvodu proc nemuzu TES vidět, protoze nikdy nezvladali design urovni a modely postav :-)
      • tak zrovna design úrovní a modely postav nikdy nebyly nějak velkým problémem TES her - viděl bych tu jiné problémy. hrál jsem všechna možná podobná RPG a tam to bylo vesměs podobné či dokonce horší.
    • rhomola
      By to moh někdo přeložit a poslat do Bethesdy. Co napsal jeden český renomovaný gamedesigner. Možná by se příště polepšili :D
      • Cahir
        Je hezký, že to berete s humorem, ale dobrá třetina Vávrovejch bodů byla trefou do černého. Snad se Bethesdě jednou podaří udělat z téhle betaverze plnou hru a snad se pro příště koečně naučí nedělat ty samé chyby (po páté). I když spíš to vidím na moderskou komunitu.

        Ale čemu se vlastně divím, jak by mohli v Bethesdě provést nějakou sebereflexi, když je kritika i fanoušci nechutným způsobem vynáší do nebes a dělají tak z dobré hry s několika velkými slabinami celosvětovou modlu.
        • Jo třetina je trefa do černého... a kdyby se u ní zastavil, tak bych si řekl že u mě má respekt.

          Ale myslím že kdyby se to dostalo do světa, kde nemají tušení kdo to je Vávra - neměl by na obhajobu své fanboje, naopak by k tomu přišla konstruktivní ktitika, pozastavili by se nad několika body jenž se opravdu do černého trefil, ale zbytek článku by roznesli v zubech, jelikož další dvě třetiny jsou trollovaní jenž nemají často opodstatnění, protože jsou způsobeny jeho neschopností ve hře a ve spoustě bodů tím že lže a rozepisuje jeden problém do několika.
          • tak jeho článek dopadl tak, jak dopadnou všechny články, kde si dopředu řeknete, že se to bude jmenovat "100+1 něčeho" a pak jen marně hledáte těch 101 něčeho a až při psaní článku zjistíte, že dáte dohromady sotva 50 a zbytek prostě nějak marne naroubujete do článku, aby to fakt bylo 101.
      • Asharak
        no ono pokud se příště opravdu nepolepší (pokud nějaké příště bude) tak to bude ostuda a můžeme Bethesdu řadit k firmám jako Activision *10*
    • ja myslim, ze uz minimalne pracuji na ukazateli ,,vzduchu,, pod vodou
      • Jsem jediny komu se pravě libilo, že tam není milion statistik a přeplacany hud? Že mě tam neotravují všechny ty poznámky jak mě někdo nesnáší nebo miluje, že když vyvraždím jeden imperialisticky kemp, že se nějakym zahadnym zpusobem nedostane ke všem ostatním členům frakce zpráva, že mě mají zabít na potkání?
        A třeba ten ukazatel vzduchu jsou vždycky odhadl citem, jen jednou jsem se začal topit a to už jsem tušil, že sem pod vodou příliš dlouho.
        • jsi, absence ukazatele trvání nějakého efektu je jasný nedodělek a rozhodne na tom není nic pozitivního. Opět v Oblivionu řešeno mnohem lépe.
      • to je jedna s mála věcí se kterou sem s ním souhlasil a ještě čas účinků očarování a jedů
        • * z mála

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit