Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad první inteligentní reakce co sem tu dneska viděl.
  • Inquisitor
    Létání mi moc nejde, tak to zkusim na zemi :)
  • Sice WoT už dlouho nemusím, ale proč by nemohly koexistovat vedle sebe? Každý bude hrát co ho baví ... možná i ti hráči se tam budou prolínat
  • Já si to zkusim, ale pochybuju že ktomu přejdu. Lidi se jentak nezvednou vod svýho nahratýho postupu a jdou jinam :). Mě WoT baví, tebe ne -> Ok. Ale tvrdit tady že to pohřbí WoT je dost naivní myšlenka.
  • WoT je pay to win?
    ty upřímně nevíš co kecáš *1* Naopak, WoT má jeden z nejlepších F2P modelů, v současné době není žádná "herní výhoda" kterou by si mohl koupit za € a ne za ingame cash
  • Zvláštní že to jmenuješ.
    Už i do WT se přidávají prototypové letadla co nelétaly, v tech tree tanku jsou taky neexistující tanky, na rebalanc a flight model se nadává na fórech téměř pořád
    Tuny bugů tam zezačátku budou.
    Přes to všechno musíš uznat že WoT je nesmírně úspěšná hra a bez ní by byl herní svět o dost chudší.
    Já rozhodně WT tanky hrát budu, ale netvrdím že kvůli tomu přestanu hrát WoT
  • Al vždy´t tu máš Armu ty chytráku ;)
    WT bude taky propracovanější, líbivější a náročnější na hráče.
    Arma má určitě větší prodeje než CoD že? *1* *1*
  • Na War Thunder je zatím hezké, že je to opravdu jen F2P a ne P2W jako u WoT. War Thunder hraju nějaký ten měsíc a musím říct, že je to opravdu zábava na dlouhé hodiny dokonce i když vyšla beta BF 4 tak jsem hrál radši War Thunder. Uvidíme jak se pochlapí s Ground Forces..ale podle prvních gameplayů to bude bomba. Gaijin zatím válí..uvidíme zda se jim povede dle Wargamingu "NEMOŽNÉ" a spojí letecké,pozemní i námořní souboje dohromady. Jinak kdo nehrál ať určitě zkusí.. *4*
  • Kein
    Tak já třeba WoT už nehraju, od té doby, co jsem viděl první ingame záběry z WT. Brácha je na tom podobně. WT nám vzal motivaci hrát WoT.
  • STUG nádhernej .Ale nechápu proč má ten Sherman gumové botičky na tom štěrku?
  • Jiste nebude to hned, spousta hracu tam zustane, kvuli penezum a casu co do hry investovanych, ale z WoT se pomalu a jiste stava velice nezabavna hra, plna rozpoluplnych pocitu mezi hraci, co patch to vetsi rebalance, lagy, tuny novych ufo tanku atd. No a velikou merou se na nespokojenosti hracu podil samotne WG (arogantni Serb) , ktere si sveho zakaznika absolutne nevazi a tohle se jim ku*evsky vymsti uvidis.
    Pokud bude WT daleko hratelnejsi a lepsi coz zatim vypada ze bude ve vsech smerech, tak hraci drive ci pozdeji prejdou za zabavou.
  • trolo
    aha. ok. haha oh wow.

    ludia ti furt budu kupovat cod a bude mat vacsie predaje ako BF4 tak ako malo codXY vs BF3.
  • To je blbost. Lidi kupují CoD a budou ho kupovat do té doby, dokud se neobjeví něco lepšího, takže Battlefield 4 bude hrob pro CoD.

    War Thunder bude hrob pro World of Tanks na 100%. Lidi prostě uvidí lepší hru a přejdou. Proč dávat peníze do něčeho, co vypadá nesrovnatelně hůř? WoT skončí hodně rychle ...

    M.
  • TO teda rozhodně nebude. Sesadit bohatou a mediálně velmi agresivní společnost je těžké.
    Na počtu hráčů ve WoT se to projeví minimálně.
    Lidi taky pořád kupují CoD.
  • Podle toho co jsem zatim videl si myslim, ze tahle hra bude katem a hrobem pro WoT, ze ktere se stal nadnesene stejny hnuj jako CoD serie, anebo AC serie. JInak napsano tovarna na prachy.
  • martyEF
    jako vždy povedená hudba ...
  • Kdo má zájem, koukněte na jejich stránky kde nahrávali hudbu, je hodně dobrá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit