Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele herni mechaniko ... s 5 tisicema bitek (+dalsi minimalne stejny mnoztvi v bete) a temer 60% win ratiem si dovolim tvrdit, ze wotko stoji patch od patche za vetsi howno.
  • No s E75 (T9) nemam problem vydelavat a to hraju sam standardni "retardplay" jak pises a ani nejsem zadnej super hrac. Sice to neni zadny vyvar, ale neni to tak strasny. Tim ovsem nerikam, ze je to v poradku.
    Jak je to na tier X ovsem nevim.
  • Me by spis zajimalo, jestli pridaj tankum nejakej pohled skrz miridla ... to co sem zatim videl = pohled ze treti osoby, mi teda pro strelbu moc uzasny neprijde, specielne kdyby clovek chtel mirit na slaby mista.

    Taky by me zajimalo, jak poresej cheatovani ... z toho co sem zatim videl, tak to vypadalo tak, ze letadla tanky na zemi neuvidej oznaceny, ale muzou je najit podle strelby a engine je normalne renederuje => urcite se behem par dnu objevi nejakej cheat, kterej je zvyrazni (pokud bude srv posilat data).
  • Přijde mi hrozně legrační, jak je "Dissování" WoTu v módě. Zdá se mi, že velká část ustavičných stěžovatelů nepochopila herní mechaniky. Na WT tanky se těším. Bude to dobrá alternativa.

    Místo toho, aby se společnost polarizovala na dvě nesmyslné nenávistné skupiny by měla slavit! Hráč nebude NIKDY škodný, pokud budou existovat dva podobné tituly soupeřící o zákazníky. Jediné co to přinese budou lepší ceny a tvrdší/efektivnější práce na obou titulech.

    Howgh...
  • Mam ve wotku 50+ tanku v garazi, ale uz 2 roky temer nehraju ... Nema absolutne zadnej vyvoj, jen porad dalsi a dalsi scifi tanky, pri porad stejny hre ... je to proste vopruz.
  • Heh ... podivej se na to takhle.

    wot ... zadnej event system, zadny moznosti hracskych misi, dlouhodobe stejny bugy, satelitne navadeny atomovky ...

    wt ... uz ted naprosto pohodove funkcni event system, IMO lepsi zpusob reseni posadek (nepotrebujes pro 100 letadel 100 posadek), daleko realnejsi system poskozeni ...
  • elwiscomeback: co vím tak tohle v gaijinu vysvětlili tím, že němci logicky nemohli vyvíjet po válce tanky takže vzali tyto 2 nebo 3 vyjímky a použily je ve hře jako protiváhu is-3, is-4 a centurionu, u ostatních stromů by se takové tanky vyskytovat neměli. Ale máš pravdu, že pravidlo které podle Lexxe vývojáři vypusili na světlo boží, porušily. Ale teda stěžovat si na tři tanky, jež byly buď rozestavěny nebo byly alespoň vypracovány návrhy proti totálním sci-fi tankům ve WoT je podle mě trošku nefér.
  • Kein
    Grafika, fyzika. Subjektivně pak tech. tree a systém poškození. :-)
  • Plati tak do tieru 7, vejs si bez premka moc nezahrajes - respektive hrat samo muzes, tak ze odehrajes 10 bitek na T5 abys mel na jednu na T10 ....
  • Zvani nekdo, kdo netusi o cem pise ... hodne dlouho sis za goldovou munici musel platit ... a pekelne draze platit. Stejne tak stale plati, ze na vysokych tierech jako hodne dobrej hrac budes hrat tak +- na nule a to v pripade, ze budes hrat v tymu lidi (ve trech) = s aspon jednim platicim, abyste vyhravali. Pokud budes hrat standardni retardplay, tak ani s pulkou enemaku na svym konte nebudes na nule, ale v minusu.
  • Doufám .... Néé já si přeji aby wargaming skončil v pekle i stím pos****** wotkem a spol
    To co udělali s tanky které ve druhé válce naprosto ovládali bojiště .... Tiger/Panther /Panther II / PzIV a nejen ty to .....
    *16*
  • 15k3
    Tak to že mě jede video tak na 15fps už přehlížím, ale to že nejede zvuk je tu novinka... *11*
  • Kein
    Opravit, ale půjdou, TIme. Ale, ok. Klidně si buď zatvrzelý WoT hráč, máš na to plné právo. ;-)
  • Lepší v jakých směrech konkrétně?
  • Jo, tohle přesně se změnilo... *3*
  • WoT přestalo být Pay2Win v momentě, kdy veškeré prémiové vybavení a munice začalo být zakoupitelné za kredity.

    A pokud se nepletu, WarThunder nabízí přesně stejnou možnost. A taky možnost za reálné prachy přeskočit do jisté míry výzkum.
  • Myslím si že WT má na to pohřbít WoT. Nebude to hned, ale WT je prostě lepší ve všech směrech a lidé začnou pomalu přecházet. Nicméně mě u WT zarazila jedna věc. Ve stromech se objevilo několik papírových tanků které nikdy nebyly ani vyrobeny. Ach ano je to v zájmu balancu, protože USSR má T-54 a IS-4, ale myslím že to šlo vyřešit i lépším způsobem.
  • War Thunder - Ground Forces!
    http://www.youtube.com/watch?v=7tQmJZ4tSg8
  • "Lidi se jentak nezvednou vod svýho nahratýho postupu a jdou jinam :)"
    Já to třeba tak udělal, nechceš účet ? prodám :) a znám i další :D

    "Ale tvrdit tady že to pohřbí WoT je dost naivní myšlenka."

    přesně, nemyslím si že by byl nějak velký odliv hráčů. Obě hry mají své výhody a (teď neřeším že mě WoT už prostě nebaví) nevidím důvod proč nehrát obě hry.

    Wargaming má obrovskou výhodu: Bylo první (už to tu někdo psal), Gaijin má výhodu u letadel (dělalo simulátory letadel dlouho před tím než se objevily tanky od WG) a musím říct, že nepřekonatelnou (kdo hrál WoWp musí souhlasit).
  • A ty dělej kázání o tom že nemám urážet lidi, tím že mě urážiš.
    Tvoje logika je neprůstřelná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit