Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Auto clanku je neschopnej sve stare nastavit hru na PC, takze se PC verzi mame vyhnout? Dobrej trolll
  • Je stejně otázka budoucnosti, kdy PC jako zařízení na hry zanikne. Dnes už má konzoli skoro každý, ceny her ve slevách na PS STORE jsou neskutečný (až 80% i více sleva]. tam se asi jedině vyplatí nakupovat. Bohužel PCčkáři hry kradou, proto dostávají ve výsledku polotovar.
    • Hm, přes digitální distribuci si koupím hru která je levnější než jakákoliv ps hra po 80% slevě a navíc nejvíc kradou majitelé xbox360 a od doby odblokování ps3 se na tuhle konzoli krade taky ve velkým a s tím jakou herní platformu kdo má to nemá nic společného, i když spoustu lidí si koupí konzoli rovnou s tím, že jí mají na hraní pirátěných her a to nejvíc platí u handheldů. Můj notebook rozhodně není herní mašina a třeba L.A. Noire, které teď hraju na steamu mi fachá krásně, ale až se budu rohodovat pro další herní zařízení tak to určitě bude výkonější desktop než moje staré dvoujádro a nebo lepší notebook, protože nejsem tak bohatý abych si na hry kupoval specializované zařízení a tak si holt těch pár exkluzivit co se mi líbí prostě nezahraju a watch dogs mě zas tak nemrzí, naopak mě štve jejich marketingová kampaň kterou cpou celým internetem horem dolem, že to už znají i lidi kteří hrají maximálně solitaire ve woknech. Největší PC pirátství je v Číně, kde donedávna byly dedikované herní konzole zakázané, tuším do února letošního roku, uvidíme statistiky za pár let, že nejvíc ukradených her na obyvatele planety je na konzole, pokud je v číně zas nezakážou
    • To je kravina, to skor budu tie pocitace konzolovatiet (vid Steambox) ale zaniknut nezaniknu. Osobne tiez hram primarne na PS3/4 (ale to je dane skor druhom hier ktore hravam) a na PC si nechavam veci ako Starcraft ci Football Manager a presne tento druh hier (+veci ako Wasteland, Pillars of Eternity, Minecraft, WoW etc) udrzia PC trh bez problemov nazive, aj ked vacsi ako konzolovy uz nikdy nebude (on ani nikdy nebol, vzhladom na to ze jak v Azii tak na zapade bolo konzoly vzdy veducou hernou platformou - vid SNES, PS1, PS2 etc).
      • Kinet1c
        Dava rozum, samozrejme, ale pc trh je dostatocne velky aby im dali kvalitny produkt si myslim.
    • Kinet1c
      Si hlupak. Je mi ta luto.
    • To je ale hromada stokrát okecaných žvástů!
  • prudislav
    GeForce Experience??? To je jako kritizovat XBone za problémy Skypu nebo kritizovat EA za problémy Steamu *1*
    Docela vtipnej článek pro vyvolání flame warů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit