Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty nikdy nekončící války konzole VS PC v životě nepochopím. Já využívám odjakživa oboje a jsem nadmíru spokojený.
    Jedna věc mi ale na těchto PC VS konzole debatách připadá strašně směšná. Konzoloví hateři v jednom kuse tvrdí, jak je každá hra lepší a hezčí na PC (přitom rozdíly by někdy člověk musel hledat pod lupou), ale nějak u toho vždy zapomenout dodat, že všechny ty srovnávací screeny a videa jsou pořizovány z nastavení na max detaily, se všemi zapnutými grafickými podpůrnými funkcemi atd - a na toto maximální nastavení si to zahraje drtivé minimum lidí.
    Nikdo z těch lidí si to sice nepřizná, ale strašně vykřikujou, jak je PC verze hezčí, pak si tu hru pořídí a hrajou ji na minimální nebo střední detaily a vypadá to a běží to mnohem hůře než na konzoli.
    Tím netvrdím nic špatného o PC, PC odjakživa miluju, od malička jsem na PC hrál, jen mi prostě tyhle stupidní války připadají směšné.
    • Alex81
      Neni pravda, ze na max si na PC zahraje min. hracu. Naopak diky konzolim sla narocnost na HW strme dolu a temer kazde PC zvladne hry na max. Osobne jsem za to rad, casy kdy mi upgrade picitace vydrzel sotva 3 mesice mi nechybi.
    • prudislav
      O to je horší když tyhle stubidní flamewary vyvolávaj samotní redaktoři
  • Vy všichni co pořád tvrdošíjně hrajete na PC a obhajujete to tak už to konečně pochopte, pro všechny ty vývojáře a není jen Ubisoft prostě není PC hlavní platforma, je to pouze okrajová platforma na kterou se to prostě nevyplatí se s tím nějak sr*t, už se s tím prostě smiřte, dejte si studenou sprchu a pochopte, že už to jiný nebude a bude se to stále více převažovat ve prospěch konzolí až většinu těch her vůbec nebudou vydávat na PC, viz GTA V protože se to prostě nevyplatí. Pochopeno?
    • TheGGG
      nesmíří se, jen ti dají tunu mínusek a řeknou že jsi konzolová ofce. *7*
      • Ať si PC "guruové" *1* píšou co chtějí, to je mi fuk ale je to prostě tak. Já hraji už 23 let, spoustu let i výhradně na PC ale posledních 10 let už pouze na konzoli protože je to tak prostě lepší...
        • VergiliusGrey
          Upřímně nechápu to PC vs. konzole. Každý má svoje výhody a nevýhody a je na každým, co mu vyhovuje víc. Nehledě na to, že některý hry, který mám rád, bych si na konzoli asi těžko zahrál.
          • TheGGG
            sám hraju i na PC, ale ty flame vždy rozvíří PChráči. Stačí se podívat na diskuze u konzolových exklusivitách, tam se to hatem vždy hemží. U PC her se taky vždy nadává na konzole, jen tak pro jistotu. PC je určitě dobré, o tom žádná.
            • TheGGG
              tak samo, je těžký se jim vyrovnat, ale snažím se.
            • VergiliusGrey
              Jo je tady spousta PC hráčů, kteří jsou idioti, ale konzolisti tomu často taky moc nepomáhají *1*
        • TheGGG
          Přesně.
  • vonTossis
    Jsem čistokrevný PCčkář. Nemám rád konzole. Ale bohužel nemůžu aktuálně říct nic moc na obhajobu PC. Vývojáři si ze mě stále častěji dělají testera a já jim naivně ještě platím. Můžu vždy zmínit, že na konzoli budou mít hnusnější grafiku, ale co z toho? Radši hnusnější grafiku a mít možnost si bez problémů zahrát. Už nemám chuť pořád něco opravovat a vylaďovat, protože vývojáři se na to prostě vy.rali
    • TheGGG
      věř, že na PS4 grafika hnusná není a něvěř těm ošklivým historkám co ti nakukali před spaním o strašlivých konzolích.
      • O rok-dva budú hry na konzolách nechutné, na PC pobeží všetko na 2k a bude sa pomaly prechádzať na 4k zatial čo vy budete hrať stále viacej hier na 720p. Už Witcher 3 ukáže obrovský rozdiel. A to nehovorím o platenom online hraní a v priemere o 500 KČ drahších hrách. Je mi úplne jedno,že Ubisoft nevie a nieje ochotný optimalizovať hry na PC i tak je WD priemerná kazualovina,ktorá sa atmosférou nechytá ani na starú Mafiu, naviac doplnená cheat buttonom nazvaným hackovanie.
        • TheGGG
          Ano v 2k, které si stejně bude moc dovolit 1% hráčů. I dnes hraje hodně PC hráčů s 30fps na střední a podle steamu má pc na úrovni next gen tak 25% lidí. No známe to, na konzole nadávaj a pak hrajou na low v 800x600 a vymlouvaj se na špatnou optimalizaci.
          A ten jeden PC MASTER RACE s komplem za 40 000,- je vývojářům ukradený. Takže ne, hry budou držet krok s konzolema.
  • Za vytěžováním disku u GeForce Experience může prohledávání her, osobně tuto funkci nevyužívám a GF Exp mám jen kvůli aktualizaci ovladačů a Shadow Play, stačí vypnout denní automatické prohledávání u záložky Předvolby -> Hry a nejlépe ještě odstranit složku kterou to prohledává (nebo pokud to nejde nahradit prázdnou složkou)
    • Kinet1c
      Pre tych co primarne hraju na konzoliach, je to tazka uloha tak napisu nezmysli a vydaju absurny clanok, plny polopravd a hluposti. Nekedy ma games vie prekvapit aj prijemne aj neprijemne. Toto je druhy krat co neprijemne, prvykrat games play na hru bound by flame a teraz toto. Ako by schvalne chceli provokovat :D.
      • prudislav
        no on byl článek o warezu a WD jeden z nejčtenějších , tak se chtěj svést s dalším flame "článkem" o neschopnosti redaktora a zveličenejch pár problémech PC verze
  • Kinet1c
    Jedine preco je dobre si kupit konzolovu verziu, lebo vsetok ich sk.veny cas isiel do optimalizacie na tieto NO POWER bedne, namiesto aby vyrobili hru pre kazdeho perfektnu, tak na pc optimalizaciu nezvysil cas a doslova sa na nu vy.rali. Takze je blbost tvrdit, ze je ci bolo lepsie kupit konzolovu verziu len preto, ze ubisoft sa vybodol na to na co nemal a to dodat svojim zakaznikom (vsetkym) kvalitny produkt. Ja si napr. hru celkom uzivam, takze ide iba cisto o nastavenie hry, vyzera my to lepsie ako na konzoliach, ide my to plynulejsie ako 30fps (ps4 xbone) mam vyssie rozlisenie (1080p) a je to stale lepsie na vzhlad celkovy ako konzole. Ale nechcem tu nejak zbytocne tvrdit, ze na konzoliach to vyzera zle, videl som obr. videa a tak, ps4 a xbone vyzera hra skoro tak dobre ako na pc, ale len skoro. Takze ty ktory sa nerozhodli ist do PC verzie, tak kusocek pockajte, ved vam nic neujde. Onedlho vide patch, ktory by snad mal opravit vecsinu neduhov ostavajucich a kupte potom, rozhodne kupte, oplati sa to aj na pc.
    • Ono sice OK, no power bedna, ale aj tak - ukaz mi na PC krajsiu open world hru ako Infamous: Second Son... Oni to pani z Ubisoftu poriadne neoptimalizovali ani na tie konzole, nie este na PC...
      • Kinet1c
        Ja ti ukazat, nic neviem, hru som nehral, ale ide prave o ten pristup ubisoftu, s.ru na hlavy kazdeho, a to by nemali. Hrac je hrac, nezavysle od toho ci konzola ci pc, skratka kazdy ma narok na to aby dostal perfektne odladeny produkt, tu sa to ocividne nestalo, aj napriek tomu hvoorim, ze pc verzia na tom nie je tak strasne, iba citit stoho nedoladenost, hlavne co sa grafiky tyka. Ostatne ja som sa okrem tych mensich grafickych problemov (tzn obcasne sekanie, ktore je fakt len tak mihnem okom a je to prec,) nestretol.
  • pro mne osobně 9/10 jen proto, že je tam dům, ve kterém bydlí můj strejda :-)
  • Nevim proc by PC na hry melo zaniknout...to je totalni out co si napsal...prave konzole z velke casti muzou za to,jak potom hry bezi i na PC,protoze je z toho mnohdy opravdu videt to konzoliodni ovladani a to si myslim spoustu PC hracu stve...na PC hry stejne vypadaji vzdy nejlepe,tak proc ho rusit
    • Už dlouho mi nebylo po přečtení nějakého textu tak smutno, jako po tomto příspěvku ...
  • Inteligent zakoupí PS4 a hraje hry bez problémů a bez jakéhokoli zdlouhavého instalování a nastavování.
    • Inteligent určitě nezakoupí PS4 :D Inteligent upgraduje PC a hraje mnohem líp. Inteligent nevyhodí za pleják nekřesťanské peníze, když už ted´ je outdate.
    • axell1990
      No ono kdyby byly pořádně udělané porty z konzolí na PC tak žádné problémy s instalací nejsou. ( bohužel je to něco co by stálo hodně času a tim pádem i peněz takže to pak dopadá takhle ) A jen tak mezi námi to že sis koupil konzoli z tebe rozhodně inteligenta nedělá :)
  • wizaard
    Článek je naprosto legitimní, argumentuje úplně stejně jako vy všichni v diskusích (na různá témata). Ale chápu - je těžké podívat se do zrcadla a pak nenadávat! ;-)
  • Mato1987
    Neviem ako zle sú na tom verzie na staré konzoly, ale oni sa práve jednou z príčin prečo je PC port totálne rozhasený.
    • TheGGG
      ne není, nevím na co se to pořád vymlouváte. Většina hráčů PC verze má problém s lagy, ten by asi těžko nastal kvůli osekané a zjednodušené verzi pro staré konzole.
      Ono i čistě exklusivní hry na PC např. Arma III nebo Rome II mají tuny problémů, problémek bude asi někde jinde *3*
    • výmluvy
      • Kinet1c
        Ani nahodou, ved na to aby na x360 ci ps3. hra vobec isla, kolko toho museli obetovat, ved si pozri ako vyzera orezane ps3 verzia, je to nieco Absolutne otrasneho. Hratelnost je ta ista ale po grafickej stranke je to odpad (na dnesnu dobu)
        • jak dlouho mají staré konzole stejný hardware?
          zkus tu hru spustit na stejně starém počítači. Proto to vypadá na starých konzolích, tak jak to vypadá.
          a pochybuji, že vývojáři dělali pc verzi z verze na staré konzole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit