Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta údajná "PC Master Race" hlavně ví, že Watch Dogs je naprostá slabota, dělaná pro konzole.

    I GTA IV pro PC překonává Watch Dogs na celé čáře.
    • všechny gta překonávají watch dogs.... a všechny vycházejí nejdříve na konzole a až pak na PC, čímž jsou tedy ještě více konzolové než watch dogs.. nemluvě o tom že GTAV je zatím jen a jen na konzolích, kdežto watch dogs vyšlo stejně jak na konzole, tak na PC ve stejný čas... přemýšlej prosím než sem něco přidáš.
      • Sory, ale napsal jsem snad římskou číslovku 4.
        Nevím tedy, kde pleteš číslovku 5.

        Je sice pravda, že GTA je převážně vytvářeno pro konzole, ale pokud se nepletu, PC verze obsahuje i exkluzivní části. Dovolím si upozornit, že opět mluvím o dílech, které na PC vyšly - a i u GTA V, které zatím stále ještě čeká na svůj příchod na PC (a je možné, že se načeká...), se objevily zvěsti o PC-exkluzivních částech hry ve zdrojovém kódu. Nevíme sice, kolik je na tom pravdy, ale existují poměrně přesvědčivé důkazy, že tomu tak je.

        Ale jinak ano, věřím, že vývoj GTA se již několik let soustředí na konzole. A to i přes to, že historicky tomu tak vždy nebylo.
    • Pravda...
  • Docela ostuda, co tady předvádí pc rasa. Nechlubíte se, že jste master race a celá slavná master race nemá ani slušné vychovaní. Ostuda...
    • PCčkari a Konzolisti si mají fakt co vyčítat.
      Ať si hraje každý co chce a na čem chce. Ale ne tady se budeme hádat jestli je lepší PC a Konzole místo toho aby se řešilo, že vydavatel "NextGen" titul jak ho sám prezentuje pěkně oje***. Na PC víc na PS4 možná méně.
      Ti nechci říct, že je to úplně špatná hra, ale nějaká pecka ja Ubisoft prezentoval, to teda není. A štve mě, že věci které byly v podstatě už před 10 lety standardní, tak ve WD najednou chybí nebo nefungují.
    • axell1990
      Teď se uklidni a zkus to napsat znova, protože to co jsi tu vyplodil nemá ani hlavu ani patu.
      • naopak, to co napsal dává smysl. Prostě jste hovaada na druhou bez vychovaní.
        • axell1990
          Hmm já jsem poměrně ignoroval to co napsal, protože někdo kdo vyplodí něco takového, nemá nejmenší právo poukazovat na nevychovanost ostatních. Totéž platí i o vás, když jsme tak u toho.

          Spíš mě zaujalo, že jeho příspěvek se dá shrnou jako: Lidi co hrají na pc by se měli stydět , protože se nechlubí ...? Dává ti to smysl?
  • Zaujimave, ze , ze prichodom PS4 / Xone uz nikoho nezaujima ako odflakol Ubisoft verzie WD pre stare konzoly..tam uz tie vyborne argumenty o vedlajsej platforme / wareze a podobne blaboly neplatia? PC verzie su casto odflaknute pri launch, pretoze vacsina usilia / penazi na vysledny betatesting ide do konzol, tie maju omnoho horsie podmienky pre pripadne updaty. Kazdopadne na konzolach je launch stav vacsinou aj vysledny stav (akoze 900p 30fps next gen), PC verzie sa vo vacsine pripadov dalej len zlepsuju a vysledok je omnoho lepsia verzia ako konzolova za menej penazi.
    • Ubisoft odflakol uplne vsetky verzie. A to s tym vylepsovanim tiez uz par rokov neplati - patche vychadzaju takisto na konzole ako na PC. Dokonca myslim teraz niekedy bolo hre na PS4 vylepsene rozlisenie (prave z tych 900p na 1080p) v patchi.
      • Ano zatial jeden jediny krat - AC4. Takze z toho urobime uplne beznu vec , ze? ;-) Fakt je , ze PC sa venuje menej casu pri ladeni..PSN a Xlive je monopol na distribuciu patchov a aj sa minulu generaciu kazdy platil dost draho. Neviem ako je to teraz, kazdopadne sa to stale plati. Pre PC su naklady na dodatocne patchovanie a distribuciu obsahu minimalne, hlavne pre UBi , ktory ma vlastnu online sluzbu.
  • Tuhle honbu za realismem jsem nikdy nepochopil - stejně to nikdy jako realita vypadat nebude a pokaždé poznáme, že je to počítačem vytvořená grafika. Já hraju PS3 verzi a jsem spokojen. Až to otočím a pořádně prošmejdím, prodám hru do bazaru a hodím nohy na stůl.
    • Realistická by měla být spíš náplň té hry...ale když oni tohle vydávají za nějaký nextgen tak se chce člověku smát. Spíš The same-gen by sedělo
      • To je pravda. Dost často se zmiňují astronomické částky na vývoj her, které ale ve skutečnosti spolyká hlavně marketing a samotný technický vývoj až tak drahý není - copak je asi náročného na novém dílu Assassins Creed v Chicagu s mobilem a pár shadery navíc? Opravdu náročný by byl vývoj propracovaného modelu fyziky a konečně pořádné AI a do toho se zatím žádnému studiu moc nechce.
  • Pan Olejnik by se mel nad sebou zamyslet, co clanek to balast. Neobjektivni a nic nerikajicim soupisem kecu, ktere neznalemu zamotaji hlavu do polopravd a pololzi. Takovemu cloveku by melo byt zakazano psat clanky a maximalne ho nechat prispivat do diskuzi, jelikoz tam se jeden takovyto nazor ztrati.
    • A co ty jumpe? Král tlustých nerdů, co umí kritizovat jen od umaštěné klávesnice? Neměl bys ses nad svým životem zamyslet?
  • Tyhle diskuze, bych archivoval ! Až tu bude za 10 - 15 let platforma, která bude hybrid mezi PC a konzolí, tak tyto články budou opravdu vtipné, a naše děti se nám budou smát. A bude jendot jestli to budeš pouště na multi funkční zdi či jiného. Či příjde generace zcela 3D pohlcení ale to bych viděl tak za 20 - 30 let, aby to měl každý doma (jestli se to vůbec vyplatí firmám - to jako na způsob google brýle)

    A jinak PC nikdy nezmizí (možná, až binární binární soustava bude nahrazena jinou maatematikou atd. tak PC se jen změní, ale stále bude fungovat, jako hlavní výpočetní zdroj. A to scifi není).

    Jen se nám to rozdělí: PC - složité výpočty,předpovědi pokusů, je toho milion + 1 věc *2*
    A hry budou prostě nějaký mix všeho *1* *1* a základ bude opět v PC. To je jedno na čem hrajeme, ale vše má základ v PC a ten v naší současné matematice atd. Tak se tu hádejte dále.
    • axell1990
      Současná generace konzolí už vlastně je hybridem mezi konzolemi minulé generace a PC. Jak PS4 tak XOne mají architekturu převzatou z PC. Ironií osudu je , že jeden z hlavním důvodů proč to tak je, je usnadnění portů na mezi platformamy ... zatim nám to teda moc nefunguje xD.
  • Dlouhpo jsem byl PC hrac a po letech jsem presel na konzole konkretne PS4.Ps4 stoji i s W:D neco kolem 11000 tisic.Tak aby to na PC vypadalo detailne jak na PS4 by jste si museli hoodne priplatit a ted s obchodni strany.Asi tak 50% hracu si tu hru radsi stahne nez koupi,coz ten samotnej vyvoj nezaplati,samo ubi napsalo,ze by bez konzoli nedelalo AAA hry,a dukazem je toho posledni GTA,popravde to na PC nevyjde protoze si to vetsina
    lidi stahne.
    • Konzole 11000Kc + TV (aspon) 15000Kc a ses na cene slusnyho PC. Krome toho na PC si zahrajes jakoukoliv hru, treba i 20 let starou. Kdezto na PS4 si hru z PS3/PS2/PS1 nezahrajes, takze pokud mas sbirku her a chces je porad hrat, musis mit nekolik konzoli. Takze to, ze je konzole levnejsi neni argument. V konecnym vysledku je financni uspora veskera zadna.
      • kennyB
        Sice nejsem žádný expert, ale dá se spustit 20 let stará hra na windowsech, který je nepodporuje???
        • Od dob gog.com je to ta nejjednodussi vec na svete.
        • axell1990
          No dá se cokoliv je jen otázkou kolik úsilí to bude stát. V případě hry z 94-týho by měl stačit nějaky emulátor tipu DOS-BOX.
      • ucho
        No ono záleží, jak se na to díváš. Předně PS4 stojí 10k a i když to nechce většina lidí slyšet, tu televizi člověk využívá i na koukání na televizi a filmy, takže nejde vyloženě o položku, kterou si člověk musí koupit extra, už ji často má doma. To s monitorem neplatí a já mám třeba monitor za 15k, takže tak... :)
        Další věc je, že člověk většinou hraje to, co je, a nějaká stará sbírka je často k ničemu, protože už se k tomu člověk stejně nedostane. Tedy bohatě si stačí zaplatit PS+ a máš tam 2 hry na PS4 zdarma. Ano, zatím jsou to většinou hříčky, ale postupem času se to bude jistě zlepšovat a i to zabaví, takže pro člověka, který hraje svátečně, ty dvě hry (s PS3 4 hry) měsíčně si bohatě vystačí. Tedy takto lze velmi levně hrát celkem dost věcí...
    • Osobně nejsem fanatický PCčkář, ale lehce mě tyhle kecy o zlých pirátech vytáčí. Byla to 90. léta, ve kterých Activision, Blizzard, Ubisoft, EA a další vyrostly v megakorporace a to převážně n PC titulech. Tehdy jedinou vážnou alternativou bylo PSX a na PC se pirátilo daleko víc, protože ceny her se pohybovaly nad 1500 Kč a ani nebyly všude k sehnání. I tehdy se jim to vyplácelo a dnes samozřejmě jakbysmet. Problém s PCkomunitou je ten, že je daleko více hardcore a daleko meně odpouští než konzolisté, kteří jsou dnes ve svěetě opravdovým mainstreamem. A jestli zrovna Ubi nechce vyrábět na PC, tak ať to klidně nedělá - PC je otevřená platforma a tak se na ní vždycky najde spousta schopných lidí, kteří budou schopni prakticky zadarmo vyrobit daleko zajímavější tituly než jsou WD.
      • Nejspis by to pc jenom prospelo. Uz mame na pc 5x AC a dalsich 10 at si klidne konzolisti nechaji.
        • Tak já zas nejsem nevděčník - čím větší nabídka je, tím podle mě líp. Ale zas mě štve, když mě někdo nadává do pirátů a cpe mi DRM, když mu každý měsíc z výplaty alespoň pár stovek dám.
      • S timhle moc nesouhlasim. Zaprve, jak sam pises, driv byli PC hry mnohem drazsi, takze z nich meli vic penez. Za druhe v te dobe nebyly konzole tolik rozsirene jako dnes, takze kupni sila PC byla podsatne vetsi nez dnes. A co je hlavni tak v te dobe nestal vyvoj AAA her tolik, kolik stoji dnes!
        • Pointa je v tom, že velké společnosti zbohatli na těch údajných PC-pirátech. Jinak ceny byly vyšší, ale prodejnost byla oproti dnešním číslům dosti mizivá. Pamatuju si např., že megahit konce 90.let, Heroes of Might and Magic 3 prodal za roky 99/2000 necelý milion kusů. To dnes tříáčka jen na PC zvládají v řadech dní.
          • A to ma znamenat co? Ze se PC hraci citi ukrivdene ze na nich velke spolecnosti vyrostly a ted je ignoruji? Je to proste byznys a PC pro neni proste dostatcne finacne atraktivni. A jak pisu, cena dnesnich AAA her se radove pohybuje nekde uplne jinde nez kdysi, tzn. ze dnes je proste nutne prodat kvuli zisku mnohonasobne vic kopii nez drive.
            • kennyB
              Abel: ano, už vidím, jak si všichni vývojáři řeknou proč vlastně děláme hry na konzole??? Budeme je dělat jen na pc, tam je alespoň všichni ocení, ne jako konzolisti *1* A etika podnikání??? V dnešní době, kdy světu vládnou prachy a na lidi se se.e???
            • Neco jako etika podnikani sice existuje, ale neprijde mi neeticke, ze ty firmy vyrostli na PC a pak se na nej vyprdly. Co uz bych za neeticke klidne oznacil je vymejvani mozku okolo WD, kde uz mi to trochu hranici s klamanim zakaznika. S tim ze PC tu bude furt souhlasim, o vymizeni konzoli muzem leda polemizovat. Jsou tu s nama uz podbne dlouho jako pc a jen tak asi nevymizi, spis bych to videl ze se budou posouvat smerem k PC uzivatelskyma funkcema (pak se teda muzem dohodovat jestli to to teda vlastne jeste budou konzole nebo uz pc).
            • Pravda, ale existuje taky něco jako etika podnikání a v současné době sice konzole jsou mainstreamová zařízení, ale to taky nemusí a nebude platit věčně. Zatímco PC konzole přežije - jedná se totiž o primárně pracovní stanici, na které se mimo jine dají hrát i hry a ta bude potřeba vždy.
    • To samé Crysis. Nejlepší FPS posledních let, exluzivita na PC a ty nuly to všechno zpirátili. Žádná úcta nic, prodeje Crysis okolo mega, totální fiasko. PC=bahno.
      • Crysis jako nejlepsi ftp poslednich let? No to je hodně trapnej výrok ...nebo spíš výron.
        • ftp? co to je? Já psal FPS, pokud máš jiný názor, tak ho napiš, rád si ho poslechnu, ale nechoď na mě s Metrem nebo Wolfem, kde je AI v podstatě neexistuje a volnost pohybu a naplánovaní útoků taky ne.
          • Ta hra mela 5 hodinovou herni dobu :D :D
            Se nediv ze si to kazdej radsi stahne kdyz na hru vydelavas 8 hodin a dohrajes to za 5 tak to by si koupil jenom id*ot *1*
            Multiplayer za investici rozhodne nestal
            • Až na to, že pět hodin měl možná tak datadisk, původní Crysis měl kolem 10 hodin, ale chápu, že to zvěrstvo musíš nějak omluvit..
      • Diablo 3 - pres 13 milionu prodanych kopii (bez datadisku) na pc. Kvalita se prodava dobre *5*
        • Myslíš ta kvalita, která potřebuje mít stálé připojení a proto doteď nejde warezit a proto má těch 13 mega kopií?
          • To je to samé jak u konzolí - nejde warezit, proto se kupuje. Kdyby šlo warezit, tak se warezí stejně vesele jak na PC, pokrytci.
            • Nojo, jenže právě používáš slovo "kdyby". Ať se ti to nelíbí jak chce, na konzolích se víc ty hry kupujou a nějaký kdyby vydavatele nezajímá. Mají větší zisky z konzolí? Mají. To je všechno, co rozhoduje o úspěchu PC her.
            • kennyB
              Tak úplně pravda to také není. Když mě nějaká hra zajímá, tak jí chci mít plně funkční a to i s mulťákem a ne mít jen poloviční něco, hlavně ale mít, že???
          • Jojo, tu myslim. Ja vim, lidi, co chtej hrat diablo na chatě, jsou z toho smutní *1*
      • Není to o PC a konzolích ale o lidech...A ti jsou v téhle zemi debilní...A to taky protože mají nízké platy a všechno kolem je draé jak všude jinde ve světě.. *13*
        • Hry na pc nikdy nebyly levnejsi. Nabidka her na pc nikdy nebyla vetsi.
          Ceny novinek na konzole, to je vostuda *9* ALe zas cena samotne konzole je super!
          • Ne? *1* *1* Watch dogs PC verze 800kc ...verze na konzoli 1500kc jasne no stojej uplne stejne *15* *15* *15*
  • Neserte mě tady, nebo si vymáčknu jebáky a všechny vás tu zaplavím...
  • Nevim no...nemám sebemenší problém na PC. ...Navíc užít si hru na konzoli? Ses posral v kině ? kdo má na těch analogách mířit....zlatá myš.. ;)
  • MickTheMage
    Ach jo, to zas pisal nejaky filthy console peasant ;))
    • A tohle zase jistě nějaký "PC master warez race".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit