Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S5t0_WVinF8

    *15*
    • zprvu mě to pobavilo, ale v důsledku je to fakt smutný...
  • Konzolisti vs. PCckari. Vecna to debata, ktera nikdy nikam nevede a presto se vymatlani fanatici budou hadat do krve, ktera krabicka je lepsi na hrani (a vetsinou je to ta, kterou jim rodice koupi). Vazne usmevne. *1*
    Tak si rikam, ze hry uz dnes asi nejsou o hrani, ale o tom, kdo hraje na jake masince. Hraci se deli na pcckare a konzolisty, kteri se pak jeste dal deli a obycejny HRAC je dnes uz asi ohrozeny druh.
    Snad z toho vetsina jednou vyroste a pri ohlednuti z5 se jen pousmeje. *3*
    • Takže aby bylo jasno. Hry pro opravdové hráče ( at PC nebo konzole me je to fuk ) vyjdou 1 max 2 za rok. Pro konzumenty a retardy který hrajou ptákoviny jako watch dogs a hádají se o nesmyslech, jestli lepší Pc nebo konzole jsou hry každý měsíc. Je to fér? Není je to život. Tak neztrácejte čas s watch dogs a zajhrajte si něco pořádnýho.
    • To není o tom, co koupili rodiče. Konzolisty na PCčkářích se*e, že musí ze svých peněz dotovat PC verze her, u kterých pak PCčkáři hrají "na warezenou", takže ani ten pitomej port se nezaplatí a tedy se vývojáři tolik nedělají s vylepšovááním PC verzí.
      Nezapomínejte, že konzole bez PC velkou hru zaplatí. PC bez konzolí jen výjimečně...
      • Předně -- nejsem zarytý PCčkář, mám i PS3 a nedám na ni dopustit, ale -- nemyslím si, že konzolisti dotují PC hráče. Konzolisti koupí dražších verzí her především hojí výrobci svého hardware bolístku způsobenou dotovanou cenou tohoto hardware. Pokud se nějaký developer nebo vydavatel rozhodne, že na PC danou hru nevydá, tak ji prostě nevydá a hotovo.

        Mimo to jsem zaslechl, že konkrétně u Watch Dogs unikla jako warez první X360 verze, takže řeči o tom, jak se warezí na PC, jsou v tomto případě poněkud liché.
        • To, že téměř vždycky jsou na warezu konzolový verze (jen starý, nové konzole prolomené ještě nejsou) je prakticky jedno. I s tím náskokem, co mají, PC verze vede ve warezu vždycky.

          http://postimg.org/image/mc6o6kxzx/
        • Bavis se s bandou deti, kterym rodice koupili konzoli a oni si zehli ego na netu... *3*
    • Pravda, debata je to zbytecna, PC je lepsi ve vsech parametrech, jen GGG a mu podobni perosajove to nechapou.
    • Bohuzel nevyroste, jelikoz tu budes mit vzdy novou a novou generaci, ktera si tim musi projit znovu a znovu. Kazdopadne tomu rozhodne neprospiva, kdyz prijde na svet takovyto balast :)
    • Konečně něco rozumného.
      Ale bohužel, se tu diskuze, toho jak ta hra ve skutečnosti vypadá, co vše tam nefunguje nebo není a mělo být nedočkáme.
      Třeba fyzika,jízdní model a sposta dalších drobností, mě neskutečně irituje a je třeba úplně jedno jestli je PC nebo0 Konzolová verze a nevím co ještě.
  • Dagon
    Hernajs... uz ste fakt s tym neustalym pindanim bud na konzole alebo PC trapni. Ako keby nebolo v konecnom dosledku totalne sumafuk, co/kto/ako/na com hraaaaaa... Kazdy ma pravo vlastneho vyberu a nasledky su potom uz cisto jeho vec. Takze sa, smankote, konecne skludnite, lebo toto neustale trolenie je uz v prvom rade na smiech. Snad z toho jedneho dna vyrastiete. OMFG... *7*
  • Keyz
    To by mě zajímalo proč to chce 6 GB RAM a 3 GB VRAM (ultra nastavení), když to má stejné textury jako PS4. Ten má 8 GB pro vše, tedy 5 GB mu zůstanou na hru, jestliže 3 GB zadělají textury.
    Dohled to má všude stejný.
    • prudislav
      no PS4 mná sdílených 8Gb ddr5 a pravděpodobně se jim nepovedla odladit situace kdy jsou RAM separátní proto to chce hodně VRAM, Obyč RAM do bere při běžnym hraní údajně kolem 3GB
      • Keyz
        Taky jsme si říkal. Dost to tedy podělali. Jako by to byl sakra extra problém. Přitom hry v minulosti využívali hlavně separátní RAM a VRAM.

        Navíc lidí co to hodí na Ultra hlásí propady FPS apod. To jsou perly tvl.

        Sice má PS4 rychlejší paměti ale stejně musí data držet aby se to pořád nenačítalo okolí hráče. Nemají to jako Zaklínače 3, kde nas*re textury které hráč vidí ve velkém rozlišení do paměti a ostatní pak načítá a vypouští podle pohybu kamery. Díky tomu můžeš vidět v jeden okamžik více kvalitních věcí.
  • Když vídím, co má "The GGG" za profilovej obrázek, tak už se ničemu nedivím... *1*
    • TheGGG
      Jak souvisí moje profilovka s mými názory. WTF LOL BTW do toho ti nic není, Mluvím pravdu a té se bojíte. A Džastyna neposlouchám, ale na profilovku je ideální, protože ukazuje kdo čte příspěvky a kdo se kouká jen na xichty a obrázky. Nějakou mladou děvčicu bys chtěl radši, co, ale to ne, nemůžu vás kazit sekšistickými obrázky.
    • Lepší profilovku pro trola si neumím představit. *1*
  • Hej kluci, vzpomínáte, jak jsme podepisovali petici, aby nevzniklo GTA 5 na PC? Ta suprově zabrala. Tentokrát bych byl pro založit další, a to takovou, aby nevycházely vůbec hry na PC. Max. tak INDIE sr*č*y. Už mě to nebaví pořád poslouchat to plákání PCčkářů, kteří si to stejně stahujou z torentů. Teď zas brečej, že jim nejde WATCH DOGS, furt jen bulej, hrůza, a navíc si to ani nekupujou!!!
    • Veskoslav
      No co na tom, že torrenty na Xbox 360 byly už týden před těmi na pc. Ale jo, trolí tupounek jako ty a GGG mají zase o zábavu postaráno.
      • http://postimg.org/image/mc6o6kxzx/

        Není právě smutný, že za ten týden méně, co měla PC verze na warezu je počet warezáků na PC mnohonásoně vyšší, než na obou konzolích dohromady?
      • TheGGG
        na xboxu možná, všechno nemůže být dokonalé, ale i tak je to jen 0,000000000001 oproti tomu co upirátí majitelé PC.
      • Keyz
        Pšššt! O tomhle se ve společnosti nemluví. *3*
        • TheGGG
          mělo by se mluvit o retrofilech zakyslích v minulosti co jen vzpomínaj na starý šunty. Doporučuju AVGN, ten krásně ukazuje jaký se dřív hrály mrd*oviny. Možná 1 nebo 2 dobrý hry tenkrát vyšli, třeba Mario, jinak hnus nehratelný, škaredý.
          • hahaha :D ....promiň,ale dneska ty hry jsou z 80% pořád o tom samém....s hrdostí ti klidně iznamuju,že nejlepší hra,jakou jsem kdy spatřil,byla série gothic a v jejich šlépějích jde risenmza což jsem rád.....a nejsem zakrslej pckář,jak si budeš myslet ale proste starý hry podle mě měli v sobě víc než ty dnešní sra*ky *3*
            • řeknu ti jen toto:jsi konzumní hráč,který hraje to,co mu řeknou *4*
            • TheGGG
              lol, vrať se dominulosti, akorát tě hry přestali bavit a nevíš na co se vymluvit. Jak ti důchodci co vzomínaj na komanče.
    • TheGGG
      s hrdostí jsem podepsal a chystá se nová ohledně RDR, tak všichni věrní, připravte se. ZAS TO DÁME.
      • To jsem vůbec nevěděl, díky za info, tomu musíme určitě zabránit, takový klenot už se vůbec nesmí dostat do rukou těm ubulencům z PC scény
        • klenot *1*
        • Keyz
          Klenot *15* KLENOT *1* K.L.E.N.O.T http://kuc.cz/vfsstk

          Je to již zastaralé jako metuzalém a oproti velice propracovaným RPG jako Planescape: Torment, kde seznam věcí které jsou i dnes skvělé je velice dlouhý, tak srandovní GTA z westernu opravu nemá šanci.

          I když já rád srandovní hry a v GTA jsem vždy dělal hovadiny. Na to, je to ideální hra.
          - Klidně to podepiš za mojí osobu. *5*
          • TheGGG
            Tvůj tournament baldursgejty a podobný 16bitový kraviny si klidně nech, skutečný klenoty vychází z 90% na konzole. To že vy p*šuci pořád vzpomínáte jak se dřív líp hrálo neznamená že to je pravda. bůůů
    • Díky, pobavils. *1* *1*
  • Keyz
    Údajně i blbé GTA IV bylo lepší port. A to je co říci *11*¨

    Jinak dík za tento článek. Konečně se zde i věnujete více technické stránce a lidi vidí co má hra za problémy. Snad něco podobného bude u další velké hry. Dobrý nápad to porovnat. I kdyby to nemělo chyby tak se to hodí, pro odhalení rozdílů.
    • Taky si myslím, že je lepší dělat osvětu a říkát pravdu jako pan Olejník, lidi pak pochopí, že je zcela zbytečné kupovat grafiky za 8000-15000 tisíc. Na co? kvůli telesaci? Nebo lepšímu AA? Ve hře to nikdo nepozná. Takže se proberte a kupte si konzoli a zase se u her začněte bavit, jelikož než si na pc nějakou zahrajete plynule, uplyne rok
      • Veskoslav
        Proboha, to jsou kecy. Ubisoft se prostě na to vysral. Nic víc.
      • Keyz
        Tak AA zrovna poznáš ihned :)
        Ale podobné články jsou dobré. Klidně z toho může vyjít závěr, že to je na PC na nic a i silné stroje to nedají na úrovni konzole. To je dobré věděl než to koupíš *15*

        Jinak řešením není koupit si konzoli. Tedy jestli si nechceš snižovat nároky. Pak ano. Máš nějaké nároky které jsou reálné a některé hry je mají, tak je lepší na tohle se vykašlat a klidně to mohou dělat pouze pro konzole a kecat jaký tam mají pokrok. Já se z toho nepodělám :)
        V zaklínači byly rozdíly oproti konzolím a šlo to skvěle. I u dalších her. Jak jsem psal, snad podobných článků bude více.
        - Jestli hry dobré ovládaní na PC, lepší technickou stránku a dobře optimalizovanou hru + nějaké modifikace. To mi konzole nedá. Určitě ne všechno najedou.
  • podla diskusie clanok splnil ucel :D
  • martin.mares.984
    Sam jsem o tom uvazoval, jestli to mam risknout jako v pripade AC IV: Black Flag a jit do PC verze, nakonec jsem zvolil PS4 a jsem za to rad. Nechapu, ale proc je ta optimalizace tak zkazena... vzhledem k tomu, ze uz Watch Dogs meli vyjit v listopadu, tak to nechapu, ze to nedali doporadku. Pritom AC IV se na PC povedl...

    Je to trochu skoda, ze Ubi dal PC verzi na "druhou kolej".... ale ono uz to jedno kontextove tlacitko pro vsechno hackovani (stejne jako u Fable 3 pro interakci) napovidalo, ze Watch Dogs bude vic cilit na konzole.
    • jen tak pro info.. ACIV je na tom s optimalizací podobně, bez patche to nejelo pořádně ani na 780...
      • Veskoslav
        Odkaz na to tvrzení? Rozhodně je AC IV mnohem lépe optimalizovaná než WD.
        • prudislav
          před patchem bylo i AC4 zprasený úplně stejně
      • Zajímavý, že jsem to hrá v pohodě na 660Ti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit