Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncept pc master race je uplne stejne stupidni jako koncept nadrazene aryan race. A kdo se k tomu dobrovolne hlasi je nemene stupidni zakomplexovany chudak. Je to tak trapne, ze clovek musi klesnout opravdu hluboko, aby mu to prislo sympaticke.
    • Alucard
      Přesně tak, nechápu jakou poruchou člověk musí trpět, aby si myslel, že je něco víc, když šmudlá nějaké ty hry na myši.
      • Přesně tak, nechápu jakou poruchou člověk musí trpět, aby si myslel, že je něco víc, když šmudlá nějaké ty hry na gamepadu.
        • Alucard
          Wallete,, neztrapňuj se ještě více. Všichni víme, že píšeš teď jako farář... Navíc za stejný odpad považuji ty, co si myslí, že jsou něco víc, když hrají na gamepadu.
          • Se mi libi jak je pro fanboye nekdo kdo ho oznaci za fanboye okamzite fanboy druhe strany. *3*
            • Diky, delam si totiz sbirku argumentu. Ty tvoje byly velmi kvalitni a nevyvratitelny. Budou se hodit. *15*
            • Alucard
              Musím ti přiznat, že píšeš takové sračky, že většina lidi na tebe zareaguje, pro což asi žiješ. Takže ti gratuluji, že jsi mě přinutil na tebe za reagovat, i když to nikam nevede a přenechám ti poslední slovo, které máš tak v oblibě.
            • To me mrzi. Musi to byt hrozny pocit.
            • Alucard
              Tvoje příspěvky absolutně nedávají smysl Pane faráři. Takový nebohý prosťáček, až je mi tě líto.
    • PC master race je len a len recesia. Ten kto to berie vazne to len vobec nepochopil. Ale tak zase nie kazdemu je dane pochopit , ze uctievanie mocneho Gabena, velmi vazne brane asi nebude . ;-)
      • To je taková recese, že redakce Sectoru, patřící mezi členy sekty pc master race, hráče na konzolích označují poor peasants, tedy něco jako ubohý vidlák a banují ty, kdo se proti těmto urážkám ohradí. Nedej bože, aby poukázal na duševní slabost těchto rasistických sektářů. To není recese, to je šikana. Ne náhodou mezi tyto duševní chudáky na sektoru patříš i ty, jenže tam ti to nikdo nemůže říct. Ale jistě se jde zbaběle vymluvit na legraci, to je průvodní znak školní šikany ve školách čtvrté kategorie a děcáků. A přesně takovou úroveň celé tohle sektářství má. Každý kdo se k tomuto hlásí křičí na celé okolí, já, já, já jsem taky blbeček. A je na tu svou hloupost dokonce hrdý.
        • Me zabanoval DD na jeho srandawebu. Protoze jsem napsal, ze amdfagove tvrdili jak je dulezita spotreba (protoze amd melo zrovna v ty dobe spotrebu mensi) a ted, kdyz maj grafarny od amd spotrebu vetsi tak mlci.
          Jaky je v tom rozdil? Sak na ten jejich kokotweb nikdo chodit nemusi.
          • Rozdil bych videl v tom, ze svou hloupost neobhajuji jako recesi, jinak je to to same.
    • nejvtipnejší jsou pc hráči kterí na pc hrají primarne konzolove tituly a navic musí mesice čekat až jim to portnou na pc :) ja hraju na pc ale v steam store mam z 80% pc exkluzivní tituly
      • deridon
        to je fakt super tenhle přístup.. obě strany tu prskaj nebo spíše flušou okolo sebe.. pamatuju Jejdaska před nějakým rokem a půl, jaký to byl fanatik a hov*do for consoles only, to samé GGG a jiní, Jejdasek začal být více objektivní a jeho názory už respektuju, TheGGG je furt pošuk, ale už to taky není tak zlé jako dřív.. pak tu někdo napíše nějaký retardovaný názor ala pcmaster race a je oheň na střeše, co na střeše, celé nebe hoří..
        • Kecas. Na PC hraju od rannych 90 let. Konzoli mam az od poloviny roku 2010 a puvodne jsem ji kupoval jako vyhodne multimadialni centrum s blu-ray mechanikou, nikoliv na hry. Nicmene, dostal jsem s ni nejake hry a zjistil jsem, ze hrat na konzoli neni vubec spatne. Hral jsem pak na obojim. Postupem casu jsem zjistoval, ze me na konzoli bavi hrat vic nez na PC a PC jsem pak mel uz jen na PC exkluzivity, predevsim indie scenu. Dalsi zmena nastala s prichodemVity a indie vyvojaru na playstation platformu, kdy jsem stale casteji zacal hrat na PS Vite, o neco mene na PS3 a na PC hraju uz jen vyjimecne. PC dnes uz mam predevsim jen na stare dobre hry, ktere si ale porad s chuti obcas zahraju a sem tam nejaky indie titul, ktery se nedostane na konzole, ale v podstate mi na nej nezbyva ani cas ani chut, PS Vita je lepe po ruce a plne uspokojujici, takze jsem skrz ni v podstate ztratil chut nejen na PC, ale i na PS4, kterou jsem planoval koupit hned v dobe launche a ted ani nevim, jestli ji koupim alespon letos a nebo to necham jeste na pozdeji. Tim chci rict, ze cim vic pujdu do minulosti, tiom vic jsem byl pc pozitivni, nejmene me pc oslovuje prave dnes. Nejaky fanatik a hov*do do consoles only jsem v minulosti nikdy nebyl.

          PC master race neni jen retardovany nazor, ktery tu nekdo napsal, ale dlouhodoba stupidni rasisticka propaganda pc fanatiku, ktera ma globalni charakter. Dobre zakorenila a dlouhodobe se ji dari treba na podjatem sectoru.
    • Skoda ze to je hlaska, kterou vymyslel konzoleojizdec GGG, ale blbecek "hry se delaji na velikost pixelu" jejdasek se hned chyti. *5*
      • Mas maly prehled o herni scene, netusis, co vse se v ni deje, jestli tohle cele prisuzujes GGG.

        A ano, design her se prizpusobuje rozliseni a dpi, tedy relativni velikosti obrazoveho bodu. To ze ty to dodnes nechapes neznamena, ze ja jsem blbecek :-).
        • Zoufaly blbecek, co si musi naklikavat. *3*
          • Tva argumentace je mistrna..
            • Skoda, ze vsechno co jsem tam napsal jsou tvoje slova. *3*
              • Reakce na příspěvek:

                Slova se nedaji bezhlave kopirovat ani vytrhavat z kontextu, rovnez se jimi neda bezhlave odpovidat na cokoliv. Rozhodne jsem nepsal, ze konzole je lepsi, protoze je cerna. Jestlí mi chces skutecne oponovat, musi to mit alespon minimalni zaklady inteligence. To co predvadis je pouhopouhy vylev tve frustrace, kdy bys rad, ale nedokazes to a jsi proto nastvany.
            • Zapomel jsi jeste "az vyrostes tak pochopis", "ps4 je lepsi jak pc protoze je cernej a da se dat do obyvaku", "steam je zlo" a dalsi kvalitni hlasky. *3*

              Asi si vypujcim tu pokryteckou hlasku od jumpa a napisu ti, ze tva argumentace je mistrna. Uz jenom chybi, aby sis pod jinym nickem okomentoval svuj vlastni post a napsal tam, ze jejdasek ma dobre argumenty.
              • Reakce na příspěvek:

                Nezlob se, ale evidentne nejsi zpusobily se mnou diskutovat, nejsi schopny adekvatne reagovet.
            • farar: Jestli to nekdo naklikava, tak to nejsem ja, blbecku :-).

              Kauza pc master race je tu mezi nami uz nejaky ten mesic, takze obvinovat z ni GGG je vic nez posetile. Dale jsi evidentne prehledl, ze se k tomu lidi dobrovolne hlasi, blbecku :-).
            • Tobe prijde, ze kdyz nekomu GGG rekne pc master race, tak to znamena, ze ten dotycny vyznava nejakou pc master race teorii? Opravdu? A prijde ti ze tech skoro 30 plusu tu dali ruzni lidi? Opravdu? *15*
  • Mě se hlavně líbí to osočování, že kdyby na konzolích šlo lehce pirátit, tak to je stejný jako u PC.

    Rozhodně nepopírám, ale na nějaký "kdyby" vám se*e pes...
    • Tak s tim ja souhlasim, kdyby slo na konzolich lehce piratit, tak to tam bude stejny. Viz jak se kradlo na PSP nebo ted na androidech. Faktem ale je, ze na konzolich se da piratit hur a pirati se prirozene vic houfuji kolem platforem, kde je to snazsi.
    • *6*
  • Nechci se do toho plest,ale jeden typek rikal,ze ma na pc tuto hru za 800kc,kde ji koupil?vsude pc verze stoji 1299kc a nejlevnejsi1188kc.
    • Inquisitor
      Nebo stačí chvíli počkat, hra se aspoň doladí a cena bude na těch osmi stovkách.
    • Dá se sehnat i ruská verze za 600 Kč.
    • Pokud ti nevadi ze to bude bez CZ titulku,tak se da sehnat za 900 na g2a
  • Mám to na X360 a nezdá se mi že by to bylo až tak katatrofální !
  • Vyvolavat flame len kvoli citanosti.. Pekne games
  • Vtipne ze konzolisti sa tu budu hadat a pritom hraju na PCku v krabici.
    • Na PC s jednotným hardwarem a to je pro vývojaře (a ve výsledku pro hráče) sakra rozdíl
    • TheGGG
      až na to že je 5krát levnější a hra běží plynule a krásně *3* Opět výhra nad PC MASTER RACE
      • A hry su 2x drahsie. Kuul
        • kennyB
          2x??? Asi by jsi měl začít používat kalkulačku *1*
          • Ano, protoze GGG ji pouzil taky spravne, oh wait!
      • 5 krat levnejsi nez co? Nez pytlik zaskrtu? Pak ano. Jiste ze hra bezi plynule a krasne to je prece logicke kdyz byla primarne delana pro konzole, PC verze je prece port a ne moc povedeny. No, kazdopadne budes mit pro pristich deset let porad stejnou cernou skrinku vedle televize. S porad stejnou grafikou, rychlosti, systemem. Az zase hry pokrocej a zjistim ze mne chybi vykon, tak si tu soucastku vymenim za lepsi. Nebudu muset netrpelive cekat a modlit se za novou konzoli. A az prijde steam box, tak nastanou tezke casy pro sony a microsoft. Streamovani funguje uz ted a je fantasticke.

        The glorious PC master race owns the dirty console peasants again.
        • Tak určitě
        • Woooooohohooooooo HELL YEAH :D PC rules!!!!
  • sugyn
    https://www.youtube.com/watch?v=G_xHueP7bQ0
    PC, it's better on PC.
    Play games the way they're meant to be.
    Play on PC
    The future is on Steam
    The consoles hold our progress back
    With disks that crack, PC.
    • martinz
      Coooooooooooooooooooooool *3* *3* *3* *3*
    • PC Master Race.
    • Mato1987
      tak to je fakt parádne :D:D:D
  • Jack1947
    Čím méně o tomhle veledíle od teď uslyším tím lépe, především pro mé nervy. *4*
  • Na obou platformách jsou vynikající, exkluzivní tituly. Tudíž jediný logický a validní závěr je, že - pokud chci okusit co nejširší možné spektrum her - je nutné mít obojí, jak PS3/4 tak PC. Kdo tvrdí něco jiného, je kookt. Tím debata může skončit.
    • Neni kkt spis nekdo kdo tvrdi ze je NUTNE mit oboje? Trololol. *5*
      • Tvrdí pro ty normální hráče. PC master warez race konzole kategoricky odmítá...
        • Tak samozrejme, nac hrat v 800x600 kdyz muzu hrat v uplne jine kvalite.
          • Tak samozřejmě, nač za hry platit na nových konzolích, když si je můžu na PC ukradnout, že?
            • farář: Mě mlátí i teďka. *14* *14*

              Sanco: Což je ještě smutnější, protože i tak v počtu stahování vede PC před oběma starými konzolemi.
              Ono, kdyby vadilo to, že dřív jsou téměř vždycky na warezu konzolový verze, tak na PC tak nese*ou. Očividně vydavatele tedy zajímají čísla stahování a prodeje, než která verze je na warezu první... *14* *14*
            • zrovna watch dogs byl na warezu driv pro konzole *3*
            • Tebe doma bili do hlavy, kdyz jsi byl dite?
  • delší dobu si tu jenom čtu diskuze a po přečtení týhle vám taky něco napíšu. To snad ani neni možný, že se takový lidi, jako vy, co tady píšete, můžou narodit. Co to jako je? A je jedno kolik vám je, takhle úplně blbej snad člověk betj nemůže, vy jste tady skoro všichni a kdo ne, tak ho nějaký blbec dvěma reakcema sníží na to samý. Je to hrozný *9* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit