Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC je dobre, hlavne kdyz pecky jako GTA V, RDR, Uncharted, The Last of Us, Halo, GT, Forza nebo treba LBP vydavaji nekde jinde.
    A kdyz se nejake te hry PC prece jen docka, tak to dopada jako tady u WD, sprzneny a temer nehratelny port s konzoli.Dekuji pekne, ale doba herniho PC je uz dobrych par let uplne v prd.li.
  • Proč si vývojáři tolik nevyhráli s PC verzí?

    Odpověď:
    http://postimg.org/image/mc6o6kxzx/
    • Jako kdyby na konzolích warez neexistoval. X360: http://postimg.org/image/hpnmowdp5/ PS3: http://postimg.org/image/hb1tfjk7h/
      Stejně tak dopadne Xbox One a PS4.
      • Vždyť to nepopírám a schválně jsem hodil do obrázku nejstahovanější verze z PC, X360 a PS3 aby mě někdo neobvinil z jednostranného pohledu. A nepochybuju o tom, že i nové konzole někdy prolomené budou.
        Ale warez na konzolích je tak brutálně nižší, že na PC se dobře prodává akorát Diablo III, kde musíš být stále připojen a warez verze doteď není a Minecraft, který tam má nějakých 15 mega.
        • Ten screen jsem moc nezkoumal. Reagoval jsem spíš na text. V tom případě se omlouvám a souhlasím, že míra pirátství je na konzolích nižší než u PC. Nicméně stále si stojím za tím, že není natolik vysoká, aby se PC port nevyplatil (anebo jeho optimalizace). Pokud by tomu tak bylo, tak ani žádný port nevznikne (případně by zvolili stejnou "ochranu" jako u Diabla a nemyslím si, že by byl problém si to obhájit).
        • Zajímavé, že konzolisti o tom warezu ví nejvíc :D.
          • To bude asi tím, že PCčkáři si o jejich warezení myslí, že je to v pořádku a mají na to svaté právo. Konzolisti vědí, že hry by se měly kupovat...
  • Mart9
    To je sranda ty vaše hádky. Já to rád rozseknu. PC je lepší na práci, střílečky a strategie. Konzole jsou lepší na sportovní hry a ty krávoviny s kinectama atd... Ovšem stačí jeden gamepad a PC ty dvě hlavní konzole snadno nahradí.
    • a konzole jsou lepší na TPS, Hack and Slash, akční RPG, sporty, bojovky, obecně na hry, jelikož tam vycházi nejlepší AAA hry a ne jenom sračkyy jako Tomb Raider, ale i pořádné hry jako Dragon Dogma, Final Fantasy apod. Takže wake up
      • Mart9
        Říkat, že jsou konzole lepší, protože na ně vychází lepší hry, to není moc chytrý názor *15* *15*
        Konzole jsou dobrá hračka, o Vánocích si pořídím PS3, novou konzoli nechci, protože je to v součtu s cenou her obecně hrozně předražená záležitost.
      • Klávesnice je lepší na vše... od Tekkenu po NHL. Jen člověk musí mít fištrona :D. Třeba Tony Hawk 4 jsem hrál na svém starém playstationu... triky jsem totálně nedával na 100% úspěšnost. Na klávesnici úplně hravě, protože narozdíl od gamepadu ty tlačítka fungujou a dají se zmáčknout ve správném pořadí a taky díky tomu, že mi 3 z 5 prstů na jedné ruce nazbírá držení ovladače :D.
        • Mart9
          Je to hodně o zvyku, dlouho jsem hrál NHL i FIFU na klávesnici, pak jsem si ale pořídil gamepad, naučil jsem se na něm a teď na gamepad u těchto her nedám dopustit. Ovšem hrát na něm nějakou střílečku nebo strategii, to je velmi komická představa.
  • Faktem porad zustava ze konzole jsou dobre pro nenarocne uzivatele co si chteji prijit domu a sednou a pustit hru co hraji treba mesice

    Srovnavat conzole je jako srovnavat jabka z hruzkama ano PC je bez konkurencne lepsi co se tyce CENA VYKON (Pokud se nenechate v kramu okrast koupi predrazene sestavy)
    Ale 90% lidi by to v ruce mit nemeli protoze jim to stejne skonci zavirovany a zaslehany tak ze nepusti nic.. 4 a vyce antiviraku napriklad se stava standartem brecim nad lidskou blbosti kdys to vydim

    KOnzole je predrazeny co se tyce Vykonku jenze jsou prave to ty to neznale uzivatele ktery sotva zvladaj tlacitko zpustit tady maji jistotu ze hra pobezi zapnou a hrajou,

    Kazdymu vyhovuje neco jineho a kazdy nechce studovat tunu manualu aby si koupil PC
    PC tu bude vzdy a postupne vytlaci konzole proste cim dal vice deti umi techniku ovladat a kdys to umim proc si kupovat Konzoli s low datajlama kdys za stejnou cenu muzu mit MULTIMEDIALNI PC s hi detajlama a tunou dalsi veci co se natom da delat.Konzole jsou a budou predrazeny kus plastu. Ale i presto zde maji svoje misto na trhu.Protoze na cem by hrali lide z 0 znalostmy? Na kalkulackach?
    • Človeče, nic ve zlém, ale dle tvého psaného projevu to spíš vypadá, že jsi to ty "z 0 znalostmy".
    • Taky jsem čtenář dvojitého D. DD je nejlepší magazím a je hodně objektivní. Nic tam není lež a jsem taky jeho věrný stoupenec.
    • Takže když to srhnu poměr cena / výkon / výdrž je neskutečně, ale neskutečně lepší u konzolí. A je jedno jak dobře člověk umí sestavovat vlastní pc sestavy kvalitnější než nabízené předpřipravené sestavy v obchodech.
    • To si děláš srandu? Konzole je předražená co se týče výkonu? :D:D To je vtip? Jestli si koupíš PC za 10 000, které ti vydrží 5-8 let a od začátku do konce ti bude zvládat hry na maximální detaily, tak bych opravdu rád věděl, kde nakupuješ. Asi v nějakém kouzelnickém obchodě nebo ve snu.
      • Na ake maximalne detaily? Akoze konzole zvladaju 5-8 rokov hry na maximalne detaily? Zvladaju ich na jedine detaily, ktore su k dispozicii...a to je momentalne ani nie rok stare konzoly v WD 900p 30fps a horsie...to su tie maximalne detaily?
  • Tak tyhle problemy byli vždicky z kazdeho konzoloveho portu ono kdys nekdo vyroby totalne osekanou hru aby to chudinky konzole aspon trosku zpustili a pak tam proste narve tunu grafiky a vyda to pro PC a divy se ze se to vsem seka.

    Moderní konzole se zacinaji podovat PC vyc jak drive nechapu proc hru neudelaj poradne pro pc a na konzole ji nevydaji z utlumenyma detajlama ....

    JO uz sem si zpomel protoze konzole je kus predrazenyho plastu a nikdo nechce prece kupcum ukazat ze vyhodili hromadu penez za neco co spusti hry na low-medium detajly

    CO realne PC hry jsme jiz vydeli jsou to hry na ktere NVIDIA vydava Extra packy z teselacnima mapama a Ultra HD texturama takovy Upraveny Crysis 2 byl skvost

    Realny PC hraci opravdu nad Watch dogs nebreci spise se smejou tomu jak nekdo muze neco co je od zacaku vydavano pro konzole ocekavat jako AAA tytul....
    • Já sice nejsem konzolista, ale proboha, ta čeština tvoje a podobných přispěvatelů je tak tragická, že je to k neuvěření. Dej si prosímtě tu práci a zkus alespoň si to sobě přečíst nebo schválit někým, kdo umí psát. Když budeš psát jen polovinu kritických chyb, bude to pro ostatní velká úleva ...předpokládám, že chceš, aby tvůj příspěvek někdo četl, když ho sem píšeš (jinak bych měl radu č.2, snažší variantu).
  • Aha, a co že mi má tento článek dát? Jo mám se naštvat jako ta banda ostatních idiotů a začít se tu hádat, co je lepší? No výborně, ale příště by bylo lepší si jít léčit komplexy nějak jinak.
    Tento článek je hnůj a jeho autor "Console Saint Race" smrdí.
    • Dobře to pc-rasa vyvolených tlustých tupců nezvládá, hoši slyšite pouze pravdu, pravdu, pravdu. Smiřte se s pravdou, s pravdou.
      • Prosímě, ty nejspíš ani neznáš význam toho slova - pravda.
    • TheGGG
      Klid PC MASTER RACE hlavně klid
      • Neboj, PC Master Race je v klidu.

        Console Hypocrite Race by naopak v klidu být neměla.
        Nadáváte, jak moc jsou PC hráči zlí, a vše stahují ilegálně - přitom kdyby to bylo technicky jednodušší, sami stahujete co to jen jde.

        Je smutné, jak hluboko všechny (PC i konzole) platformy a jejich uživatelé klesli.
  • eStar
    No jo, port pro PC se nepovedl, rozesmáli mě však některé příspěvky v diskuzi které pohřbívají PC hry. Hry které mám v tuto chvíli nainstalované a které hraji: EVE Online, Europa Universalis IV, Wargame: Red Dragon, Arma 3. Myslím že zánik her na PC je v nedohlednu. *4*
    • No jo uklidnuj se dál, to jediné ti zbývá...
      • eStar
        To není o uklidňování, to je o tom že hry které mám rád na konzolích prostě vůbec nevychází a pochybuji že kdy vycházet budou.
        • Nj DOTA 2 tam asi nevyjde no :DDD
          • Práve také MOBA hry ako LoL a DOTA 2 sú nádorom PC hernej scény.
          • eStar
            Dota mě nezajímá. Ani jedna z výše jmenovaných her není na konzole.
            • go:

              To je mi velmi líto...

              Osobně jsem na sérii ArmA strávil (troufnu si tvrdit) tisíce hodin, z nichž každá mi nabídla kvalitní zábavu na úrovni, které se snad nemůžou jiné AAA tituly rovnat.

              eStar: Taky tě štve, že ti jednou prostě dojdou odpovědi v řetězci?
            • eStar
              go: Osobně by se mi nejvíc stýskalo po EVE a po strategiích obecně.
            • asi skočim z okna, když vidím, že zabugovaná Arma není na konzoli... Ach moje srdce krvácí..
  • geforce experience mi nijak disk nezatežuje
  • Vidím, že pc-děti nezvládájí oprávněnou kritiku na jejich bohem vyvolenou platformu. Hodně trefné je srovnání kvality. Opravdu ta grafika je + stejné a to je fiasko pro PC. Jediný důvod přoč být hráčem na pc je dostupný warez a tím vyzkoušení her nebo spíše herních sraček jako Wolf nebo WD.
    • Nastavuješ sobě zrcadlo dítě? Máš bohem nebo rodiči vyvolenou platformu? Jdi se uklidnit ke své konzoly.
    • Konzole je naprosto neperspektivní investice. Dobrých her vychází pomálu a ty co se dají hrát dlouhodoběji na konzole vůbec nejsou. A hlavně PC hraní je dnes víc zaměřeno na multiplayer a to mám pocit, konzolisti ani neví co to je... ty znají jen splitscreen. Možná za pár set korun měsíčně zjistí co to ten multiplayer je :).
      • kennyB
        Nechci nic říkat, ale třeba takovej DS1 měla právě na konzolích nejvíce hráčů a to i teď, když vyšla dvojka. Takže ten tvůj komentář je jaksi nesmysl, protože pc na tom bylo o poznání hůře *3*
        • Aha ty asi myslíš Dark Souls... Tak to bych nehrál ani zadarmo :D.
          • Tak pospíchej hrát svého asasínka tvl..
          • TheGGG
            nemáš na to?
            • VergiliusGrey
              Jak jsem předpokládal já, tvým cílem není diskuse, ale urážet ostatní. Že mi nevěříš, že sem hrál DS1 mě opravdu netrápí.
            • jak jsem predpokladal,hral jsi velkou pycu...
            • VergiliusGrey
              Go: Hrál sem jedničku dvojku už ne. A netvrdim, že sem jedničku dohrál. Když sem zjistil, že to je pro mě ztráta času, tak sem s ní skončil.
            • jo jasně, jasně ani jednu hru jsi nehrál, ale pro tebe dobrý, takže hype, hype a hype. Tak jaký konec si zvolils na konci jedničky a zkus napsat, co si o konci myslíš. A popiš jaké bratrsvo si při tvé cestě v DSI zvolils...
            • VergiliusGrey
              Go: Já DS1 hrál a docela dlouho. Co se týče soubojů je to super hra, která má férovou obtížnost + má pěknou atmosféru. Ale já radši prozkoumávám otevřenější svět než ty koridory v DS1 a potkávam zajímavý postavy s pořádným příběhem na pozadí. Takže pro mě Witcher 3 a Kingdom Come dobrý, ale DS asi ne.
            • Mám rád hry na reálných podkladech. Radši barevnější, hezčí na pohled, protože u hry se chci bavit a ne koukat na nějaké hnusáky. Do obýváku bych si taky nepověsil fotky rozsekaných lidí a zombíků. Problém je v tom, že hry financují starý dědci, který si myslí, že čím je hra brutálnější tím se to dětem bude víc líbit.
            • Možná si to zkus zahrát a ne jen koukat na videa a věnuj jedničce tak 100- 150 hodin a zjistiš, jak je to propracovaná hra do sebemenšíh detailů, ale co bych ti vykládát.
            • VergiliusGrey
              Ono DS není pro každýho a to nemyslim z hlediska obtížnosti. Ne každej je spokojenej jenom s mlácením potvor a bossů po hlavě.
        • Co je DS1?
          • TheGGG
            hra ve které si vítězství nekoupíš za prachy svých rodičů, jako v těch trapáckých p2w co hraješ
      • TheGGG
        ty žiješ pokud jde o konzole ještě v minulém století co? Jaké hry co se dají hrát s dlouhodobého hlediska vychází na PC? ty generické Moba a p2w mmorpg? Díky nechci, radši si koupím jednou za měsíc novou pařbu na konzoli, než hrát tyto nudné f2w slátaniny.
        • Jednou za měsíc nová hra? To jsi teda dobrý konzument odpadu :D.
          • TheGGG
            no anonymek jako ty co tu může vystupovat pod 50 přezdívkama mě nerozbrečí *13* . Tak mi pěkně popovídej co hraješ ty. Pochybuju, že se to vyrovná tomu co jsem za poslední měsíce hrál já. Typuju tě na nějakýho p2w v*casa, co si v jednom kuse kupuje nový oblečky pro své postavy.
            • TheGGG
              jak můžeš tvrdit jestli je infamous SS dobré nebo ne, když jsi to ani nehrál? LoL *6*
            • GTA V a AC IV to jsou asi jediné dobré hry za poslední rok.
            • TheGGG
              Hry nejsou? Ale prosímtě, dobrých her je fůra, ale ty budeš jeden z těch zapšklích hráčů co maj moc práce nadávat na všechny dnešní hry aniž by je vůbec hráli. Doporučuji GTA V *1* Fakt luxusní pařba, mulťák se hraje do dneška. Hry co jsi vyjmenoval kritizovat nemůžu, protože jsem o nich v životě neslyšel. Jinak Wolf. taky luxus. Ten Titanfall či co prý taky ujde. Jak mi dorazí ps4 chystám se na Infamous a killzone. Nový DS a Castlevania taky luxusní. A to jsou jen hry na který jsem si teď vzpoměl, ale i tak je pořád co hrát *14*
            • Právě problém, že žádné pořádné hry nejsou. Jinak teď aktivně TMUF, Drakensang online a občas do toho nějaké ty hry co se dohrajou za pár desítek hodin. A teď se chystám s brácho zahrát Age of Empires 3.
      • Je vidět, že aboslutně nevíš o čem mluvíš. Ale nechám tě žít ve svém omylu a ve své uzavřené PC bublině. Hezké sny.
        • Objasni mi to prosím.
    • A ešte kopa PC hráčov má bordel v kompe a potom im hry blbnú a nešlapú tak ako by mali a rozbieha sa dosť často nezmyselný hate. Platí to i o Rome 2/ tá hra mala a má iné problémy nie otimalizáciu/, ja mám starú zostavu a obrovské problémy s hrou som na nej nikdy nemal a to som mal niekedy i viac ako rok staré ovladače GK.
    • Bolo by neskutočne trapné keby konzole nestíhali /a pritom nestíhajú/ už pri svojom vydaní. Uvidíme za rok-za dva čo budú konzolky ledva v polovici svojho životného cyklu. A za zlú optimalizáciu nemôže platforma,ale vývojár. Uvidíme čo ukáže Witcher 3. WD je klasická nudná hovadina, ktorú sprevádza klamavý marketing.
      • TheGGG
        co by měl ukazovat witcher 3? Slabost next gen konzolí? To tě zklamu, ale už je potvrzeno že hra poběží v 1080p s 30fps na ps 4 a s 30fps v 720p na xbone. To je víc, než kolik si bude moc dovolit, řekněme 75% PC hráčů. A věř mi, znám dost PC hráčů, kterým v pohodě stačí střední detaily a 30fps. Ne všichni jsou PC MASTER RACE s kompli se spotřebou menší drogové laboretoře. *3*
        viz. zde http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates
        pokud se bude nadále mírně zlepšovat grafika, tak jako u PS3 a framerate a rozlišení bude na úrovni jaké zatím u next gen je, budu spokojen. 11 000,- bude dobrá investice.
        • TheGGG
          ti co mi dali mínuska, zajímalo by mě na jaký detaily a s jakým fps pojede witcher vám *1*
          • Mně je nějaký souboj konzole vs. PC naprosto volný, já ti dal mínusko jen proto, že nemám rád dementy - a ty jsi bohužel (pro tebe) dement, jak vyšitý.. :)
          • TheGGG
            pořád brečíme, protože hra na konzoli za 10 000,- jede líp než na komplu za 30 000,-?
            • Hele mínus jsem ti nedal, ale komp na kterým ti pojede Witcher 3 na fullhd a víc jak 60 fps ti postavím za 15 000, proti konzolím nic nemám, taky si někdy plánuju nějakou pořídit ale asi si počkám na Playstation 5(bez legrace). Já třeba nekoukám na televizi takže jí prostě nemám, pro mě by to byla investice konzole + telka a do toho se mi fakt nechce /zatím/ investovat jenom kvůli hraní
  • TheGGG
    A co to pořád svádíte na konzole, ty za problémy s hrou nemůžou. Ono kdyby to vyšlo jen na konzole, bylo by to asi nejlepší. Nevzpomínám si že by s čistě PS3/PS4/x360 x bone hrami byly takové problémy. Zato jak už tu píši jednou (a rád se zopakuji) i s PC exklusivitamy jsou pořád problémy (a to nejen po stránce optimalizace), viz. ARMA III, nebo Rome II. Není to tak lehký dělat hru pro 1000 různých kombinací PC. Konzole to je pro vývojáře jako by dělali hru pro čtyři typy PC, žádný problém pohoda. U komplů musí řešit mnohem víc problémů. *3* Až bude existovat jeden výrobce PC HW a SW a všechny nové věci bude vydávat jednou za rok, pak bude pro vývojáře snadné dělat hry i na PC *5*
    • Ubi se měl vyprdnout především na ps3 a x360..PC je problematické..to ví každý kdo má rozum..pořád si ale myslím, že za potíže technického rázu mohou ps4 a xbox one. Ta hra je pro 1080p strasně krutá na HW bez zjevné příčiny..
      • TheGGG
        tak mě vysvětli proč by za to mohli konzole? Jen nějaký profi technický odhad, protože jak to vidím já na PS4 a xone to běží podle různých videjí se stabilními 30fps na 900p u PS4 a na 792p u xone. Pro vývojáře by přece neměl být problém udělat ještě jednu verzi pro poslední řadu nvidia a AMD karet na kterých by to běželo s 1080p? Problém je prostě v PC, moc typů komponentů, konkurenční boje mezi AMD a Nvidii a nakonec nižší prodeje. Na to se vývojáři mohou vy*rat a kdo by se jim divil, R* to udělali a hlady netrpí. PC hráči by měli nadávat svým výrobcům HW a SW do kterých sypou prachy a né ubisoftu.
      • Proč by se měli vyprdnout na staré konzole? Když mohou staré konzole utáhnout GTA V ve slušné kvalitě proč ne toto? Pochop že ty desítky milionů vlastníku X360/PS3 jim vygenerují hlavní zisk aby se ta hra vůbec zaplatila...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit