Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v 1 řadě zmenšit měsíční poplatek o 50% a v 2 hlavně pro mě daát nový datadisk který se alespoň trochu vrátí k lore wc 3 (např. emerald dream bych uvítal)
  • Wowko nijak moc nemusím z důvodu hrozné přeplácanosti a vykradání ze všeho možného, přesto Warcraft 3 a datadisk zůstanou u mě mezi nejlepší RTS.

    Jinak k úbytku hráčů.... nedivím se. Přece jenom je jaro a venku je tak pěkně, začínají mít prioritu jiné aktivity. To by byla jedna věc.
    Druhá je ,,přemnoženost" F2P her, hlavně z východu, kdy si už tak z malé komunity uhryznou nějakou tu tisícovku. Třetí je, že dost hráčů se hrou sekne a vrátí se až za rok, nebo příchodem datáču. A do čtveřice je hra už přestala bavit a skončili s ní, nebo skončili u mé druhé možnosti.

    Každý má své koně, které hrají (já mám třeba RIFT, SW:TOR a Warhammer online).
    Wow jsem několikrát zkoušel a poněkud mě nechytlo (viz asi kvůli mému problému s Wow přeplácaností). Ale tvrdit, že hra je blbost a nebo vysmívat se hře, že upadá (teoreticky) je celkem ubohé
  • Myslím že každý pochopí co jsem tim chtěl říct. Ale jo jsi velice chytrý zasloužíš si od dalších stejně chytrých lidí +. Osobně je škoda že já ti mohl dát jedno, protože do diskuze jsi přinesl závan inteligence a to se jen tak nevidí. Měl by si napsat knihu minimálně já si koupím hned tři. . . .
  • musim stebou vevsem souhlasit.mas naprostou pravdu gw 2 jsou naprosto mimo gw 1 jsem nehral.jen jsem vyhodil litr z okna. taky jsem se vratil k wow.
  • wow jsem hral asi rok a pul (offic) v dobach od wotlk do zacatku cataclysm a prestalo me bavit kvuli tomu neustalemu farmingu. zabavne to nejakou dobu bylo o tom zadna (prvniho pul roku jen poznavani toho sveta, pak dungovani a raidovani s guildou + hrani vicero postav), ale po nejake dobe me zaclo rozcilovat, ze s snad kazdym novym patchem prisel novy tier itemu a kolo farmingu se rozbehlo nanovo - v podstate to bylo vsechno primarne o grindovani itemu. aby se clovek vubec mohl podivat do raidu (a to jsem jeden cast raidoval docela hodne) tak musel x desitek hodin travit shanenim itemu - opakovat x krat jeden dung aby mi padl jeden konkretni item co jsem potreboval. A to me tuze nebavilo tak jsem se na to vybodl. *8*
  • Rhulad
    Tak Arthas, Illidan--- za chvíli je oživí jelikož nebudou vědět kudy kam... konec Arthase byl vyloženě trapný na to jak bylo ICC dobrý raid. PS. Popravdě priest tauren je snad ještě horší než ten paladin...
  • Lore za drakama/aspektama je, že jsou ve světě přítomni z toho důvodu, aby svět ochraňovali. Na konci Cata je jasné, že už nejsou nadále potřeba, jejich pochodeň teď nesou šampióni(hráči), kteří stejně ochraňovali svět už od Vanilly(Nepamatuju se, že by u Ragnarose asistovali draci).
    Souhlasím ale, že konec Caty mohl Blizzard vyřešit líp+nějaký kvalitní video(jako třeba po sesazení Arthase z trůnu), který by dořešilo všechny nesrovnalosti.
  • Shania
    Problem s lore je ten, ze uz to neni jen jedna linka z RTS, ale ruzných pribehovych linii jsou tam tisice. Dalsi problem je ten, ze se lore musi podridit hernim mechanikam.

    Jen se divim, ze mas problem s tauren paladinama, tohle je proste rasismus:)

    A k te tvoji posledni vete, myslim ze lore v MOP je velmi dobre a ve hre dobre zpracovane.
  • Z WoW se stal strašný mainstream, ted uz je to uplne o nicem *6* Pandy? lol fail. Zlatá Vanilla a TBC!! Ta hra je teď totální sh1t, nechápu jak to ještě vůbec může někdo hrát !!!





    Kdybych tak měl víc času na hraní...
  • Zdravím...
    Tak trošku přispěji do mlýna. Tákže... WOWko jsem kdysi nadšeně hrál, to se přiznávám (Vanilla, TBC a WOTLK.) Chvíli jsem zkusil i Cataclysm, ale už to nebylo ono. Ta hra pro mě neustálým zjednodušováním ztratila kouzlo. Nebo to bylo tím, že jsem dospěl? Když mě bylo 14, 15 byl jsem do toho magor (hrál jsem na Free serverech) poté jsem se k tomu dostal v 18, kdy to hrála půlka třídy na mé škole. Ale to už jaksi nebylo ono. Nevím proč, hra pro mně ztratila kouzlo a našla se jiná onlinovka(y), jež byly zábavnější (Star trek online- Nesrovnávám, aby bylo jasno) Nebudu plivat na WOWKO, že je to kravina atd, ale nedívím se tomu, že ztrácejí hráče.
    Ta hra je tu jak dlouho? 9, 10 let? Nezlobte se, ale většina lidí, co ji kdy hrály a znám je, tak je ta hra omrzela po roce, po dvou. NEní možné aby si taková hra (měsíční poplatky) udržela komunitu TĚCH samých hráčů ještě dalších 5-10 let.
    Je to jen můj názor. Nic víc...
  • Rhulad
    Tak třeba konec Cataclysmu a ty tuny klišé v podaní aspektů---božínku by mě zajímalo, kdo ten scénář v současnosti píše.
  • Příklad, prosím. I beg you!
  • Rhulad
    Prosim tě... ten lore je totálně zničený ty brebto... tak to pokurvit to se nevidí... PS. Samozřejmě, že to hráči co to platí budou obhajovat, když každý měsíc solí Blizzardu peníze. Ale slyš tohle - wowko je na začátku ulice do záhrobí.
  • S nedávným patchem přišel novej raid, Thunder King. Obtížností návrat k vanille, hardcore hráči potěšeni.
  • Na nějaký internetový flamy už nemám věk ani chuť. Řeknu jen, že nesouhlasím. Logicky.
    Je to tvůj názor. Ok, beru, protože jsi schopnej vyplodit konstruktivní kritiku. Mám ale pocit, že na to koukáš dost nostalgickým okem. Ta hra už sice nemá ten "feeling" vanilly/TBC, ale to je pochopitelný, hra se vyvíjí. Pro někoho k lepšímu, pro někoho k horšímu. Atmosféra tam ale pořád je.
    Cataclysm a lore. Přecti si tohle, brepto.
    http://www.wowhead.com/forums&topic=116623/tauren-paladin-priest-explained
    Půlku raidu DK jsem nikdy nezažil.
    Svěží vítr neuškodí nikdy.
    A pro prd*l k tomu, co jsi napsal, dodám:"9 million people don't give a fuck!" :D
  • Shania
    Raidy:
    Vanila: min max se jeste tenkrat moc neresil, nikdo to neumel poradne hrat, kazda clasa mela jeden pouzitelny spec a rozdil mezi nimi byl hodne velky. Jedine co bylo protreba pro uspesny raid bylo mit 50 lidi, co umeli aspon trochu hrat (extremne tezky), herni mechnaiky v raidech jsou na velmi nizke urovni.
    BC: synergie + pocatky min maxeru:) Zlate casy raidovani podle nekterych, prakticky to steje co predtim, ale extremne narocne na prpravu, slozeni raidu, opet jediny pouzitelny spec na clasu a nektere clasy pouzitelne jen na nektere boje. Mimo to extremni propad komunity, Top gildy kanibalizovali na tech mensich. Herni mechaniky v raidech jsou oneco lepsi, stale je to ale hlavne gearcheck.
    WTKL: zlate casy raidovani podle nekterych:) prvni raid byl jednoduchy, nasledoval Ulduar, jeden z nejlepsich raidu, HC mody, vozidla, rozdeleni na 10 a 25, herni mechaniky se dost vylepšili, prakticky kazdy spec pouzitelny (mimo top hrani). Rozdeleni na normal a HC a hlavne desitky, pritahlo spoustu novych hracu k raidovani.
    Cata: vyssi obtiznost normalnich raidu zpusobil rozpad vetsiny 25 raidu na desitky a s hranim skoncilo vic jak 2 mil casual hracu. Kazdy spec je pouzitelny.
    S prichodem DS se otevrelo raidovani pro vsechny v podpobe LFR. Hra byla vic jak rok bez aktualizace...
    MOP: obsah pro vsechny, extremne tezke HC raidy, dobre herni mechaniky, mozna az prilis tezke normal raidy a LFR pro ty ostatni. Kazde 2-3 mesice novy obsah.

    Ano Vanila byla skvela, tenkrat, dnes? Ani nahodou. Kazdy datadisk mel + a -, ale daji se hodnotit pouze v kontextu doby, kdyby BC vyslo dnes, ani pes po nem nestekne.
  • SnakePlisken
    Ano, chce to svěží vítr, proto se maká na Titanu. Já se jen modlím, aby nebyl přeceněn, když je tak očekáván. To, že pro tebe vyprchala atmosféra je subjektivní, když hraješ jednu hru dlouho, po čase tě přestane bavit, i když je sebelepší. Co se týče změn, dalo by se o tom polemizovat. Sám mám pár výtek. Blizzard totiž dělá jednu věc za kterou byl milován a nyní je nenáviděn, naslouchá totiž hráčům. Ale ne jen tak ledajakým, totiž těm nejhlasitějším a tím jsou s prominutím tupci, kteří brečí, jak je WoW těžké. Naštěstí si i tzv. hard core hráči ve WoWku najdou své výzvy.
  • A kolik to hraje lidi ? 50 k ta hra je uz davno mrtva.
  • Rhulad
    Nesouhlasím... Blizzard svými kroky evidentně wowku uškodil a v současnosti je wowko dosti podprůměrné. Absolutně vyprchala atmosféra a hra se stala takovou parodii a řekl bych dokonce kýčem. To co Cataclysm napáchal stejně nejde vzít zpátky- tauren paladin a další přešlapy v lore a nevyváženost raidu - battleress pro DK znamenalo,že polovina raidu byla DK( sám jsem hrál podstatě jen DK a dosti mi to vadilo) A mohl bych psát dál, ale je to zbytečné. Rozhodně to chce svěží vítr do mmorpg...
  • To je snad jasny ze nezajijes co si zazil :D protoze v budoucnu nezazijes co zazivas ted :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit