Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenze ta hra od vydani usla peknej kus cesty vis? A soubojovej system u meele class je porad system zklalajici se z komb.
  • wow je super jen me prestalo bavit s pandarii na 90ce :/ ale asi to vetsinu bavi podle cisel:) kazdopadne jsou tu pro me zajimavejsi veci jako neverwinter,TsecretWord atd..:) kdo chce si najde
  • stačil mě začátek WOTLKu a pak beta Pand, ne děkuji, nikdy už tam nezažiješ to co kdysi.
  • Paulcz
    Ano Conan má slušný zpracování světa, ale jinak mě to nenadchlo. Hrál jsem to když to vydali a bylo tam plno bugů, mizerná komunita, instance, zajímavej soubojovej systém změnili na nudnej atd..
  • Jak nikdo? A co treba vynikajici Age of Conan kterej tento mesic oslavi svoje 5 vyroci. Nenajdes tam zadne priteplene elfy, trpasliky, orcy a jine fantasy zhovadilosti. Je to perfektne ztvarnenej svet Hyborie z pera R.E. Howarda.
  • Mám strašně rád ten zde převládající hipsterskej názor "WoW je shit, hovadina, hloupá hra", kterýho se všechny ovečky kolem dokola chytaj, aby byli "cool". Přeci! Je to v módě, tak si plivni taky.
    Tvrzení, že WoW má tolik subscriberů díky tomu, že je na trhu dlouho, je kravina. V rámci MMO si tohle tvrzení i odporuje. U většiny MMORPGs můžeme spíš sledovat drastický snižování aktivity hráčský základny v delší časový lince od jejich spuštění. Proč? Protože většina jich stojí za h***o.
    Hlupáčci, mektáte o hlouposti WoWka, ale budujete anální tunel, pokud se jedná o GW2, kde běháte s 5ti skillama a sem tam dognete. GW2 jsem hrál a skončil asi po týdnu. Tak vágní, nudnou, mělkou hru jsem dlouho nehrál. Poplivali všechno, co bylo dobrý na GW1. Ale však! Dneska je cool slintat si blaženě na triko, pokud mluvíme o GW2. Ovečky.
    Po debaklu s GW2 jsem se vrátil k WoW a jak jsem byl rád! Plivejte si, jak chcete, ale WoWko je dobře udělaná, vyšperkovaná a časem ověřená theme-park jízda. Zkusil jsem už hodně MMOček, ale žádný prostě nedosahuje kvalit WoWka. Prostě ne. Nebudu říkat, že ho v průběhu času nezjednodušili. Co to ale znamená? Znamená to jen, že si l33t děcka už nemůžou tak honit triko. Hra je přístupnější všem. A na konci je to ale pořád o skillu, taktice, atd. Ovečky zase namítnou něco o "facerollu". Ok, zkuste si při hraní švihat palicí o klávesnici. Chci vidět váš owning, vy šusťákovky. Vždycky musíš vědět, co děláš.
    WoW baví a o tom hraní je. Zdar. Nazdar!
    PS:Nemůžu se dočkat těch lahodných mínusek. Your rage is tasty!
  • Ja vim, jen jsem tim myslel jako areny...areny. U wowka me to udrzelo strasne moc dlouho..takhle jsem to myslel...
  • Paulcz
    jooo :) něco kde nevytáhneš mounta z batohu a kde archer nestřílí jak moderní artilerie, s decentní magií a efektama, s pořádným PvP a zakázaným OOC :)
  • Shania
    Jasne, maji v planu nejdriv ztratit 80% predplatitelu a pak spusti Titan, aby to zachranil....

    Je velmi malo pravdepodobne, ze WOW skonci na jednom milionu jeste pred vydanim TItanu, ne pokud budou neustale zrychlovat pridavani noveho obsahu, jak je to ted.

    Navic Titan tezko WOW ohrozi, udelaji proste neco podobneho jako u D3, daji ti pristup ke vsem jejich hram.
  • nehraje, to že se tam regne kdejakej bot, neznamená že to hraje :)
  • me se wowko libi a klidne bych i platil ale bohužel se ted content rozdelil na dve časti - ten kt. je s obtiznosti jako pro šimpanze a ten pro nolifery kdy už si planujete život podle wow kalendare.
    imo tam neni nic mezi pro casual hrače, kteri ale maji skill a chteji nejakou vyzvu. A to se tyče jak pve tak i pvp.
  • i ty brebto, ze to tak vis, asi to porad aktivne hrajes a kralovsky se bavis :)
  • co mate furt s tim trunem hocijakou f2p picovinu hra vic lidi nez wowko...
  • Kozy
    Nejsem hráč MMORPG ale Neverwinter hraju protože je zadarmo, vypadá "kouzelně" ale v rámci D&D, který jsem měl vždycky rád. Ale ty lagy který to předvádí ve městech, to je hrůza.
  • MMO Witcher? ^^
  • No to jo, ted jsem poprve na WotLK serveru a ten (R)DF to "uplně" zabil...

    /resp. některé zábavné herní prvky, které ted vubec nikdo nepozná, + wipe protože nikdo neív co má dělat, když přijdou na řadu trochu obtížnější dungeony
  • nj kde neni konkurence...mezi slepymi jednooky kral
  • jenze ono je PvP a PvP...je fajn ze jsou nejake areny, ale podle me je dulezite aby existoval nejaky ladder a ti lide se mohli pomerovat...o to prece jde v PvP, je to soutez. Navic neni uplne snadne to vyvazit z hlediska povolani a skillu...swotor zrovna tohle taky uplne vychytane nemel (aspon v dobe kdy jsem to hral ja) pak k tomu pridej podivny engine a z nej vyplyvajici lagy a ve vysledku sice mas hru kde je zastoupene PvP, ale je ti to k nicemu ;]
  • SnakePlisken
    A o tom to je, umí si to spočítat. To je základ úspěšného podnikatelského modelu.
  • SnakePlisken
    Očekává se info na letošním BlizzConu. Snad jej konečně představí, jelikož tohle bude hlavním tahounem Blizzardu, až WoWko odumře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit