Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by ses divil, co dokáže přiroda někdy vykouzlit za barvy
  • Napsal jsi "Co přesně má Zaklínač krom těch questů?", nikoliv "co dělá krom těch questů u Zaklínače dobrý open -world." Dvě různé věci, chce to přístě zapnout mozek, než něco plácneš do diskuse *3*
  • i pohádkové království může mít normální paletu barev, ne?
  • bohužel tím trpí už základní hra.
  • Právě, že takto položena otázka nebyla, ale asi měla být
  • každý má své fetiše
  • Veskoslav
    Pohádkové království....Pohádkové. Přečti si knížky, co o něm píšou....
  • Příšerná grafika, z drsného, sychravě surového Zaklínače udělali dětské pohádkové omalovánky.
  • No co by ne. Až dohraju Dark Souls 3 aspoň na NG++, tak si na to čas jistě najdu, i když to mým tempem bude tak za 2 roky :)
  • Jako nesouhlasím, ale je to vtipný :)
  • jestli z Geralta udelali noumu, tak se presne drzeli lore
  • velice špatné animace hlavní postavy, ovládaní postavy dost čast hapruje,umělá inteligence taky nic moc, díry ve scénáři, díry v lore. Z Geralta udělali ňoumu a za ňoumy se mi špatně hraje. Měli jsem hrát za Letha :)
  • Já to měl asi taky zapnutý, hrál jsem s gamepadem na TV a zvukem z domácího kina *1* ono už jen to, že dvojka je "koridirivka" a trojka "open world" trojku graficky snižuje. Včera jsem koukal na všelijaký mody do trojky a dá se z toho udělat grafický orgie, ale je na to třeba řádný pc *1*
  • já jsem to formuloval velice správně, jen ty jsi natvrdlý. Otázka byla položená, co dělá krom těch questů u Zaklínače dobrý open -world. Stačilo si přečíst příspěvek, na který reaguji + citaci.
  • "Jenže Bethesda vytváří neskutečně generické světy. Je tam pár druhů nepřátel, které se liší jako vejce vejci"

    To je sranda, že Zaklínač je na tom ještě hůř. Několik druhů utopenců, že?
  • Podle mě to není špatná hra, ale mě osobně nesedí systém alchymie a craft se mi zdá dost chaotický s přehnaným množstvím receptů.
  • v tom případě jsi měl svou otázku formulovat nejspíš jinak, než ""Co přesně má Zaklínač krom těch questů?"
  • pokud háži citaci a ptám se, co dělá ten open world tak výjimečný, tak očekávám debatu o open worldu, že jsi stočil debatu úplně někam jinam není můj problém, já jsem se chtěl bavit, co dělá u Zaklínače 3 dobře zvládnuty open -world, ne co je tam dalšího krom hlavních questů. Ano, jsou tam i vedlejší ve formě hledaní setů. To jsem samozřejmě věděl, ale děkuji za připomenutí.
  • každopádně, odpověď na svou otázku, "co nabízí Witcher 3 mimo questů" jsi dostal, gwent, závody, box, sbírání setů, nemáš zač, hezký den *1*
  • Když se ve školce probudíš po spánku po obědě tak se tomu neříká ráno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit