Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jestli nebude problém v tom, že jsem reagoval já na tebe a ne naopak *1*
  • Otazníky lze vypnout a stěžovat si, že zaklínač dělá většinu času zaklínačské zakázky mi taky příjde nesmyslné.
  • s tema wizardrama7 jsi dost vedle teda
  • možná by sis mohl přečíst na co reaguji. Dokonce jsem tam dal citaci :D.
  • když je to ten nejlepší open world historie, tak třeba nějaké náhodné situace? Ne přesouvaní postav z bodu A do bodu B pomocí scénáře. Ne skripty(hořící dům elfky), ale opravdové události. Tohle je přesně co jste vyčítali Dragon Age, že tam je předskriptovavý boj obrem s drakem, tady to nikomu nevadí .)
  • Miluju vůni brekotu Witcher haterů po ránu
  • Já svatostánky nestavím. *3*
  • Paulcz
    Myslím, že jsi to zmatení pojmů jen dodělal a přidal pár klišé navrch :) RPG otevřený svět může být cokoliv, základ by se dal asi definovat tak, že se hra odehrává v nějakém větším světě a to je asi vše :) A je úplně fuk jestli je dynamický (Kingdom Come, Mount and Blade) nebo statický (Fallout, Elder Scrolls). A také je jedno jak je to technicky zpracované, např. svět ve Falloutu 1 a 2 je zcela plnohodnotný, to že je rozkouskovaný na lokace je jeden ze způsobů jak to udělat. Má to i větší logiku, města jsou od sebe vzdálená v realistické vzdálenosti a vedle vesničanů nebydlí rodinka radškorpionů jako ve F3, vývojář se nemusí patlat v nezajímavých lokacích atd. Jinak každý 1 pixel na mapě je 1 lokace, klidně by se dalo proběhnout od města k městu skrz lokace. "Dnes už nemohla uspět" to je něco jako "640kB paměti musí stačit každému."
  • však to nebylo tvrzení, že Witcher 3 je open world (to snad vidí každý, kdo neni úplně slepý) ale odpověď na tvou otázku, cituji: "Co přesně má Zaklínač krom těch questů?".. Jak jednodušeji to ještě chceš podat?
  • Tohle měl v daleko větší míře už Morrowind. Nic kvůli čemu by jsme jim museli stavět svatostánky...
  • Takže sbíraní setů je minihra? Nenech se vysmát. Sbíraní kartiček už měla i jednička a nikdo netvrdil, že je to open world...
  • A Might and Magicy jsi nehrál? Ti měli úžasné open-world světy už od MM1 nebo MM2, vždyť vznikly jako hybrid wizardry a ultimy. A Zaklínač po herní stránce krom hledání stop, soubojů a gwentu opravdu nic jiného nemá. Žádný role-playing, vývoj postavy omezený.
  • Dobréj názor - dík
  • jistěže mají, minihry jsou běžnou součástí open world her, jedna z těch činností, co můžeš dělat mimo questů, na které ses ptal, víš?
  • A co bys sis tam pral jako ?
    Mas tam mraky kvestu/zakazek/miniher (box,karty,zavody) a je ti to malo...kdyby tam nebyly zas pises jak je to chude...tak ja nevim
  • A jaká hra tohle reflektuje? Já myslím, že málokterá. Co se týče rpg prvků, tak promyšlenost světa je na tak dobrém levelu, že když jsem se potuloval po Skelige tak jsem narazil na přivázanou královnu ke skále jak ji ohlodávají havrani. Na tohle se klidně mohli vykašlat. Stejně tak na rozsipanu sůl kolem zavřených domů na baronově sídle (mohli to prostě nechat jenom jako zmínku)

    Questů, který nemají úžasný příběh je tam spoustu, ale je tam zase spousta questů, které jsou fakt výborné
  • mě sere, že nejhorší díl je nejvíce oslavovaný, protože jde všem na ruku. Pokud kvůli tomu nejsem opravdový hráč(ať už je to cokoliv), tak budiž...
  • jaký minihry? Sbíraní setů je normální quest. Navíc strašně otravnej quest, kde hledáš na několik místech nelogicky rozmístěné plánky. Tohle vymýšleli snad nefetovaní. Ty kartičky nemají co dělat s open- worldem....
  • minihry nejsou forma questů
  • Odulin
    Jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší