Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborná hra, strávil jsem v ní mnoho hodin a určitě se k ní ještě vrátím. Polský dabing je opět bombastický, hlavně Geralt. A hlášky typu: Hej v tom chlebu jsou myší bobky mě vždycky dostanou *1*
  • jednička příběh znásilnila zdaleka nejvíc (rpotože Poláci netušili, akm to povedou, pokud vůbec) a série už se s tím až do konce nedokázala vyrovnat
  • Paulcz
    Zdánlivě se může zdát, že to je jedno, ale není, když má dílo předlohu má se jí držet, jinak ten svět postrádá smysl. Akorát je fakt, že knižní předloha osciluje mezi genialitou (většina ságy) a úplným brakem (zejména poslední díl Paní jezera, jednorožci, elfové, závěr..)
  • Prophet
    Výdělek autorům přeju, jedna z nejlepších her, co jsem tento rok hrál
  • walltar
    No tak mě trojka zatím z těch třech dílů sedla nejvíc... když bychom se bavili o hře jako takové.

    Nejsem až taková fanoušek knižní předlohy, takže to co tomu vytýkáš mě třeba až tak vůbec nevadí.

    Takže já jsem celkem spokojený... a řekl, bych že dost lidí to hraje jako já, a moc se o knížky kolem toho nestará.
  • Jednička možná neznásilňovala příběh, ale hratelností to byla naprosto otřesná hra. Třeba ten combat - horší jsem snad ještě neviděl. Pokud je hratelnost daň za upravení příběhu, beru všema deseti. Dokážu unést hodně věcí, ale přesvědčení, že jednička je lepší než trojka, fakt ne.

    Celá série se postupně vyvíjela po dílech na lepší a lepší hru a je to na ní vidět.
  • Veskoslav
    Sebelepší hype ti neudělá dobrou hru viz. Unity.
  • Rhulad
    Bohužel skoro perfektní jednička zdaleka nepřekonána. Jediná jednička dokázala trefit atmosféru světa Zaklínače dokonale a navíc si jela vlastní cestou a legendu o Bílem vlkovi nechávala hezky na pozadí, jak když vypráví hospodský ve čtvrté kapitole o Ciri a Yen. Od dvojky je to jen násilné prznění předlohy a násilné roubování knižních scén na herní události a z toho vznikají naprosto nesmyslné premisy, které absolutně nepasují do světa Zaklínače. Celá hra je pak natahovaná a konec trilogie vyšumí do ztracena úplně. Ale jak jde vidět hype zabral a hráči jsou spokojeni.
  • Tak každého baví něco. Já jsem ho dohrál do 3/4. Velen super, Novigrad super, Skelige horší a dějová linie po těch 3/4 mě osobně přestala táhnout. Hodně v té fázi "napomohl" i soubojový systém, který se nemá moc kam posunout (klik, klik, klik - znamení, sek, kotoul a pořád dokola), věčně zacpaný inventář balastem, který měl svůj smysl tak do 15 úrovně a stereotyp vedlejších úkolů. Ale možná až Zaklínače zmodujou, bude to lepší.
  • nejdes s davom
    hmm, co s tebou?
  • Perfektní hra a zasloužený úspěch!
  • Psychotic
    Jsem asi jediný člověk, kterému se ta hra nelíbila. Odehrál jsem asi pět nebo šest hodin a prostě... ale Gwent je pohodová hra. Kdyby tak byla ve Falloutu místo nablblýho Caravanu...
  • ked bude Enhanced ed. tak do W3 pojdem, skor nie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit