Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Teď aby dobře dopadl i Cyberpunk a další Zaklínač má o finance postaráno.
  • Veskoslav
    Sapkowski hlavně začal masivně chlastat, nikdy nevytvořil nějakou ucelenou mapu světa, vzdálenosti mu nic neříkají a ukončení ságy je tragické. Navíc jsem byl svědkem na Fantasya fóru v Polsku, jak se rozčílil na fanoušky a řval po nich. Vypadal dost nameteně, nos rudý jak Rudolf. Přišlo mi, že naprosto ztratil jakoukoliv soudnost. Jeden z nejprotivnějších autorů, co jsem měl možnost potkat. A když mi podepisoval knížku, tak mi přišlo, že mě posílá do pekla. Ani se neptal, jestli to pro někoho chci podepsat s věnováním. Prostě podepsal a řekl další.
  • Pethulla
    Tak ten celosvětový úspěch se dostavil hlavně po vydání videoherního Zaklínače, tedy v době kdy se vyrojilo nepočítatelné množství odborníků na Sapkowského svět. Před tím to byl úspěch spíš středo a východoevropský.
    Jinak on má šílený Sengar pravdu v tom, že celá ta sága autorovi přerostla přes hlavu. Dokonce tak, že začal nesnášet Geralta, lezli mu krkem fanoušci s neustálými dotazy "kdy to bude" a tak se není čemu divit, že to dopadlo, jak to dopadlo. Náznaky už byly ve Věži, v Paní jezera si už snad dělal vysloveně srandu.
  • Vyborna hra a vyvojarum urcite uspech preju, letos se tomu co do zazitku vyrovnalo pouze BloodBorne, ten me take neskutecne dostal.
  • nie, len chcem doladenu hru, a opatchovanu, kde nemusim kazdy tyzden dohravat novy update, ktory nieco v hre opravi, a nieco rozbije
    pche
    a odporucam menej emocii do komentov *2*
  • Mazii
    Neříkám, že je to nejlepší hra, jakou jsem kdy hrál... Ale řadí se na seznam mých nejoblíbenějších her. Navíc jsem i fanoušek knih a to jak tvůrci převedli Sapkowskiho svět do počítačové hry zaslouží potlesk *4*
  • mně se ta hra taky nějak moc nelíbila. Ale nesouhlasím s tebou, protože jsi odehrál jen 6 hodin. Promiň, ale to u takto dlouhé hry je o ničem. Nemyslím že máš právo vynášet nějaké kategorické soudy. Po šesti hodinách jsi se nedostal ani z White Orchard. Já ji dohrál do konce.
  • Sr_Lobo
    Souhlas a klidně i nejenom tento rok.
  • poor man *13*
  • Ale tak ja jim to preju, urcite to pro ne byla velka zkušenost a je velka sance ze další hru udelaji lip, protože i kdyz se mi W3 libil, mel bych plno připomínek.
  • jono, celosvetovej uspech, absolutni hodnoceni a brzo 10M prodanejch kusu *2*
  • Prieskum na games som nerobil, ale pockaj 2 roky po vydani
  • toto je jedna z her, ke které se zaručeně vracet nebudu. Nemyslím že poměr strávený čas/zábava je natolik kvalitní, aby se to vyplatilo. Ale Cyberpunk 77 si zahraju, přeci jen sci-fi RPG mám velmi rád
  • Veskoslav
    Vyšší? Proč lžeš?Na Games Zaklínač 3 má 114 článků. GTA V (nová+stará generace) má 122+25. Kde máš to několikanásobně větší číslo? Nebo tam na Slovensku máte 114>147? Podívej se na hrej.cz je to +- stejné, Eurogamer to samé. Tak kde jsi to vzal?
  • Combat v jedničce je quick-time event - uděláš klik na postavu vždycky když si na konci animace a naskočí druhá animace. Sorry, ale tohle hraničí s trollingem a mám docela problém tě brát vážně.
  • Mazii
    Co tento rok. Pro mě je to jedna z nejlepších her, co jsem za svůj život hrál *1*
  • Uprimne ocakaval som vyssie cislo. Neviem ako vo svete, ale hype v CZ/SK bol neskutocny. Pocet clankov bol snad nasobne vyssi, ako v pripade gta5.
  • Rhulad
    já jsem viděl daleko horší combat, např. Witcher 3
  • Rhulad
    Poslední díl je čiré zoufalství a Sapkowski nevěděl, jak to celé ukončit, tak vzniklo, co vzniklo...
  • presne, jak muzou chtit za 150 hodin zabavy celejch 800kc? no jak si to vubec predstavujou? zlodeji !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit