Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrzzek
    Ještě by mě zajímalo, kolik z toho bylo konzolovek a kolik na PC... Mohlo to být zhruba půl na půl?
  • Nesmis to hrat na failstationu
  • fallanga
    Nikdy neřekli, že nebude další Zaklínač. Třetím dílem končí Geraltův příběh, ale nevylučuje se, že bude další hra. Přeci jenom, prodává se to dost a byla by hloupost toho nevyužít. Dříve nebo později můžeme očekávat dalšího Zaklínače od CDPR.
  • fallanga
    Inquisition bylo skvělé RPG, Wild Hunt je o kapku lepší RPG.
  • Inquisition jsem nehrál, ale co si o mně myslíš, když si já myslím, že Dragon Age II byla lepší hra než Witcher 3 ?
  • Inquisition nesahá Geraltovi ani po kotníky. Nechápu jak to může někdo srovnávat, Inquisition bylo špatné mmo, Zaklínač je skvělé RPG.
  • Já měl za to, že Zaklínač měl být trilogie a další díl už nebude.
  • zaslouženě, jedno z nejlepších RPG posledních let, grafika, hudba, příběh, souboje, questy, to vše na výborné úrovni, na rozdíl od jiných sérii je Zaklínač díl od dílu lepší a lepší
  • Ali, tebe uz totalne hrabe, co je zle na tom, kupit hru, ked je fakt DOKONCENA?
    *7*
  • a co třeba naprosto stupidní A.I https://www.youtube.com/watch?v=0ZQYQKU3LO8
  • Stížnosti kvůli tomu, že se vývojáři o hru starají a dovolí si vydávat caste updaty a vylepšení... dokonce i DLC zdarma.. ti šmejdi!
  • Ať rozhodne Geralt *3*
  • A ten crafting je taky dost nahnutej.
  • No po všech stránkách zvládnuté to teda není. Třeba svět je sice otevřenej, ale nic tam nikomu neudeláš protože způsobuješ redukovaný zranění. Takže musíš stejně pěkně popořadě.
    Nebo třeba měnový systém. Prodáš meč za 5 a kuře koupíš za 40?
  • Gratuluju CDProjekt a jako poděkování jsem si objednal datadisky *14* Jedno z mála studií které ještě ví jak se má chovat k zákazníkům a jak si ho omotat kolem prstu a jsem za to velice vděčný. Tak ještě jednou díky *14*
  • Já myslel dohled. Na blízko pěkný, ale krutej LOD kterej ti zařízne detaily po pár desítkách metrů.
    Jinak nejlepší les co jsem viděl byl v The Hunter.
  • Přeju jim to. Je to jedno z nejlepších RPG, jaké jsem kdy hrál, které je jako jedno z mála zvládnuté po všech stránkách. Svět působí živě a ne jako nepromyšlené herní kulisy, questy jsou všechny zajímavé, hráčova rozhodnutí mají efekt na svět, hratelnost je zábavná a svižná a co se týče grafiky a art designu, je to jedna z nejlépe vypadajících her současnosti.
    Teď ještě, kdyby CD Projekt přestal neustále vydávat patche, které víc rozbijí, než opraví. Pořádně jsem se divil, když jsem po měsíci zapnul hru a čuměl na nahatého Geralta, protože mé oblíbené brnění najednou vyžadovalo o 2 vyšší level *1*
  • Stovky hodin, a až upgraduju PC, tak zahraju znova na full detaily...

    Pro mě srdcovka. Miloval jsem před tím MassEffect sérii a Zaklínač 3 jí absolutně zničil jen pohledem.
    Nová hra se starými principy jak udělat hru. Jediné co musím přiznat, že konec je dle mého udělaný narychlo. A i když jsem to hrál se zájmem, tak vlastně mi ten konec nijak neutkvěl v paměti,
    takže vlastně pro mě Witcher3 je 10/10 hra do té doby dokuď nejdete jako rambo na Hon.

    Protože Hon byl prostě silnej, smrtící a celou hru Vás tak stavěli.. a pak najednou jdete s max levelem a medvědí zbrojí na ně a vlastně je krájíte jak máslo.

    První hra, kde je pro mě funkční svět a bavilo mě třeba jen hodinu jezdit na koni a koukat po pláních. Nebo zdolávat hory, krásnej zážitek
  • nejakej redaktorskej mrd mi vymazal prispevek, najdu si te ty lacina couro
  • Ale no, nedovol hype a utecencom aby zlikvidovali slusnost *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit