Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pisal som ze som nerobil prieskum na games kde sa jadro informacii pravdepodobne zobrazovalo v bleskovkach
  • walltar
    No tak ona tohle je technicky typická diskuse na games... Já mám někdy pocit, že někteří lidi prostě nesnáší hry obecně a jsou tu jen aby měli kde nadávat.
  • Tak proč tvrdíš toto - "Pocet clankov bol snad nasobne vyssi, ako v pripade gta5."? Když jsi průzkum nerobil. Očekáváš, že něco plácneš a nikdo si to neověří? Radši mlč.
  • To si kde pocul, ze ked to je podla kniznej predlozhy tak sa jej ma drzat stoj co stoj?
    Uplny nezmysel.
  • jakubc
    A už je to tady skoro jako pod Inquisition... Samej nevděčník a troll, až se skoro cítím provinile, že jsem v každé z těch her strávil přes 70 hodin naplněných zábavou...
  • Pi*u, po grafickej stranke jedna z najlepsich hier. Mozno to nema uplne naj spracovane tvare, najlepsie shadere alebo naj neviem co, ale celkovy dojem je paradny. Zapady/vychody slnka, husta vegetacia, les ktory naozaj vypada ako les tak ako ho pozname v nasich koncinach a ked je burka, stromy sa prehybaju pod vetrom..takto dobre spracovane som to nevidel este v ziadnej hre.
  • V téhle fázi mě to začalo nudit a šlo to z disku..
  • Vse mi zaclo blbnout,v bode,kdy schanim pomocniky na divoky hon.
  • Az zas tak dobry to neni,opet kupa kecani,a vymitac dablu se nekona,myslel jsem ze tam budou podobny souboje jak v bloodborne,a ne sek,sek,kecani,jezdeni,mas plnou brasnu,nemuzes chodit.Ted tam jsou aspon truhly.
  • fallanga
    Souhlasím s 8/10, ale nesouhlasím s grafikou. Hrál jsem vše na low a ta grafika byla i tak nádherná. Tu bych rozhodně nepočítal do záporů.
  • Jo az na ty bugy!U ps4 je to katastrofa!Cim novejsi update,tim je to horsi,jsem skoro na konci,a blbnou mi tam tecky smeru na mape,ukazuje mi to nesmyslny cesty,a nekdy vubec nic.A sekani filmecku s rozhovory ani nemluvje,vse zaclo blbnout ke konci hry.
  • Macatý hype prodává. Není to špatná hra, ale za mě 8/10. Škoda té grafiky. Jediný kde je pěknej výhled je v Kaer Morhen. Pak už je to slabota.
    Ale každýmu podle chuti.
  • ja to dohral uz na 1.0.3 a naprosto bez problemu...
  • Psychotic
    Na popraviště? *3*
  • Psychotic
    "Právo" zcela jistě mám. A tvůj argument, byť častý, absolutně neuznávám. Proč? Yahtzee Croshaw ve své recenzi na Final Fantasy XIII řekl: "Pár lidí mi tvrdilo, že po patnácti hodinách se ta hra dost zlepší. Je vám jasné, že to není argument v její prospěch, že?"

    Přeloženo: Proč bych měl trávit dvacet hodin hraním hry, která mě nebaví, a doufat, že mě časem bavit začne, když místo toho můžu hrát hru, která mě baví už od začátku?
  • walltar
    Já abych pravdu řekl, tak mě většinou spíš vyhovuje, když si odvozené díla vezmou svět a inspiraci, ale jinak si jdou vlastní cestou a vypráví spíš vlastní příběhy.

    Ale osobně jsem Zaklínače četl před celkem dlouhou dobou takže nejsem až tak schopný soudit jak moc ta hra dávala smysl v celém tom světě... a to asi taky bude to proč nemám s nepřesnostma problém. Knížky si až tak nepamatuju, protože mě nechytly, takže hru prostě beru tak jak je, bez nějakého spojení se světem o kterém skoro nic nevím.

    Kdybych byl fanoušek a celé to četl víc jak jednou v autobuse při cestě do školy, tak možná mám nějaké výhrady.
  • Tak somzřejmě, že v CZ/SK/PL byl hype větší, stejně jako hype GTA V byl několikanásobně vyšší všude na západ od nás.
  • Počkám ještě rok, až to pořádně napatchují a uvidím. Zatím vychází patche jak na běžícím pásu.
  • Já jsem v tom zatím utopil 70 hodin a neměl jsem ani jednou problém s jakoukoliv chybou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit