Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklínač má pro mě jednu sice kosmetickou ale zásadní chybu. Můžete hrát pouze za Geralta. Takže pro mě to není RPG. I ten soubojový systém je spíše mlátička.
    • Tak v 3 budes moct honit brko pri hre za Ciri.
    • Bud je to pro tebe kosmeticka chyba,nebo zasadni. Oboji asi tezko:)
      • Ironie *2*
        • wenceslaus
          Oxymoron
  • Zaklínač 3 je graficky dvakrát tak vyspělejší, než GTA 5, určitě bude náročnější. Na pěkné detaily a fps ho zvládne dnešní průměrná herní sestava.
    • Videl jsi vubec video z PC verze GTA? Ovsem otazkou je,co to podle tebe znamena "graficky vyspelejsi"....
      • je to troll, nekŕm ho.
  • Tahle hra mi už začíná lízt na nervy... *13*
    • A to este neni ani vonku *2*
  • Hype neexistuje je to všetko umele a šíri sa to ako diskuzný vírus, ľudia radujme sa z toho že možme sa zrejem posledný krat ponoriť do sveta Andrźeja. Som rád že existuju svety ako Gothic 2, Zaklínač alebo Kingdom Come- je to ako keby som višiel vonku u nás v strednej karpatskej Európe, su tam pararely nie len vizuálne ale ..... Človek to rád rieši tie problémy ,unikne z realného sveta a vidi aký je podobný ten herný ale je to iný pohľad a vtedy si to uvedomi o čom to je, jasne že viac ako 2 hodiny za tým sedieť ani nevydržim ale som rád že sme sa dočkali.,proti Alzheimerovi. A tieto Europske hry tvoria dokonalú protiváhu Americkej a Asijsko Japonske produkcie + netreba zabúdať ani svojsku Sovietsku hernu scénu ktorá umí niekedy divne prekvapiť -
    Len čo mí fakt čudne , načo by som mal písať o hre ktorá ma nezaujala že to nič , je to názor ale niektore veci sú čisto schválne keď vidím tych par mien ako neustale dookola vlastne pardon niečo netreba čítať ide tu skôr o pozitívny zmysel diskusie a nie nejake kecy dookola.
    • tohle si nemůžu nechat ujít... VIVA GOTHIC 2!! *14* *14*
    • Až na to že nejlepší evropské hry jsou právě ty japonské. Open World - Dragon Dogma. Akční Dark Souls, Bloodborne, Demon Souls. Level Desing, atmosféra opravdového dark fantasy světa(DS) O tom se může CD projectu nechat jen zdát.
      • Ty vole místní kotouls onanisti vždycky překvapí *1* *1*
        • Hmm co jsem viděl tak Zaklínač zůstal u kotoulů a Bloodborne nikoliv *15* Tak wake up...
          • Akoze BB nema kotule? Ma len kotule alebo korculovanie, to uz je len vyhra ;-)
            • A akoze v com je rozdiel? Ze ti nerealne kotuluje bez focusu alebo ze sa ti nerealne smyka s focusom? Akurat ina animacia ale rovnaka blbost.
            • co tak si to zahrát? Při boji vůbec kotouly už nejsou, pokud jsi zaměřený, což je 90% fightů tak ti to kotoul neudělá... Co jsem viděl to předposlední video Witchera, tak Ketaoul metá jeden kotoul za druhým *15* *15* *15*
      • Co je ale na "Dark Fantasy" evropského? *5*
        • a co není?
          • Třeba klíčoví autoři žánru? (Američani.) *3*
            • bavím se o současnosti. Když už jsem u žánru a historie: Zaklínače klidně můžeme částečně pasovat i do Sword and sorcery a tam byl zakladatel Američan :)
            • Kromě toho já nejsem ten co tvrdí, že je něco evropský nebo není evropský :D Pokud jde o mne, mezi evropskou literární tradici patří spíš Kundera a Houllebecq, případně Eliot - ačkoliv původem Američan a ačkoliv zpracovával třeba semitskou: křesťanskou a indickou: budhistickou mytologii, ale to z Pustiny nedělá dílo hebrejské/aramejské/fénické/árijské literární tradice.
            • Epic / high fantasy... tady je snad jen jeden klíčový autor a to byl Brit, ačkoliv měl německý předky a narodil se v suveréním Búrském státě.
            • Neříkám že jsem expert (to jsi spíš ty, ne?), a neříkám, že všichni autoři žánru jsou nutně Američani. Jen se divím, že by to měl být "typicky evropskej žánr". A že je inspirován "evropskými mýty a historií"? Takže třeba Kurosawowy nebo Miyazakiho filmy jsou taky typicky evropský, že? *6*

              To že evropská kultura byla v dobách evropské koloniální dominance zdaleka nejsilnějším kulturním vlivem na světě a to že z ní americká kultura tehdy vycházela nutně neznamená, že cokoliv se inspiruje jakýmkoliv "evropským" tématem je nutně "evropský", nebo se pletu? A pokud se pletu, tak bychom si asi měli nejprve definovat čemu říkáme "evropská hra" než začneme tvrdit, že nejlepší "evropský" hry dělají japonci. Ačkoliv to platí / platilo o PESku, protože fotbal je přece evropskej. *7*
            • BTW co je v tom případě evropského na epic, high fantasy, když klíčoví spisovatelé pro tento žánr jsou Američaní nebo Kanadani???
            • inspirováni evropskými mýty či historií *5* *6* BTW např. Joe Abercrombie je Brit ty experte...
    • Máš možná trochu pravdu. (Zejména s tím vyvažováním mainstreamové usa a asijské produkce, když vezmu v úvahu, jak hluboko klesli třeba Bioware od prvního Baldura po Dragon Age, je mi z toho trochu smutno.) Zarážející je, že - kromě Rockstaru, jehož GTA je pro mne příliš přitažený za vlasy a příběhově většinou příliš "vymletý" - "nejameričtější" hru vlastně udělal kdysi dávno Dan Vávra. *1* Ačkoliv tady už možná trochu příliš zaměňuju Ameriku a Nový Hollywood. *13*
      • Bože nemluv
        • Ale psát můžu, ne?
  • Vojta_Ilavsky
    Videa vydané před tímto mě ujišťovaly že to nevypadá hrozně, jenom tadyto tvrdí opak.
  • blbost
    • Tvůj život? V tom případě souhlasím.
  • PCMasterRace Win! Hra roka!!!
    • hlavní platforma XO *15*
  • Tak konecne prvni video k Zaklinaci, ktere me docela navnadilo. Soude podle mapy, to bude otevreny svet ala Skyrim. Grafika je hezka, prisery hezky vymodelovane. Jedine co mi strasne vadi jsou ty pribehove animace. Me osobne kazi zazitek z hrani. Radsi prijdu k postave, ona rekne diky za quest a je to. Ale tady se spusti animace a to me vadi, ale to je muj problem :-) Po tomto videu davam Zaklinaci u sebe sanci.
  • Ristoro
    Daj si se mňů kořalku ty kokotisko :DDD. Tohle mě rozstřelilo. Nicméně na hru se těším, snad to bude pecka.
    • a pri tom ten preklad je úplne nepresný :) ale pre deti evidentne stačí
      • Ristoro
        Kdo psal o překladu? Já se směju tomu, co tam je napsané. To hned neumím anglicky :(?
        • Hovorí sa, že niekomu stačí málo, najmä tým simplexnejším postačí nemiestna nadávka a sú vo vytržení, je úplne jedno, že to je preložene nesprávne.
          • Ristoro
            Slovo které tam padlo, je nadávka i v angličtině, takže o čem to mluvíš? Jaká nemístná nadávka? To, že to přeložili nesprávně, je úplně jiná věc, milý Lunku.
            • Ristoro
              Nemáš argumenty, tak urážíš. Lunku, v Bohnicích jim jeden zajisté chybí :).
            • S tebou to je ako debatovať s mentálne retaradovaným.
  • vypadá to pěkně, ale ten hype je vskutku otravný. Já vím nemusím to číst, ale opravdu každý den něco o Zaklínači. Tohle překonalo hype u Watch Dogs. Dle videa ta hra ale vypadá naštěstí dobře, teda až na vzdálenou krajinu ve stylu Oblivion...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit