Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se za svého bratra, on právě oslavil 10, takže si myslí, že je dospělý, za to může ten jeho stav, čili omlouvám se ještě jednou..
  • Ještě jednou se omlouvám za svého bratra, zase si tajně zapl Divinity...
  • Keyz
    "the lack of map markers, mission objectives not always being clear, the pointless ability to type in conversation options that not once gave me anything but a variant on "Huh?", and the necessity of creeping around the map to avoid a bad combat initiation"

    http://www.eurogamer.net/articles/2014-09-19-wasteland-2-review

    Ta nemožnost přidat poznámky je zoufalá ve hře, kde se hraje po celé mapě. Na to asi během testu nikdo nepřišel.
  • Jejdasek TheGGG a ukradeny Wallet Warrior opet nerozdychal, ze na PC vychazi kvalitni hry a rodice mu proste PC nekoupi a ma jen shitovou konzoli je opet butthurt a svym placem spamuje diskuzi? *5*
    • Co to zvanis pitomce, ja wastelandu fandim a pc si kupuja sam dele, nez ty jsi mozna na svete :-).
    • Začíná mi to připadat, že ty konzolové děcka jsou jen plejstejšňáci. Xboxáři se zdají celkem v pohodě.
      • Omlouvám se za svého bratra, včera viděl v televizi počasí a strašně se mu líbili, jak to ovládájí kinnectem a chudák malá, nebohá si myslí, že je to cool..
      • Knifer
        To bude tím že se nových Xboxu prodalo minimum viz. Japonsko 23 tisíc za první týden
    • Presne tak. Dneska uz jsem si koupil jízdenku do Prahy a jdu skočit z Nuseláku. Nemuzu prestat myslet na Wasteland 2 a to jsem si blazen koupil PS4, mel jsem si koupit 486 kvuli Wastelandu a ještě bych usetril
      • Výborně. Více sebevrahů = méně sebevrahů!
      • Ušetřil a nebyl bys za konzolové děcko
        • Omlouvám se za svého bratra, on neumí spojit dvě věty dohromady, aby dávaly smysl. Je mentálně zaostalý, zhoršilo se to hodně po vydaní Divinity, z těch barev se mu udělalo zle a jde to s ním z kopce, při tom na tom byl tak dobře. *13*
          • To je mi ho líto. Snad nedopadneš stejně *3*
            • Omlouvám se za bratra, má pravě vzdorné období jak sami vidíte, nikoho z rodiny nechce znát a myslí si, že je dospělý. Omlouvám se, za to může ten jeho stav...
            • I když podle těch komentů už si dávno dopad *1*
      • Super, to uz tady nebude zadny brekot konzolovych deti? Budu muset na DDworld cist, jak amd dela lepsi procaky nez intel a lepsi grafarny nez nvidia. *15*
  • Keyz
    Divinity: Original Sin zatím dopadá lépe.
    • Prast jak uhod. Obe hry jsou jsou pro zastydly pc-nerdíky *1* *3* *4* *5* *6*
      • Proč tu vy konzolvé děcka vůbec chodíte?
      • Jako myslíš třeba tvojí mámu?
  • Morraw
    Když jsem viděl první videa z early access, tak jsem taky nebyl moc nadšený z té grafiky, zvlášť po namlsání z krásného Divinity. Ale postupem času s blížícím se datem vydání a sledováním let's playů, jsem začal měnit názor. Izometrická RPG miluju a přecejen grafika zde není priorita a koneckonců bych byl sám proti sobě, ptže hratelnostně to vypadá dobře. Takže jsem si dnes cestou do práce skočil pro Ranger edici a těším se až se na to doma vrhnu.
    Všem ostatním přeji také příjemnou zábavu *4*
    • wenceslaus
      No nevím - u Divinity mě grafika odradila. Tady ne.
      • Morraw
        Tak to je škoda, ptže hratelnost je skvělá. Ale pokud ti grafika opravdu přijde nesnesitalná, tak to chápu.
        • Divinity zas tak skvělou hratelnost nemá. Po Cysealu mě ta začala nudit, protože to bylo pořád to samé, navíc příšerně zdlouhavé, příběh nudný, herní svět prťavý, prostředí chudé a nenápadité. A grafika je asi to poslední co mne na hrách zajímá. Já jsem i dnes schopen hrát vykopávky z 90. let.
        • wenceslaus
          Snad někdy. Ale těch barev a efektů zase všude... :-/
    • Jojo ten divinity to je art xD http://orcz.com/images/thumb/2/27/DivinityOriginalSinYoungOrcTrooper.jpg/400px-DivinityOriginalSinYoungOrcTrooper.jpg
  • Koukám, že bramboráři zase přitáhli s kecama o grafice u indie hry. Já myslel, že na ní přece nezáleží. Oh wait... na ní nezáleží jen, když se provede trapný downgrade u konzolových her a srovnání s lépe vypadající PC verzí. Typičtí double standard rolníci.
    • Alebo ked na hnusnej, technicky zastaralej grafike Souls nezalezi ale dolezita je hratelnost! ;-)
    • Pozor, už tě přijela ztrestat mínusková garda, NA ZTEČ!
  • aa už se těším, večer zapnu, opráším angličtinu a slovník a hurá do světa
  • Dufam ze sa bude hodnotit objektivne a nie cez nostalgicke hovn4
    • ucho
      a taky by to měl být někdo, kdo nehrál betu, prostě aby dotyčný zrecenzoval současný produkt bez toho, aby věděl, co na něm měnili.
    • Proc by recenzent mel brat ohled na nekoho, kdo se v dobe vydani prvniho dilu jeste houpal tatovi v koulich, kdyz Wasteland 2 na takove lidi nemela byt nikdy zamerena a na nostalgii hraje schvalne?
      • Protoze je to vetsina ctenaru webu, pro ktery recenzi pise?
        • Kydy! Podle reklam na kasina sem zjevne chodi jen samej ctyricatnik a pro ty je Wasteland 2 jak delany. Nebo snad tvrdis, ze redakce tady klidne necha radit takovy reklamy, kdyz sem lezou nezletilci?!?
          • Proc tvrdit neco, co je ocividne.
            • Re: Jejdasek
              Tvrdis, ze ja jsem zlo?!? Asi jsem s nim tak dlouho bojoval, az jsem se jim sam stal...
              • Reakce na příspěvek:

                Netvrdím, že jsi zlo.
            • Protoze jedine co staci k triumfu zla je, aby slusny clovek mlcel.
              • Reakce na příspěvek:

                Tvoje prezdivka je mAser. Pises bez diakritiky. Tvoje veta zacina pásmenem P. Na konci vety jsi udelal tecku.

                Doufam, ze timto tvrzenim ocividneho jsem zlu zatal poradny tipec a svet ted bude lepsi.
    • By mě zajímalo, jak se něco dá hodnotit objektivně. To se má jako recenzent nejdříve zeptat všech lidí, kteří se o hru zajímají a pak podle jejich názorů sesmolit text a mrdnout tam hodnocení? *7*
      • Hodnotit neco objektivne znamena odprostit se od osobnich sympatii a antipatii a vsem merit stejne.
      • Tyhle drbkové ani neví, co slovo objektivní znamená *6*
      • Po*no zakážou, ale vymrdávat tady můžem?
        • To je realita mladistvých :)
        • Málem mi zaskočil rohlík, jak jsem se na celý barák rozřehtal :D:D:D
          Já vím, pointa cenzury je smutná, ale tenhle komentář prostě nemá chybu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit