Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to jako starší bratříček Gorky 17 ..... No dáme tomu šanci .
  • A co ho dělalo výjmečným? Bugy, stejná grafika jako měla jednička, velmi časté pády? Nezapomeň že i taková hra jako Fallout 2 byla celkem kritizovaná.
  • Baldury byly taky low budget?
  • Jako že my zainvestujeme hru a vy ji pak budete mít zadara? Co jsme charita či co?
  • Nechápu, proč všichni dělají takové scény okolo grafiky. Vždyť není tak hrozná.
  • wenceslaus
    1: KS většinou hru nezaplatí.
    2: Ti, kteří přispěli na KS ji zadarmo mají. Co by z toho měli, kdyby ji pak měli zadarmo všichni?
  • Mám menší dotaz... např. tady mají wasteland v nějaký verzi "ranger edition".... a ještě k tomu "jen" za 899,-....
    http://www.jrc.cz/hra_pc_wasteland_2_ranger_edition
    a na GOGu mají nějakou "digital deluxe edition".... a k tomu je za 55 doláču, což je skoro o 3 kila víc... a přitom je na GOGu snad vždycky všechno levnější než jinde...
    http://www.gog.com/game/wasteland_2_digital_deluxe_edition

    tuší někdo jak to s těma verzema je....? a to ta "Ranger edition" na JRC podle všeho i tak obsahuje dost věcí, jako soundtrack, plakat, stylovej manual, 5 nějakejch karet, vytisklou mapu, takže poměrně dost... tuší někdo, jestli je ta "deluxe verze" z GOGu v něčem lepší, když navíc stojí víc...?
  • Ale samozřejmě situace se změní, pokud aspoň pár věcí opraví postupem času.
  • Hru mám nainstalovanou druhej den a už mě stačila několikrát vytočit, bohužel né proto, že wasteland je harsh, ale protože její engine je odfláklej jak po grafické části tak i samotný gameplay stojí za starou bačkoru. Hra je schopna několikrát za sebou spadnout, kamera častokrát dezorientuje, během boje se postavy z ničeho nic dostanou skrze textury a nemůžou z nich vyjít ven, mapa po které se pohybujete je prázdná plastelínová sranda, co zažila umění leda tak z letadla ( kdyby tu mapu udělali 2D bylo by líp ). Podstata save and load her není špatná, ale ne za předpokladu, že hru ukládáte kvůli strachu z pádu hry nebo ze strachu, že kvůli kameře utrpíte zásah z nějaké pasti co prostě vidět nemůžete. Jsem zvyklej hrát hry, který vám dají ze začátku na prdel, ale musí to mít nějakou logiku.

    B. Fargo je sympaťák, ale je vidět, že patří do starýho železa, pokud nedokáže uhlídat projekt tak, aby hráč nemusel řešit dilema jestli hru má odinstalovat po prvním spuštění. Je to fakt ostuda na to jaký měl promo pro výběr peněz. Docela se stydím, že jsem na todle naletěl....

    Jinak hra má výbornou hudbu, dabing, dialogy a celková propracovanost textu a spojení s questy, dějovou linií je skvělá. Bohužel aby se člověk dokázal uvolnit a vychutnat si pravě tyto věci, hra musí udělat prostor.

    Třešnička na dortu je 40€, k tomu se nebudu vyjadřovat.

    Nejsem nadšenej z toho co sem napsal, ale je to pravda, ámen.
  • tech 39€ na steamu to ma byt vtip? když už se to jednou zaplatilo na ks, tak ted by to meli davat zadarmo ne? *7*
  • a jeste jedna trapnost, kdyz jsem si delal partu, peclive jsem jim navolil profilovy fotky, ale ty fotky maj i herni npc nebo followeri, takze ted mam v parte dve stejny indianky s perem ve vlasech, to je low budget jak poleno *6*
  • mam z toho stejny pocity, vypada to snad stejne spatne/dobre jako The Fall: Last Days of Gaia (rok vydani 2004), ktery jsem hral kdysi, kdyz jsem taky uveril, ze to bude novej fallout *5*
  • flash789
    tak někdo je blbej a někdo jantar..si nevyberes:)
  • Ty nebudeš málo blbej, že?
  • flash789
    hra ma instalaci 22GB (nechapu kvůli cemu) a je pomerne oskliva, pripomina mi ruske hry tohohle typu které soveti delali tak před 5-7 lety jak na bezicim pasu (farewell a dragon, escape from alcatraz metal hearts:replicant atd).Dalsi hruzna věc jsou titerne fonty, které nekde zvetsit jdou a nekde ne (inventar).zrejme si Fargo mysli ze ma každý monitor s uhloprickou 1 metr. Nejde se zblízka podivat na postavy, protože zoom funguje v předem nastavene hladine. Hral jsme to asi hodinu, takze pisu jen věci které mi prisli nic moc na první pohled, ale ze by me za tu chvili třeba zaujmuly rozhovory, nebo souboje se taky rict neda.
    Divinity:Original Sin je asi tak 5x hezci i přes svoji stylizaci.O grafiku samo zas az tak nejde, ale když ma něco 22GB a chteji za to plnou cenu, tak by to mělo nejak vypadat.
  • C-BEAM
    lepšia grafika znamená lepšie vtiahnutie do hry, človek je vizuálny tvor, i partnera si vyberáme primárne prostredníctvom vzhľadu až potom sa pýtame "aké má srdiečko", nie naopak. Ak máš 2 rovnako kvalitné hry ale jedna z ních má lepšiu grafiku tak tú hru grafika urobila lepšou, to je to čo ti uniká. Keby napr. Dear Esther nemala tak nádherný vizuál neštekol by po nej ani pes. Vďaka vizuálu však dokázala človeka pohltiť a vtiahnuť do seba. To je ale tebe samozrejme nedochádza.
  • C-BEAM
    tebe stále nedochádza, že ja neprahnem po prazdnych hrach s nalestenou grafikou ale kvalitných hrách s peknou grafikou. A toto skutočne nie je len môj problém, pozri sa na moderskú scénu ktorá prahne po remakoch, snaží sa vylepšovať grafiku starých hier aby si ich mohli užiť.
  • To je tvuj problem, ze si nedovedes uzit skvele hry, kdyz ma jednodussi provedeni. Ja s tim problem nemam a popularita indie sceny ukazuje, ze nas takovych, kteri prahneme po herni kvalite, nikoliv prazdnych hrach s nalestenou grafikou, je mnoho. Kratkozraka a hloupa je adorace nakladne grafiky, ktera vedla k upadku herniho obsahu.
  • Jenze lepsi grafika neznamena lepsi hra, je tomu prave spis na opak. Takze lide kterym jde o lepsi hry pak radsi hledaji mezi temi starsimi.

    Napriklad v zanru taktickych tahovych her dosud nic neprekonalo starou dobrou JA2. A sebelepsi grafika tento fakt nezastre.
  • Tohle je hloupost rikat nekomu, kdo se odkazuje na Fallout 2. Komplexni system sam o sobe neni zarukou dobre hry a to ze se nekému nelibi jeste neznamena, ze ta hra je na nej moc slozita.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit