Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Počkej pod recenzí
  • ucho
    tak se zdá, že hra je kvalitní, protože tady o ni skoro nikdo nepíše (to znamená, že se od toho lidi nemůžou odtrhnout :) )
  • Divinity zas tak skvělou hratelnost nemá. Po Cysealu mě ta začala nudit, protože to bylo pořád to samé, navíc příšerně zdlouhavé, příběh nudný, herní svět prťavý, prostředí chudé a nenápadité. A grafika je asi to poslední co mne na hrách zajímá. Já jsem i dnes schopen hrát vykopávky z 90. let.
  • Výborně. Více sebevrahů = méně sebevrahů!
  • lol to je zase diskuze *1* snad uz jen kaficko...
  • Clovece, ked spravi hru 3 clenny team a nema AAA grafiku tak ok. Fargo vybral snad dost penazi, aby tym backerom ukazal viac lasky a respektu. Sorry, ale ta grafika je totalna zlatanina, to nema ziadny rukopis nejakeho art directora, ktory to usmernoval. To su vyoutsourceovane assets, za ktore asi ani velmi vela nezaplatili. Pre mna je nedostatok ucty k ludom co hru zaplatili.
  • Nemyslim si, ze je problem, ak niekto pise na ceskom fore po slovensky, ale preco je tam tolko gramatickych chyb, v kazdom druhom slove, to je prezentacia fakt nahovado. Kazdemu uleti, ale tu je jasne, ze ten clovek ma vazne problemy s gramatikou rodneho jazyka, to je trosku na zamsylenie.
  • Keyz
    Moc dobře ne. Je to již cizí jazyk a jak ho pravidelně nepoužíváš zapomeneš *3*
    Tedy nevím co je na tom ostuda. Neumět dobře jeden cizí jazyk.
  • No já se tomu ani moc nedivím, od listopadu 89 už uplynulo docela dost času, takže dnešní děcka moc často do styku se slovenštinou už nepřijdou, dokonce jsem se už několikrát v autobuse když někdo řekl něco slovensky setkal s otázkou "Co to bylo za řeč, ruština, polština nebo něco takovýho?"
  • Redakcie dostavaju niekedy hry skor, pred oficialnym vydanim
  • Keby si sa naucil pisat v odstavcoch, tak by si to mozno niekto aj cele precital..

    Btw "roby" sa pise s makkym i...
  • Málem mi zaskočil rohlík, jak jsem se na celý barák rozřehtal :D:D:D
    Já vím, pointa cenzury je smutná, ale tenhle komentář prostě nemá chybu
  • ty si strasny hnisavy kuokuot
  • Odulin
    Akorát před chvílí odjela rodina na víkend pryč, takže nastala chvíle vrátit se trochu v herním čase. Původní Wastelands mě bohužel minuly, tak to snad tímhle trochu doženu.
  • C-BEAM
    niekdo by ti mal vysvetliť, že grafika je trochu širší pojem a omnoho komplexnejší problém ako si predstavuješ. Dizajn prostredia, modelov postáv, textúr je súčasťou grafiky tak ako ich polycount, rozlíšenie alebo kvalita osvetlenia a shaderov.

    Grafika nie je "IBA akésy plus", na grafike záleží, vždy ne nej záležalo aj na nej bude záležať ďalej, je to totiž hlavný prostriedok ktorý hráča prepája s virtuálnym svetom hry.
  • Amen. Grafika nemusí být úžasná a nádherná, stačí když bude vhodná k dané atmosféře.
  • Veskoslav
    Neumíš snad číst slovenštinu? Docela ostuda....
  • Keyz
    Je to dlouhé a navíc to je slovensky *6*
  • Kinet1c
    Pozeram, ze mnohy tu placu nad grafikou. Ja si myslim, ze grafika neroby z hry, dobru hru aj najkrajsia sra.ka bude len sra.ka, nech je akokolvek hneda. Grafika musi byt podla mna taka, aby vedela zobrazit prostredie tak, aby si mal z hry pocit, ze si sucastou toho sveta a vies sa donho vzit. Grafika nema byt a nemusi byt ultranadherna, musi byt vkusna v prvom rade. Co stoho ak mame nadhernu grafiku, ale z hry nam ostane nic a nikdy sa knej nevratime a ani si na hru nespomenieme. Grafika hru neuroby nezabudnutelnou, grafika sluzi hlavne na to aby si clovek nemusel vsetko predstavit. To co roby hru nezabudnutelnou, je jej prostredia, postavy, zapletka, boje, pribeh a hlavne rozsiahly herny svet a moznosti v nom, grafika je iba akesy plus. Cim skorej si to vecsina grafikofilov uvedomy, tym skorej zisti, prave tuto skutocnost. Ani ja nie som stych co akceptujem kazdu jednu graficku moznost, ale som ako tak vidim, ovela tolerantnejsi, ako mnohy s tunajsich do diskuzie prispievajucich osob. Neberem im lasku ku nadhernej grafike a vyzivani svojich fantazii v hrani grafickych dem "tzv akoze hier", ale ty ludia si musia uvedomit, ze ked vidia, ze ta grafika tej danej hry, im nevyhovuje, tak by bolo pekne tam pridat, ze tato grafika je na ho.no pre nich samotnych a nezovseobecnovat to. To znamena nenatarat niekomu, ze ta hra ma tak strasnu grafiku, ked ten dotycny simoze mysliet pravy opak. Pravda je vsak aj to, ze kto chce si byt niecim isty, tak nepocuva rady ani najlepsieho kamarata, ale presvedci sa o tom sa prostrednictvom videii a obrazkov, ktorych na nete najde pozehnane.
  • Omlouvám se za svého bratra, včera viděl v televizi počasí a strašně se mu líbili, jak to ovládájí kinnectem a chudák malá, nebohá si myslí, že je to cool..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší