Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Akorát před chvílí odjela rodina na víkend pryč, takže nastala chvíle vrátit se trochu v herním čase. Původní Wastelands mě bohužel minuly, tak to snad tímhle trochu doženu.
  • ucho
    tak se zdá, že hra je kvalitní, protože tady o ni skoro nikdo nepíše (to znamená, že se od toho lidi nemůžou odtrhnout :) )
    • Radsi necist zadny shity a zahrat. To je moje motto, kdyz vyjde nejaka ocekovana hra.
    • Keyz
      Počkej pod recenzí
  • lol to je zase diskuze *1* snad uz jen kaficko...
    • No nevim. Me to teda zabavne neprijde.
      VAzne s tim redakce nemuze nic delat?
      Ze 120 postu je 100 postu hate. Navic na te nejnizsi urovni. *16*
  • Hru jsem koupil v predprodeji na stemu za cca 40e a vubec toho nelituju od te doby me prinesla hodne zabavy, ted po poslednim patchi(launch) ani nikdy driv me hra nespadla, a to mam odehrano vic jak 50h.Jinak grafika mapy presunu je hnusna to jo ale clovek ji moc nevidi a ostatni grafika pekna, a hlavne super animace ustrelenejch udu : )
    Rozhodne ale hra neni o grafice OMG! A hratelnostne je to podle me na vysoke urovni, vyvoj postav a Qestu, znovuhratelnost, podle me toho je hodne zabavnyho v tehle hre ale clovek musi chtit hledat...
    S hrou Fall bych to az tak nesrovnaval tam slo spis o strategii. Ja bych to spis prirovnal k Falloutum 1 a 2, BG, IWD,Xcom atd..ale to je jen muj pohled na vec.
    • mne ty ustreleny udy zacaly odltavat snad az na urovni 15... to zavisi od poskozeni? nebo jsem si toho predtim akorat nevsim? *5*
  • Ještě jednou se omlouvám za svého bratra, zase si tajně zapl Divinity...
  • Ale samozřejmě situace se změní, pokud aspoň pár věcí opraví postupem času.
  • Jako že my zainvestujeme hru a vy ji pak budete mít zadara? Co jsme charita či co?
    • Backeři mají svoje jisté tím , že za svoji štědrou dotaci dostali betaverze + všechny budoucí updaty . Kdo se spokojí s plnou verzí nemusí alespoň připlácet za "pocit" čehosi víc ;) ....
      • To byla reakce na borce dole, co se divil jak to že to není zadara, když už se prý vybraly prachy na kickstarteru.
      • a u w2 maj udajne dostat 5% z vydelku (pokud nejakej bude), jestli chapu dobre tu poznamku na ks
  • Smejki uz maka na recenzi? Pokud muzete naznacovat, mozete pustit k dobru kdy bude?
    • ucho
      boha jeho, jen ať nepíše recenzi smejki...
      • Ale jóó, ať recenzi klidně napíše Smejki, on má o tady těch Falloutech, Wastelandech a podobných post-apo RPG hodně velkej přehled (a autor recenze by měl mít dobrý přehled o žánru hry, kterou recenzuje), stačí když nebude 1) v každé druhé větě používat čtyři anglický výrazy a 2) rádobyvtipný (většinou taky anglický) poznámky, pak budou jeho recenze i čitelný.
        • ucho
          přehled sice má, ale je to na recenze amatér a pochybuju, že by se to na té recenzi nepodepsalo. sice se říká, že by hry měli recenzovat lidé, kteří k tomu žánru mají nějaký vztah, ale zrovna v tomto případě bych raději viděl recenzi od někoho, kdo kickstarterový projekt wasteland 2 tolik neprožíval... chtěl bych recenzi s nadhledem a nevěřím, že takovou smejki dokáže napsat.
          • Kamil.Zatlouikal
            a kdo je to ten smejki?
            • Kamil.Zatlouikal
              aha neznám. ale děkuji
            • ucho
              tak on je to spíš takový maskot redakce. jan smejkal.
            • Kamil.Zatlouikal
              já vím, ale který člen redakce má toto přezdívku? jméno
            • ucho
              nevhodný člověk na zrecenzování wastelandu 2
    • za 80+ hodin.
  • ...prve co urobim ked pridem z prace, dam stahovat z gog wastelaands!
  • Vypadá to jako starší bratříček Gorky 17 ..... No dáme tomu šanci .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit