Přejít na výpis diskuzí

Alena Antalová

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Antalová

    Dřív jsem měla Alenu moc ráda, vzhledově se mi sice vůbec nelíbí (když stojí vedle Kateřiny Brožové, je to skoro legrační pohled), ale zase to byla pohodová, obyčejná ženská. Teď se mi ale hrozně zprotivila. Když chce rodit jak na běžícím pásu, nic proti tomu, ale má to říct narovinu a ne podepisovat smlouvy a pak potopit celý štáb. Už že to udělala jednou mi přišlo vůči ostatním nefér, ale podruhé, to je do nebe volající drzost. Je to nejen nezodpovědné jednání, ale hlavně pořádný podraz. Ve svém věku by už mohla vědět,co chce, a jak se k tomu postavit. Kdysi někde říkala, že má Aničku ráda, ale že ona sama je jiná. Tak tomu opravdu věřím... *9*
    • makuschka

      Re: Antalová

      vis vubec neco o tech smlouvách????
      • Re: Re: Antalová

        Náhodou je to výborná herečka a narozdíl od Brožové si nan ic nehraje.
    • hanyka

      Re: Antalová

      Já si myslím, že do toho kolik bude mít Alena dětí ti může být ho... !! I kdyby jichh měla 20 ty je živit nebudeš !! Vzhledově je to pěkná ženská sice jsou totálně odlišné s Brožovou ale z Aleny jde cítit nějaká upřímnost žádná namyšlená fiflena jako Brožová !!! *3*
      • Re: Re: Antalová

        *3* *3* *3* ano
    • Re: Antalová

      Řekla bych, že Vám do jejího soukromí nic není.. Je pouze její věc a rozhodnutí, kdy si naplánuje miminko, to že podepsala smlouvu a jak říkáte potopila celý štáb, s tím asi nepočítala ani ona sama. Jestli se Vám zprotivila jen tím, že chce mít rodinu, tak je to z Vaší strany pouhá závist *1* *3* *15* *7*
      • Re: Re: Antalová

        Naprosto s Vámi souhlasím,je to žena které roky přibývají a asi nechce rodit jako mnohé jiné "slavné" v padesáti.Nehledě na to,že i sám Adamec říkal v rozhovoru,že ho A.A. upozornila na to,že chce mít velkou rodinu,tak co se najednou tak diví!!!A co se týká porovnání A.A. s Kateřinou Brožovou,tak je to opravdu legrační pohled,ale z opačného pohledu.Zatímco většina republiky věřila v první sérii Pojišťovny,že Alena je vdova(o čemž jasně svědčí sledovanost),tak v dalších sériích tutéž situaci nevěří Brožové ani polovina lidí.Vypadá málo věrohodně když v norkovém kožichu chodí po domech a shání práci.Pojišťovna už nemá úroveň a kvalita upadá a A.A. udělala dobře,že se nechala vyškrtnout.
  • klara24p

    Skvělá herečka

    Alenu antalovou považuju za výbornou herečku!
  • Co ty vlasy?

    Aleno, co to máte s účesem.Nechtě se ostříhat a hlavně, hlvně si nechte ofinu.Máte vysoké čelo, není to pěknej pohled.Hrůza
    • Re: Co ty vlasy?

      Zato ty jsi zřejmě krasavec prvního řádu, že? Předveď svou fotku, když umíš tak dobře kritizovat. To si netroufneš, co? *13* *8*
      • Re: Re: Co ty vlasy?

        Nevím, co se hned rozčiluješ. Nebyl sprostý, jen řekl, že má vysoké čelo, a že to bez ofiny vypadá blbě. To je naprostá pravda, ofina by jí zjemnila obličej a každý, kdo má vkus si toho musí všimnout. Naprosto nechápu,kde nechala soudnost, že si jí nechala odrůst.
        • Re: Re: Re: Co ty vlasy?

          Výsoké čelo opravdu má,ale mně se to teda víc líbí bez té afiny.
  • Alenka - Má teta

    Ahoj,
    jsi moje teta ,víš o tom ??Myslím,že ne.
    Ale jestli mi nevěříš tak se zeptej manžela, jestli má sestřenici Ivetu za svobodna Juráčkovou (její tatínek byl Zdeněk,nejstarší bratr otce tvého manžela).Jsem totiž její dcera a mám také malého bratra.Myslím,že vaše děti slaví podobně narozeniny jako my dva(já-12.7. a můj bratr Honzík-11.11.) Bydlím v Ostravě.Je mi 11 let.Mějte se hezky a pokud budete tohle číst,pozdravujte všechny Juráčky a Riedlovy z Blučiny a ozvěte se na emailovou adresu.Terka *3*
    • Re: Alenka - Má teta

      Ozvala se? :D
  • hudy

    Vzpomínka na xchat

    Ahoj, vzpomeneš si ještě někdy na Ladnou_lesni_lanku? Srdečně tě zdraví hudy a nahlavu z bývalé místnosti 45-55 a přejí mnoho krásných rolí a hodně štěstí v životě! *4*
  • pochvala

    dobry den alenko jste nejkrasnějši herečka,maminka,žena v česke televizi mam vas moc rada ještě krasnějši jste jako Anička v pojištovně štěsti nevim jestli si to budete čist ale kdyby ano a chtěla bys te mi odepsat tak muj email se seka a nejde to posilat tak mi kdyštak napište na icg 454399712 *14* *14* *14* *14* *3*
  • Alena???????????

    Tak nevím,ale je na páte fotce nahoře(žena v červených šatech) opravdu Alenka Antalová? *7* *7* *7*
  • Blahopřání

    Srdečně blahopřeji Aleně Antalové k narození druhé holčíčky a přejí ať jsou obě hlavně zdravé. *4* *4*
  • Přání

    Přeji Vám mnoho úspěchů jak v práci, tak hlavně v osobním životě.
  • Prosím

    Prosím,neumí někdo z vás-fanoušků A.A.-mezi které také patřím,vyměnit její fotku na stránkách Super.cz. Alenka je hezká žena a tato fotka jí moc nelichotí.Viděla jsem mnoho hezčích,ale nevím jak se to mění. Ahoj *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit