Přejít na výpis diskuzí

Alena Antalová

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dieťa

    Chcem sa opytat či je pravda ,že pani Alena podvedla svojho manžela a či je pravda , že čaka dieťa s fanušikom
  • Alenka

    Paní Antalová je opravu skvělá herečka!! Je ještě mladá a už tak známá!!!Věřím,že se paní Antalová ještě časem proslaví!!!!!!!! Její herecké dovednosti a vystupování je vskutku výborné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Přeji mnoho úspěchů jak v osobním životě,tak v herecké kariéře!!!!!!!!! Tomáš Kiš *3*
  • No to teda...

    Já taky NEVĚŘÍM, že by tak krásná, úspěšná a já newim ještě jaká herečka napsala něco takovýho! Mám ji moc ráda jako Aničku v Pojišťovně, protože já se taky jmenuju Anička =o). *1* *15* *4*
  • ...

    Já tedy taky nevěřím tomu, že by Alena napsala, že s tm máme jít do prdele!! *16*
  • nevěřím

    Tak to me tedy nevěrím,že by to psala Alena Antalová????
  • Dodatek zapoměla jsem to dopsat....Mááááám vás moc rada *4*
  • Ahojky Paní Aleno Antalová,chci vám jen napsat,že jsze neužásnější človíček pod nebíčke...Sice Vás neznám osobně,ale pro mě jste super.... *3*Chtěla bych Vás jako mám lterou jsem nikdy nepoznala....přeji Vám moooc štěstička a zdravíčka Vám a celé rodině.....zdraví a líbá *14*
  • Dotaz na roli

    Dobre odpoledne. Chci se zeptat, zda jste hrala roli pacientky na gynekolog.odd. v serialu "Ordinace v ruzove zahrade". Myslim, ze to byl dil vysilany ve ctvrtek 20.4.2006. Diky a hodne uspechu. Martina
  • Dětsko

    Tak jak roste dětsko? Je to nádhera se dívat jak roste,že?Přeju hodně štěstí při prvních krůčcích. Jirka *3*
  • Ahoj Alenko, zdravim tě z Plzně. Náhodou jsem se dostal na tenhle server a jsem úplně nadšenej, že je tolik lidí, který tě mají rádi, fandí ti a přejí jen to nejlepší. Mrzi mě, že jsem prošvihnul tvoji svatbu, ale opakovat ji kvůli mě fakt nemusíš:-) Nechám si to vyprávět. Doufám, že teď, když budeš ta maminka a nebudeš pořad jen pracovat, si najdeš konečně čas na starýho spolužáka a zajdeme na to kafe. Moc se těším (nejen na tebe ale i na to malý) a posílam velkou pusu. Pavel Š.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit