Přejít na výpis diskuzí

Alena Antalová

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maminka

    vše nejlepší k narození miminka
  • Alenko,jsem tvoje velká brněnská fanynka.. Moc ti přeju tvoje těhotenství a raduji se s tebou,že budeš mít mimnko.Také ti gratuluji k tvé svatbě a přeji ti v životě mnoho úspěchů a radosti.Doufám,že si to přečteš..
  • Alena Antalová je bezkonkurenčně nejkrásnější herečka. Jen jí patří můj hluboký obdiv a úcta. Osobně ji bohužel neznám a asi to zůstane navždy jen mým snem.....
  • přání

    Jsem jen divák z čtvrté řady, přesto jsem se osmělil, nedbám cizí dobré rady, svůj šíp jsem vystřelil. Když Vám všichni přejí nej. já Vám přeji splnění Vašich přání Má-li život smutný děj, vy mu dáte krásné zdání. Ač mne nikdy nepotkáte, přítele zde ve mně máte. Ať se Vám dál všechno daří, Váš úsměv nám krásně září. Děkuji.
  • kote

    ses krásná alenko...
  • Myslim si, ze Alenka je vynikajici herecka, ale hlavne je to nejkrasnejsi zenska pod sluncem...a co teprv az bude maminka :)
  • Pozdrav

    Pochybuji, že to čtete, ale přesto Vám touto cestou vyjadřuji obdiv jako ženě i jako herečce.
  • Vse nej

    Vse nejlepsi k narozeninam,preje jeden fanda ze zahranici.Hlavne hodne zivotnich uspechu
  • To ji přejeme všichni..
  • mamko

    Tak ,někdo musí začít a já jenom vše nej at jste hodně štastná v osobním životě,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit