Přejít na výpis diskuzí

Filip Kratochvíl

OSOBNOST 29.1.2008 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nej k narozeninám *14*
  • Filí!!!!! Moc Vám (tobě a Karolince) fandím! Vypadáte spolu krásně! Ona je vážně roztomilá a určitě i strašně hodná!!!! Ať Vám to drží co nejdéle ikdyž to asi nemáte snadný...třeba se jednou dočkáme krásné blonďaté nevěsty a kudrnatého ženicha ;) s Láskou Simča
  • Hrál ve filmu V peřině tak to doplnte
  • strašně mu sluší rovné vlasy :).
  • wauworld
    Hlavně ať už se nesměje.....vypadá u toho....hrozně...
  • Tak ať si tu je nebo ne, mě je to jedno :)) vy s tím také nic nezmůžete :)) co se týče rovných vlasů, tak mě se na něj líbí víc jeho přirozené. Jinak já Filipa moc dobře znám. Namyšlený vůbec není. Je to obyčejný kluk. Snad i jediný normální kterého znám. Nepije, nefetuje. :)) Teďka je momentálně ve vztahu s Karolínou Isabellou Salátovou. Hondě to mezi nima jiskří!Ale je to terpve jeho druhá láska. :)) Moc dlouho jim to spolu nevydrží. Jde jí jen o to se zviditelnit! Dříve zpívala v Bambiny Praga. I když není zrovna z moc boháte rodiny, tak jí jde o to se zviditelnit. Nevím jestli si to ona uvědomuje, ale ten peroxid jí leze na mozek! Je ošklivá, jeho bývalá přítelkyně byla hezčí a podle mého názoru se k němu hodila líp . Promiň Filí, ale je to tak !!! *6* *10* Dávám Vám maximálně 3 měsíce!!! Než jí koupíš drahej dárek k Vánocům, Ona čeká jen aby se k tobě pak mohla nastěhovat!! Filí, najdi si někoho staršího,rozumnějšího!!!! Ta by k tobě šla líp. A né tahle peroxidka. Má akorát v hlavě vymeteno.
    • Škoda,takový inteligent si zaslouží něco lepšího,je to opravdu fešák... *10* *10*
    • jj je to on. Hnedka si te jdu pridat. :)
      • Děkuju :)
    • Napsala jsi to hezky :). Chci se tě zeptat, jestli jsi tu Karolínu poznala nebo si to myslíš podle Filipa. :) Děkuju za odpověď :)
      • jojo znám moc dobře,je to strašná pipka, nwm proč nezůstal s tou předtim. Ta měla alespoň něco v mozku!!Ale tak snad je to jen otázka času, kdy otevře oči! Jemu se líbí starší holky a má pravdu! Ptž tyhle náctky jdou jen po slávě!
        • wauworld
          jste tak naivní !! Filípek je někdo a jen tak s někým chodit nebude ! *1*
          • Ahoooj,hele ty ho znáš a neznáš i jeho přítelkyni?
          • Ty ho znáš, že o něm takhle píšeš?????????
        • Děkuju za odpověď :). Jen jsem se ptala, protože mě se moc líbí, ale asi mám smůlu, když říkáš, že je na starší. Mě je totiž 14. Ale rozhodně netoužím po slávě. A ještě jednou děkuju :)
          • zkus si ho přidat na facebooku, přidává si všechny. fešák to je :)) jdi do něj !!! držim palce !!!
            • Promiň, jestli tě už otravuju, ale možná jsem ho na facebooku našla. Tedy pokud má v informacích british international school, Prague a fotku s iniciály F.K .Jen bych chtěla vědět, jestli to je on. Předem Ti děkuju.
            • Napadlo mě, že bych si tě mohla přidat na facebooku nebo ty mě. Já bych ho u tebe v přátelích našla. Můj favebook je Dana Novotná. Na fotce mám hnědé vlasy a fialové tílko. Ale je to na tobě.
            • Už jsem ho tam hledala, ale nenašla. Nemohla by si mi prosím popsat jeho fotku nebo jak tam je? A moc děkuju za podporu :)
  • lindanwm

    :P

    Hele jako nechte Filipa bejt já ho znám osobně a je moc milej,hodnej a neni vůbec namyšlenej!Nechci se tu s nikym hádat, ale jen sem vám to chtěla říct *13*
    • ahoj chtěla bych se tě zeptat, ty se s ním znáš? Jak dlouho si myslíš že jim to teďka dlouho spolu vydrží?
    • Na koho tu nenarazim ;D Moc milej a hodnej po mamce *4* Ale nikomu jeho názor neberu .. Jen mě mrzí, že soudíte člověka, kterýho neznáte .. *7*
  • twilight.gaga

    Vše Nej

    Všecko nejlepčíí.. :))
  • Co dělá mezi osobnosmi

    Může my někdo vyslětlit proč tam to protekční děcko je? Chová se jako by byl majitel světa přitom ještě nic neudělal , kromě toho že se narodil paní zpěvačce.
    • nauč se psát správně česky a potom tu nadávaej chytráku
  • ladyannecullen

    :D:D:D

    Božé, takový kuře a o dva dny starší než já? :D No, musím ale uznat, že rovný vlasy mu sluší :D:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit