Přejít na výpis diskuzí

Filip Kratochvíl

OSOBNOST 29.1.2008 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..

    Me filip prijde hodne simpaticky , ikdyz jsem ho v zivote nevidela ...jen ja fotkach a v telce xD ... tak musim rict ze je vazne pekny a to ze jeho mamka je lucie bila ..no a co?? Rodinu si clovek nevybere, tak tady nepiste jaky je to ..... atd.. podle me Lucie by nechtela za sveho syna nejakeho debila aby si delala ostudu
  • vlasy

    práve že kucery ti nejdu s vyzehlenimi vlasami si úzasnyy *14* *14*
  • _te_ryy_

    Slavík 2009

    Na Slavíkovi mu to slušelo *4*
    Klukovi jednomu *15* *14*
    • Re: Slavík 2009

      Píčus
      • Re: Re: Slavík 2009

        to má na hlavě hovna nebo seno!
  • Vlasy

    Filípku, co sis o udělal s těma vlasama? Vždyť ti ty kudrnatý vlasy tolik slušely *7*
  • no a co

    ja s nim chodim do skoly a je to blbecek takze co? *7*
  • ICQ

    NEmáte někdo jeho ICQ nebo neco?? Chtela bych s nim pokecat ;-)
  • cokoladova2

    vzpamatujte se lidi.

    *1* Musim přiznat že když to tady čtu, je to docela zajímaví. Abych se přiznala Filipa Kratochvíla sem viděla asi jednou, a to v pořadu uvolněte se prosím. Po tom co to dávali sem se dívala na internet na nějaký informace o něm. Je pravda že na první pohled pusobí trochu jako frajer. No newim teda ale myslim že to zase uplnej idiot nebude. Třeba tady na těch fotkách je docela sympatickej. -nejvíc mě ale dostalo že je jenom vo dva dny mladší než já *1* -. No a myslim si že nikdo nemůže za svoje rodiče. Takže se smiřte s tim že to je zrovna von kdo se narodil Lucce Bílí *3* . No nic no tak to je asi všechno co sem chtěla napsat. *4* *1*
  • filip

    lidi já vám do toho nechci kecat,ale osobnost je ten o kom se píše, píše se o Filipovi???.... ANO, tak co tu řešíte. Ještě jedna připomínka, vy kteří tu píšete jekej je to idiot,debil,maminčin mazánek,rozmazlenej fracek atd., copak jste se s nim někdy setkali? Já ho znám cca. 4 roky a je fakt suprovej a hodnej kámoš.A to že se nekd v telce předvádí, tak to je snad pochopitelný, chtěla bych vidět kohokoilv z těch co tady o Fílovi píšete ty vulgární věci
    • Re: filip

      Souhlasím..i když Filipa neznám a asi nikdy nebudu mít příležitost ho ani vidět, tak si myslím, že bych chtěla vidět každého, který mu tak nedáváte, jak byste se chovali vy!! protože si (alespoň myslím), že to není vůbec jednoduché....
  • ..

    to je fakt
  • simcoolka

    Nechte ho na pokoji !

    Proč mu to děláte? Jo, tak jo přiznávám.Nemá tady co dělat, protože to jsou OSOBNOSTI, a né děti slavných. Ale nemusíte tady jakej to je smrad atd... Má to těžký *9* .... Vždycky si představte v situaci sebe ... Kdyby jste byly děti slavných, a ještě tak slavných jak je Lucka Bílá, tak by jste na tom byly stejně jak Filip. Von nemůže za to že ho ty trapný média všude pronásledujou, i na svý narozeninový párty. Nechte ho bejt, proč mu to děláte? Myslíte, že když si to přečte že mu to není líto ? *7* Jste jen banda smradlavejch a pořádně nevychovanej ubožáků. Co vy ´v tý hlavě vůbec máte ? *9* *7*
    • vero-nika

      Re: Nechte ho na pokoji !

      *14* Mě by to bevadilo kdyby mě někdo pořád fotil :-D *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit