Přejít na výpis diskuzí

Filip Kratochvíl

OSOBNOST 29.1.2008 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • filip

    no mne se takovy 50kg decko zrovna nelibi...vypada jako z koncentraku :D a na ty fotce s tema brejlema mi pripomina myho 80letyho pradedu ten je taky takovej vyzablej a brejlatej a nosi hrozny svetry *1* *1*
  • Peťuška

    JSOU TU MILIONY KOMENTU.. ALE KAZDY MA SVÍM SPUSOBEM PRADVU, I NE .. FAKT JE ZE ON SI NEVYBÍRAL DO JAKE RODINY SE NARODÍ, TAKY FAKT ZE JE DOST SEXY... ALE VEČINA ZNAS HO OSOBNE NEZNAME .. TAK NEMUZEME SOUDIT JESTLI JE ROZMAZLENEJ NEBO NE.. ALE I TAK SI MYSLIM ZE NA WWW.OSOBNOSTI.CZ ,,, NEMA CO DĚLAT ;) ... I KDYZ HO MAM RADA, TAK NA TUTO STRANKU PROSTE NEPATŘÍ ... :) ale tak co .. my ho stadyma stejne nedostaneme :D fotky ma pekne :D:D .. tak at si tu klidne je ;) no ne? *4*
  • O Filipovi

    pořád dokola v tv zní: Ty si moje máma. A to že studuje na anglické škole, mu uplně zkazilo češtinu, já neříkám teď je dobré umnět dobře anglicky, ale co Paní Bílá, nezničila jste mu češtinu....?
  • Osobnost???????

    Filipe ty jsi osobnost?Od kdy a co jsi dokázal?Vždyt pořád čtu jak nesmíš ven, jenom s maminkou za ručičku ,jakej jsi maminčin chlapeček apod.A nebo se považuješ za osobnost proto, že jsi mamánek?No fíha!!
    • Re: Osobnost???????

      Ajo ale fakt co tu ten Filip dělá?Tady snad mají být slavní ne??
      • Re: Re: Osobnost???????

        Tak asi ho sem dala Lucka nebo nějaká Fanynka nebo on sám. mě je taky divný že je v osobnostech ale komu to vadí tak sem nemusí chodit.
  • Kudrnato vs. rovne vlasy

    Ktere se Vám holky libi vic? Kudrane? Nebo vyzehlene(rovne)?
    • Re: Kudrnato vs. rovne vlasy

      je nadhernej a spis mu slusi rovne vlasy,jsem asi jedina z mojich kamosu co si to mysli,je sexy moc opravdu je aspon lepsi nez bieber neee?ten by mel premeslet o jinem vzhledu
    • pauliina

      Re: Kudrnato vs. rovne vlasy

      Kudrnatej..
      • innapuhajkova

        Re: Re: Kudrnato vs. rovne vlasy

        vostříhanej na krátko!!! *15*
  • nechte to být!!

    Znáte ho? Provedl Vám snad něco? Nechte ho být nemůže zato,že je syn Lucky,on si svoji rodinu nevybíral,narodil se do rodiny,která mu byla udělena a už je to tak..Není to žádný rozmazlený fracek,ani nic podobného,náhodou naopak je to sympatický,kamarádský jako každý normální kluk,který je v pubertě!=o) Ačkoli se vyjímá ostatním,tak on za to nemůže,takže se do něj laskavě všichni neserte a nechte ho napokoji!!Chtěla bych vidět co byste dělaly vy na jeho místě!! Mt Filí(nevšímej si jich jsou hloupí) *4* *3*
    • Re: nechte to být!!

      Jo mas pravdu...Filip je vazne bezva kluk...nikomu nic spatnyho neudelal...ja ho znam moc dobre a vubec neni rozmazlenej...umi se zasmat sam sobe...je snim sranda...to prece neznamena kdyz je syn slavny zpevacky ze je namyslenej a rozmazlenej ne? *3*
    • Re: nechte to být!!

      Jo, bohuzel ho znam. Mozna vypada sympaticky ale to je asi tak vsechno. Chodim na stejnou skolu jako on a je rozmazlenej! Nezastavej se ho kdyz ho neznas a nevis ani jakej je ! *10*
  • mauutinka

    Narozeniny

    Vše nejlepší k tvým 15 narozkám,hodně štěstí,zdraví,lásky a spokojenosti do dlaších let..!!! *14*
  • Osobnost?

    Nechtěl jsem se zapojovat, ale nejde to. Nic bych proti němu normálně neměl, ale kdybych byl v jeho kůži, nejvíc by mě štvalo, že bych se nikdy nedozvěděl, jestli jsem úspěchu dosáhl proto, že jsem schopný, nebo proto, že jsem syn Lucie Bílé. Na to, aby se objevil na těchto stránkách je ještě příliš brzy, musím si nejdříve počkat až něco ukáže před tou kamerou nebo za ní jak už několikrát říkal v televizi.
    • Re: Osobnost?

      Jo to je taky pravda...jeste nic nedokazal...taky nwm proc ho sem dali...
  • Znám Filipa !!

    Já Filipa znám a vím že rozmazlenej vůbec není je moc hodnej ale ukřičenej !!!:D Lucie je taky moc milá a hodná !! :D
  • Znám Filipa !!

    Já Filipa znám a vím že rozmazlenej vůbec není je moc hodnej ale ukřičenej !!!:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit