Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Člověk, který nedokáže rozeznat, kdo je nepřítel, nemůže být ministrem obrany.
  • Mateje Stropnickeho obdivuju a smekam.Myslim ze se neztrati...
  • Tak tohle je absolutně ten nejhorší film na světě- nesnášim ho. Tohle se fakt nepovedlo. Ne, jen ze je to překresleny jako svina, prase ale je an tom i vidět, ze si s tim producenti moc nevyhrali. *9* *10*
  • Milé dívky, dámy, ženy :)
    Dnes jsem koukala na Máj, jelikož básník Karel Hynek Mácha je můj velký oblíbenec a Máj je jedinečné a naprosto bezkonkurenční dílo. Samozřejmě báseň se od filmu značně liší, ale to kouzlo je tam zachované. Asi jsem naivně čekala, že se tu bude rozebírat i děj filmu a ne jen Matějovo číslo, email a propisky *7* . Vím, že ty diskuze jsou staršího ,,vydání'' , ale zajistili mi pár minut pousmání. Mějte hezký den *2*
    • Souhlasím s tebou. Máj je celkově pěkná báseň, a film se vcelku taky povedl. *4* Děj filmu byl také pěkný. *4* A když jsem četla zdejší příspěvky, docela mě to pobavilo. *2*
  • ten film se nám moc líbil no ale nejvíc se nám líbil MATĚJ STROPNICKÝ *14* *14* *14*
  • ááá

    já sem se zamilovala do filmu Máj díky Matějovi, ale nejvíc mě na tom filmu štve to, že on kdyby neposlechl toho kata a nevrátil se pro Jarmilu, tak by tam nenašel toho otce, nepodřízl by ho a nepopravili ho, všichni říkají, že v tom je celej ten film, ale já bych měla radost, kdyby se natočil novej, byl by stejnej, jen ke konci by neposlechl toho kata, jel dál k jezeru a pak by s Jarmilou utekli, asi su vadná, ale já si ten film pouštím každej den a vždycky u toho řvu jak prdlá... on je tááák krásnej :-*
    • Přesně, no :D
    • Ahoj, mám to tak úplně stejně.. :)
      také mě to štve.. :/
      viděla jsem film Máj teprve nedávno.. a cítím to stejně jako ty :)
    • No jo, ale kat to myslel dobře. Já bych řekla, že za všechno může ta Jarmila. Kdyby se nechovala jako děva lehkých mravů a vybrala si jen jednoho z nich, nejlépe Viléma, tak by ublížila jen jednomu, ale ne všem a tolik lidí by nemuselo umřít....vlastně by nemusel umřít nikdo. Achjo, nemám ráda smutné konce :( Ale i tak je ten Máj úžasný!
    • To je noo... já bych taky byla ráda kdyby to skončilo dobře ae je to podle básně a tam nesmí nic měnit !! ... :-) taky sem u toho brečela ... *13* *11*
  • youkiki100

    Otázečka..

    ahoj holky (předpokládám že kluci tu nejsou), na lidé.cz sem se seznámila s někým kdo se vydává za Matěje...říká že je to on... nevím jestyl mu věřit nebo ne... chce se někdy sejít. už sme si i volali (teda spíš on mě protože já nemám věčně kredit). myslíte si že je vhodný se sejít..? a jinak, pro kontrolu.- kde teď Matěj pracuje? *4*
    • nwm moc bych tomu nevěřila a mluví v telefonu jako v tom filmu?? nwm nwm to bych nedělala já bych se sním necházela ... a kolik ti je že se chce sejít ? mu ej 28 a jestli tobě je 16-18 tk to asik nebude on .. já myslím , že by nechodil a tak mladou holkou... :-) sorry ae nechci aby se ti ěnco stalo a na lidé nemá fotky ? nb jo ? kdyžtak mi napiš na můj profil lidé.. vendula11@email.cz
      jo?? jak to dopadlo ok? *11* *11*
    • Re: Otázečka..

      co já vím,tak Matěj pracoval v deníku Referendum,ale prý už nepracuje...a ještě se chci zeptat....seš si jistá,že to byl Matěj? Zkontroluj,jakej tam má e-mail.
  • Nové fotky

    ahojda holky,přidala jsem nějaký nový fotky Matěje,jak se Vám líbí?
  • a ještě něco

    a ještě něco na tom facebooku je tolik lidí kteří udělaj falešnej profil..a třeba ta celebrita ani FB nemá a lidi si myslí že si snim písou ale není to tak jenom se za něj vydávajj
    • Re: a ještě něco

      No,je to možný,ale on tam má svůj oficiální mail,kterej mám na svých stránkách.Takže bych řekla,že je to on *4*
      • Re: Re: a ještě něco

        http://www.facebook.com/#!/profile. php?id=674688814 => toto je jeho pravý profil.
  • dotaz a velkej..

    takže za 1. je teda gay?...
    2. nechápu to ptze tady taky nekdo říka že má syna a pak zase že je gay tak co teda?....
    jo a jestli je teda gay nwm porč by se nemohl líbat ve filmu MÁJ s ženskou..proboha tolik lidí je...
    třeba seriál clapci a chlapi..ten hlavní herec je taky ve skutecnosti gay a celej serial chodil s holkou líbali se a tak...takže na tomhle fakt nezáleží
    a taky si mylsim ze si tady nekdo vymejsli a pak to sem píse, třeba že má syna, nebo že je bisexual..lidi trochem se vzpamatujte a nehrajte si tady na hrdiny a nevymeslejte o nem kraviny když to neni pravda..myslim že kdyby si tohle matěj četl určitě ho by to ranilo co o něm tady písou lidi za bludy..a navíc je to taky člověk a je jen na něm, na jakén základě si postaví svůj život..
    A mě osobně je to nějak jedno, i tak ho budu mít vždycky ráda..je moc milej, sympatickej, krásnej a proste mu fandím..
    • Re: dotaz a velkej..

      v tom s tebou naprosto souhlasim
    • Re: dotaz a velkej..

      Cooože?! Matěj má syna?????! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit