Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matěj

    Ahojky lidičky!sem tady nová a nemám na matěje email!plosim plosim byl by ste tak někdo hodnej!a napísnul mi ho? :-) jo jinka jak tady někdo psal že sme viděli matěje jenom ve filmu atd. tak no a?bože tak se nám libi a co je na tom?ja ho taky viděla jenom ve filmu! :-) a byla sem z něho hned hotová :-) myslím si že je to super kluk co ví co děla! :-) MATĚJI TY SI TEN NEJ! *14* *1*
    • n.e.v.e.r.m.i.n.d

      Re: Matěj

      matstrop@volny.cz *3*
  • n.e.v.e.r.m.i.n.d

    Narozeniny

    Zdravím všechny hodné dušičky, které poblahopřály Matějovi k jeho narozeninám.
    Nedělám to ráda, ale musím vás zklamat- má narozeniny až 18.9., takže to bylo poněkud v předstihu.*9* Už jsem to tam upravila.
    Informaci jsem našla na facebooku a myslím že bychom měly věřit tomu, co vyplnil on sám, ví to asi o něco líp než ten, co založil jeho profil na osobnostech. *3*

    Jestli to někoho potěší, taky jsem to blahopřání spletla *1*
  • MS

    Holky Vy pisete jak ste do nej zamilovany jo dobre beru *5* ale premyslejte vydeli jste ho jen ve filmu. Co se tyka politiky tam mu taky moc fandim ale myslim si ze zustane tam kde je a na karieru herce se vykasle! *8* *3*
  • petr_jackson

    e-mail

    Narazil jsem na stránku a mám jeho e-mail.Tak já ho sem pak dám.
    • Re: e-mail

      milé fanynky!!!! měly byste se nad sebou zamyslet. matěj je gay a představte si, jaké to pro něj musí být,když mu pořád píšou ty zamilovaný moc mladý holky.
      já jsem taky orientovaná na stejné pohlaví a musím vám říct že to docela vadí,když mu napíše opačné pohlaví všelijaké zamilované veršíky a podobně.neberte to nijak osobně,ale když chcete matějovi nějak pomoci,tak mu nepiště takové hlouposti,na to není zvědavej.
      • Re: Re: e-mail

        jak to víš,že je matěj gay)ja si myslim ze není)to sou jenom řeči
        • Re: Re: Re: e-mail

          vím to,vidím,slyším. časem jsem se zamotala k lidem kolem Matěje a tam se nedá moc toho skrýt. myslet a vědět=rozdíl. řeči to jsou ale pravdivé. kamarád s ním cirka před rokem měl úlet-další zdroj.
          nechtěla jsem upozorňovat na orientaci,ale na to jak se některé slečny chovají-aby nebyly zkalmané.
          je hodně dobrých chlapů a ne jen ten jediný.
          • Re: Re: Re: Re: e-mail

            to bych do matěje neřekla že je gay
            • Re: Re: Re: Re: Re: e-mail

              taky že není...je to blbost, někde jsem četla že má novou přítelkyni
    • Re: e-mail

      tady už ho ale všichni mají
      • Re: Re: e-mail

        ajojky!prosím tě dal/a by jsi mi na matěje email? dekuji ti mooc *9* *3*
  • ferrerrka

    Squatteři:)

    tak sem s matejem spolecne demonstrovala ta squattery a musim rict ze to byl opravdu jedinecny zazitek:D, tesila jsem se az ho nekdy uvidim, ale ze to bude tak bourlivy sem necekala:D
    • Re: Squatteři:)

      Tak AMtej me spis trosku sklamal z jeho nazorem na squattery ale je to ciste jeho vec! *4*
  • baluska1

    Hele

    Jestli mi slečno/paní nevěříte,tak proč jste moje nafynnka?Já takovédle lidi nesnáším.A co to tu kecátě o facebooku?Buďto mě máte ráda a nebo ne.
    • Re: Hele

      Ale já jsem fanynka Matěje Stropnického, ne tvoje, brouku. Zkus to oblbování jinde... *3*
    • Re: Hele

      Ty nejsi Matěj, ten by se takhle nevyjadřoval.. že se nestydíš se za něj vydávat!
    • Re: Hele

      A já zas nesnáším lidi, co neumějí buďto psát, nebo si to po sobě přečíst (nebo obojí...)
  • n.e.v.e.r.m.i.n.d

    Včerejší narozky

    Už asi zdaleka nebudu tak originální jako bych byla v den narozenin se srdečným blahopřáním zdraví, štěstí, lásky a mnoha pracovních úspěchů. *4*
    Proto se omlouvám, že jsem nepřispěla včera, byla jsem někde v horách (což tu asi nikoho nezajímá :D) a nemohla jsem se na svatý internet dostat. *3*
  • baluska1

    Díky

    Děkuji za blahopřání,moc jste mě potěšili.Jsem rád za takovéto fanoušky.
    • Re: Díky

      *1* ach, náš drahý Matěj, co dělá, že je Matěj, je opět mezi námi *1*. Jen taková otázka - proč máš tedy na svém skutečném profilu na facebooku uvedené jiné datum narození (řekněme o 14 dní později)? *1*
      Kdyby tu někdo chtěl namítat, že i ten facebook může být fingovaný, tak upozorňuji, že přímo od skutečného Matěje Stropnického vím, že tomu tak není *1* tralalalááááááááá *1*
      • Re: Re: Díky

        Tož oba dva sú chuji, tak o co jde *3*
  • e.b.p.m

    vše nej

    vše nej k narozkám *1*
  • ajusinkal

    Vše nej

    Všechno nej Matýsku *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit