Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • youkiki100

    ...

    Ahoj, Je Matěj v nějaké eko organizaci? pokud ano v jaké? kdesi sem četla že v greenpeace...je to pravda? :D moc toho o něm nevím, se přiznávám ale je to mooc roztomilej kluk..a ne jen to xP *14* *14* *14*
    • Re: ...

      Politický pablb.K tomu,když se za něho zasadil exprezident Havel,tak to je opravdu
      totální ..... *1*
      • Kazdej jsme nejaky vzdyt si to snim vymen.musim rict ze se polepsil
        .Ne kazdej ma tytul a matej si ho zaslouzi ty pablbe
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší... *14* *14* *14*
  • ahoj

    ahoj mateji vim ze se obcas tady ukazujes moc moc te obdivuju kdyz jsem videla maj od te doby na tebe nemuzu prestat myslet je to asi tak mesic nechapu jak si to mohl natocit ja bych to nezvladla na konci jak si se podival na jarmilku tak sem se hrozne rozklepala a rozbrecela nemohla sem prestat ucitelka me musela pustit domu coz bylo dobre prisla jsem o dve hodiny koukaly jsme na to totiz ve skole mama by si to vzala k srdci a pak by probrecela cely dny proto sme na to koukaly ve skole muzes mi napsat na muj profil kechacek
  • ahojjky

    ahojjky lidi jestli mate kontakt na mateje tak mi pls napiste na muj profil lide kechacek
  • kackac

    Máj, Matěj ...

    Ahoj lidi ! *3* Předem se Vám omlouvám za to, jestli nějaké věty po Vás zopakuji, ale doufám, že Vy to přežijete. Vím, že je to možná " trapné ", ale já jsem Máj viděla poprvé před třemi dny, protože jsme měli za úkol se naučit do školy malý úryvek z Máchova Máje, a tak mě to naťuklo k tomu, abych se podívala na film. Musím uznat, že film je hezký, zajímavý, ale konec je velmi smutný. Když se na film dívám, tak na konci uroním slzu. Na filmu se mi také líbí to, že dostali příležitost osobnosti, které nám nebyly až tak známé a myslím si, že právě Máj je proslavil. Vůbec jsem nevěděla, že Martin Stropnický má tak velého syna. *4* Pročetla jsem si tuto diskusi o Matějovi a chtěla bych říct, že o něm píšete moc hezky a taky doufám, že si ho všichni vážíte. *3* Jak říkám, Matěje jsem do teď neznala, ale už od pohledu je na něm vidět, že je to hodný, inteligentní a vnímavý člověk. *4* Prostě jsem chtěla napsat, že si ho od teď velmi vážím a že mu ve všech věcech moc fandím ! ! ! *3* *4* *3* Mám tě ráda Mates ! *3*
  • bobule

    Dotaazek :P

    Ahojte holciny,
    ja taky mam Matese moc rada, je strasne sympatickej a hlavne kope za spravne veci...ale prosim Vas, reknete mi nektera z Vas jak to je s tou jeho orientaci? Ma pritelkyni nebo je to gay? Jako me je to celkem jedno, ale tak zvedavej je asi kazdy :D Diky za odpoved! :))
    • Re: Dotaazek :P

      Co já mám informace od jednoho našeho společného kamaráda,tak prej s holkou nikdy nechodil.Dokonce prý i nějo s tím kamarádem měl...co přesně nevím,svěřit se nechtěl...můj osobní názor však je,že Matěj je asi bisexuál.Jinak by se přece nemohl líbat s Lehnertovu v Máji,ne?
      • Lidi vy jste tak pitomí :D Sorry, ale ve filmu je to něco jinýho než ve skutečnosti. Gay se tam klidně může líbat s holkou neob naopak heterosexuál s klukem. To je o tom být dobrej herec a pokud je gay tak to zahrál dobře..ale stejně tomu moc nevěřím
      • Re: Re: Dotaazek :P

        Proč by se gay nemohl ve filmu líbat z ženskou? Myslím, že tahle bariéra se dá docela bezproblému překonat...
      • Re: Re: Dotaazek :P

        A jako kvuli tomu že kdyby byl gayx tak by se nemohl líbat s holkou..myslím že když je to pro film tak i gay by to překousl..podívej se např. kolik heterosexuálních hercu hrají ve filmu třeba gaye a vůbec na orientaci nezáleží
        • Re: Re: Re: Dotaazek :P

          jejda..chybička se vloudila..*gay
      • bobule

        Re: Re: Dotaazek :P

        Pravda.. no, kdo vi jak to je.. Ale dekuju Ti moc za odpoved, uz jsem myslela, ze se to nedozvim :D.. i kdyz rikam, svet na tom fakt nestavim, proste zvedavost... :))) A ty se s nim osobne neznas?
        • Re: Re: Re: Dotaazek :P

          ne,osobně se s ním neznám,ale mám ho v přátelích na facebooku.Kdyžtak si ho taky přidej... *3*
  • martina008

    Matěj v uvolněte se prosím

    Ahoj kdo chce vidět Matese v uvolněte se prosím, tak tady máte odkaz a je to zhruba 20 minuta.
    http://www.ceskatelevize.c z/program/detail.php?idp=1026678404 2&day=1266620400&time=02:55&ch=1&vs o=video&idec=207%20522%2016180/0007 &rok=2007#dil207%20522%2016180/0007
  • postel

    Matěj věnoval svou postel PROHAITI - dobročinné aukci. Cena startuje na 5 000 Kč...
    http://www.prohaiti.cz/elez n-postel-s-kovnm-vetn-matrace,name, 99126,auction_id,auction_details
  • Matěj

    říkám váááázne
  • Matěj

    no tady to trochu vázne lidi copak vy už Matěje nemáte rádi ja jo je to užasný herec a politik a podle mne ja vim že nekteři si mysli to smý že pokud je gay je uplne jedno fanynku mne má tak či tak si supa! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit