Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nik011

    vsechno nej

    vsechno nej k narozkam
    !!
  • moniiiczkaaa

    Narozkyyy

    Tak...Matýsku, přiji Ti vše Nejlepší k Tvým narozeninám, hodně štěšstí, zdraví, lásky, a úspěchu a tak dále a tak dále...-mua- lubanec a nazdar xD
  • matěj

    včera jsem Matěje viděla na vlastní oči a je fakt moc moooc hezký;)) *14*
    • Re: matěj

      Jo? A kdepak? S kympak?:-)
      • Re: Re: matěj

        v Ostravě:)
  • .

    Vzhlížíte tu k němu jako k nějaký modle a přitom je to normální člověk jako každej jinej:)
    • nika.

      Re: .

      To všichni víme, že je to normální člověk. A ty asi bohužel nevíš, co je to modla.
  • good

    jojo matisek je fakt good je mocinky pekny a maj se mu fakt povedl sem do nej zamilovana az po usi *14* ale rikam si v zdyt je o 10 let starsi nojo no achjo
  • no jo no

    Holky meli byste se stydet jeste pred par mesici jste tu psali jak ho milujete jak jste jeho nej fanynky byval mezi 10 nejnavstevovanejsimi profily a ted ? je na 275 miste
    • n.e.v.e.r.m.i.n.d

      Re: no jo no

      ...říká osoba, která neví, že holkY by se mělY stydět *3*
  • ...=)

    Já si myslim...že každý kdo viděl Máj se do něj zamiloval!=)..ale nadruhou stranu..je fakt že jsou i lepší herci..ale na to že to byla jeho prvnír ole..si myslím že se mu to povedlo!=)..já teda do něj byla taky uplně zbláázněná..ale nadruhou stranu si tak říkam že jsou i důležitější věci..než že..budete 2 hodiny..sedět u jeho fotky.a představovat si jaký by to s nim mohlo bejt atd..je to prostě..známá osöbnost..a ta nemá vůbec.-..páru že je do něj náká..holka..támhle..od někud..do něj zamilovaná! *4*
    • 0tekvila0

      Re: ...=)

      Njn *9*
  • 0tekvila0

    Matěj

    Upe nejkrásnější *1* *14* ! Moe platonická láska od tý doby co sem ho viděla v Máj *15*
    • Re: Matěj

      Vítej v klubu *1*
    • mileyhilary

      Re: Matěj

      Moje slova
      • 0tekvila0

        Re: Re: Matěj

        *1* *14*
  • Matěj

    No, rozebrali jste kde co a co z toho.Ulevilo se Vám?Každý jsme nějaký!MATĚJ JE OSOBNOST *14* ,co vy?Krytizovat umí kdejakej blb *9* Chcete být mezi nimi?
  • e.b.p.m

    -

    je krásnej.... *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší