Přejít na výpis diskuzí

Petr Gazdík

OSOBNOST 3.3.2011 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Totální kolaps už jste nám předvedli v přímém přenosu tak prosím kušujte a zanechte těch svých moudrostí a blábolů,vy snad nejste svéprávní nebo docela pitomí.
  • Další b.b z Topky .Jeden ožrala,druhý ku.evník se předvádí s dě.kou.A ten je úplně vylízaný.Je to banda podvodníku a zlodějů a říkají si Top O9 *7* *7* *7* *8*
  • Tak se vám to podařilo. Zase další prasečí korýtko. Zrovna jsem koukal na čt 24 a na vaše plky. Co to žvaníte za nesmysly o vašem zvolení do PS. Teď se chováte jako suverénní vítěz, ale nebýt odstoupení p.Okamury, nikdy by vás nezvolili. Jste stejnej křivák a lhář jako celá ta vaše TOP 09. Je hrůza čeho se naši občané dočkali a asi ještě dočkají. Zaplať bůh za hnutí Úsvit v PS. Doufám že ten váš smrádek ale teplíčko řádně provětrá. Jarda.
  • Pane Gazdíku, na základě čeho si vaše hnutí "přivlastnilo" název Starostové a nezávislí - STAN. Nevím o tom, že by jste se ptali starostů, kteří jsou z celého politického spektra na jejich názor. Taktéž jste nežádali kandidáty za různá seskupení Nezávislých o jejich souhlas. Jsem přesvědčen, že většina odpovědí by byla negativních. Jsem druhé volební období členem zastupitelstva za Sdružení nezávislých, přesně vím jaká by byla naše odpověď a většiny takto oslovených sdružení i starostů. Udělali jste podfuk, vyvezli jste se na vlně popularity starostů a Sdružení nezávislých v obcích ČR, bez jejich souhlasu. Přidali jste se - samozvanci - k TOP 09, pod vedením M. Kalouska, který jako ekonomický náměstek MO se podílel na zadání výroby uniforem pro AČR pražské firmě XENA a. s. (dříve s. r. o.). Tato firma nikdy nevlastnila žádnou oděvní výrobu a zadává(!!!!!) dodnes výrobu uniforem jiným firmám a to i za hranice ČR. Podobně se se stalo i se zadávání uniforem pro Policii ČR a Poštu ČR. O práci přišlo 2 500 siček v KRASU Brno + 500 šiček v dílnách kooperantů z chudých pohraničních oblastí. Nevím co f. XENA postavila proti zkušenosti a umu techniků i šiček, včetně technického vybavení těchto zlikvidovaných závodů a dílen. Tyto uniformy mohl šít i dnes již zlikvidovaný OP Prostějov (vč. závodu OP v U. H.). Podobně byl zlikvidován i KRAS Chornice, výrobce nejlepších padáků na světě pro hromadné výsadky (dle vyjádření generála anglických výsadkářů). Podobných příkladů při zadávání armádních zakázek v jiném sortimentu je daleko více. Ještě tvrdíte,že zastupujete starosty a nezávislé i z těchto a okolních obcí? Přijďte nám to říci do očí.
  • Upocený gazdíku, jděte už do háje, spolu s dalšími topkaři. Koulejte očima a vraštěte čelo na jiném písečku, Myslel jsem si o vás, že jste docela solidní chlapík, ale ouha. Myslel jsem si, že tam nahoře už neuvidím politiky z minula, týká se všech politických stran, ale ne a ne a oni nedají pokoj, pořád se budou chtít národu prezentovat, viz kalousek, němcová, sobotka, hašek, divím se každému voliči, který dal ve volbách hlas čssd, vždyť jejich rath je obrazem této politické strany, když slyším, jak z čssd naříkají, že dostali ve volbách málo hlasů, já tvrdím, že jich dostali až moc.
  • Gazdíku jste blb z horní dolní nedá se vás už poslouchat ,doufám že vás nezvolí za místopředsedu sněmovnyVšichni z té blbé topky jste na hlavu .Starý kníže ať si dá pozor ať nechytne syfla od té jeho konkubíny... *5* *5* *5*
  • Gazdíku, Gazdíku,konzervativec, co drží slovo a slušný člověk? Stejně vraštit čelo, koulet očima, to nám už předvádí pár roků ušlechtilost sama Pavel Bém. A tak věrně držet basu s nejčestnějším mužem ve státě, speciálním fackovacím pedagogem a jenom vyjímečně jako prase ožralým Miroslavem Kalouskem, to už nějakou stopu zanechat musí. A taky že jo.

    Kůň se mi z Vašeho včerejšího Hydeparku poblil, až převrátil maringotku. A asi by to bylo ještě horší, nepřerušit Vaše duševní výkaly fanděním Zuzaně Hejnové za její zlatou čtvrtku.
    Hezký den. Jarý
  • Blb z Horní Dolní hujer Gazdík již nesmí učit děti! Vždyť by z nich udělal lháře a nepoctivé lidi!Už ani v Suché Lozi ho lidé nechtějí, jen ať zůstane v Praze, tam se někde schová! A on ještě kandidoval ve Zlíně do zastupitelstva ! Prostě nemá ani na to, aby byl trochu sebekritický! Naštěstí neuspěl, ale musel začat úspěšné ve Zlíně pomlouvat, což je jeho styl.Fuj!
  • Pane Gazdíku, jsem učitelka stejných předmětů, které jste učil pár roků vy. Nyní jsem v důchodu a protože mám zhruba stejně staré děti, jako jste vy, tak musím přiznat, že jste mi byl v době, kdy jste vstoupil do vysoké politiky sympatický svou opravdovostí. Od té doby vás okolí Top 09 semlelo a přetvořilo do stranické podoby "vzor Kalousek" a podle mého patříte k velmi nepříjemným a velmi demagogickým politikům. Škoda!
  • Kadet Biegler byl proti tomuto pitomci učiněný génius.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit