Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZUZKO...

    ZUZKO!!!
    VE FOTOGALERII SI SE ZASEKLA NA 47-MÉM MÍSTĚ A TO UŽ DOCELA PĚKNĚ DLOUHO !!!
    PS-CO SE STALO S FOTOGALERII, ŽE UŽ DELŠÍ DOBU NEFUNGUJE ???
    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *13*
  • prani

    Vsechno nejlepsi Zuzko *3*
  • dava158

    všechno nej

    Zuzko přeju ti hodně štěstíčka a zdravíčka
  • vše nej!!!!

    všechno nejlepší Zuzanko!!hodně štěstí, lásky, zdraví, úspěchů, atd!!!MTHMMMMMMMMMMMMR *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hougerka.edward

    Happy B-day!

    Všechno nejlepší Zuzko k narozeninám....hodně štěstí,zdraví,Lásky a úspěchu v karoéře seš vážně super =) *14* *1*
  • ajinka1

    vše nej

    Zuzko, všechno nelepší k narozkám! si úžasná krásná herečka *4*
  • ilovehorses

    HAPPY BIRTHDAY

    Zuzko,
    já Ti přeju všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a úspěchů (hlavně to zdraví). V Rebelech jsi hrála úplně suprově- no vlastně ve všech filmech a seriálech *1* a máš NÁDHERNÝ hlas *14*
    Ještě jednou všechno nejlepší ke Tvým 31. narozeninám přeje Katka (12) a Martin- můj bratr (2) *14* *4* *3* *3*
  • kackam

    ♥♥

    Zuzko vše nej, nej k narozeninám, hodně štěstí, zdraví,,,,,:-* ♥♥ *14*
  • Zuzana Norisová

    Milá Zuzko
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • angyblackstar

    Zuzanka je nej !!

    Je krásná žena s zajímavým hlasem . Je ¨
    skvěla !!! *14* *14* a krásné narozky
    Zuzanko !!!! I když je máš za dva dny !! *3*
  • clarush88

    Zuzka je prostě nej

    Zuzka je uplně super herečka zpěvačka i tanečnice fakt v letišti hrála sice takovů ulítlů letušku ale mně se tam náhodů líbila *1* *14*
  • nellanie

    Re: Pro nellanii /30.5.209/

    aha...docela tady fakt někdo tuší...:DD Docela se někdo ptal,tak sem slušně odpověděla! řekla sem ,že jí znám osobně...párkrát sem jí potkala a mluvila s ní,to je všechno...neříkám,že jí znám:) A rozhodně nešílím po Zuzce jako někteří lidi...já sem docela normální...ve svým věku to fakt nemám zapotřebí!!!
  • Pro nellanii /30.5.209/

    :-))))))) Vždyť ji znáš přece osobně,tak proč máš potřebu psát ji do divadla....,.-)))) Nechápu tě,děvče.A hlavně nechápu,že máš potřebu psát do diskuzí o Zuzaně,že ji znáš osobně....no a co,proboha?To opravdové kamarádky těchto lidí nemají zapotřebí.Myslím si,že jsi spíš poblázněná fanynka/už styl tvého psaní při rozčílení o něčem svědčí.... *9*/,která ji bude fanaticky hájit a ochraňovat před celým světem . *15*
  • ilovehorses

    Re: jen tak lidi

    Mně se zdají jako něco mezi zelenou,modrou a šedou *3* *4* *3* *4* *3* *4*
  • všechno nejlepší

    všechno nejlepší k svátku Zuzko:)
  • vše nejj

    Ahoj Zuzí,vše nejjj ke svátku.. *4* pa tvá kámoška *3*
  • katusshqa1

    Re: Re: Re: jen tak lidi

    Nj jenže to ví zkoro každej jaký má oči... To se tay může podivat na fotky a ví to.... *8*
  • katusshqa1

    Re: Všichni poslouchejte!! -

    Jj to vím...Ae ráda bych se někde dozvěděla adresu xD Nejsem z prahy takže nevím kam mám psát nemáte někdo adresu?? *8*
  • katusshqa1

    Re: jen tak lidi

    Myslím ,že zelený... No myslím ,že vím... Že zelený... Má krásný oči xD *1*
  • Re: Re: jen tak lidi

    to je recht ta"Zuzka ma pravdu když ji znas tak jake ma oci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit