Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Všichni poslouchejte!! -

    tak dobře když ji znáš tak jake ma oči?
    *7*
  • ilovehorses

    Re: jen tak lidi

    Hnědý *4* *3* *4* *3*
  • nellanie

    Re: Re: Re: jen tak lidi

    má je opravdu zelený:)
  • Re: Re: jen tak lidi

    mysliš? me se zda ze modry s trochou zelene
    *14*
  • Re: jen tak lidi

    zeleny myslim
  • jen tak lidi

    plsky jake ma zuzka oči?diky plsněte rychle
    *14*
  • Re: zuzka

    a nevotvořila jsi ho nahodou ty?nebude ji to vadit ze jsem jsi ji pridala?diky *9*
  • ???

    Zuzanu zrovna nemusím, ale nemám za potřébí ji tu nadávat. Jako někdo, že...
  • Re: Všichni poslouchejte!! -

    Přesně zuzanka je ta nej herečka ale je hrozny ze ji nikdy neuvidim a nemam ani adresu ani e-mail.....prostě nic a ona je muj vzor!!! *14* *9* *14* *14* *14* *14* *14* *9*
  • nellanie

    Re: Re: Všichni poslouchejte!! -

    No jestli to bylo na mě,tak já jí znám osobně a ne jenom to,že sem jí psala do divadla:)
  • bugysek

    Re: Všichni poslouchejte!! -

    ty si fakt fuckt upa blbá bo co?! *3*
  • Všichni poslouchejte!! -

    jak můžeš říkat že ji znáš!!!když si dole psala že ji píšeš do divadla.. *15* a vy ostatní!..že se nestydíte psát o Zuzance takový keci..nahodou ji znám a až ji tady to řeknu bude se válet smíchy po podlaze *3* *1* *1* někteří jste tak vtipný...já ji znám přes tátu..zpívala mu v jeho skupině..a je fakt supeeer a vim že nepřišla na různý ostatní akce..kvůli tomu poněvadž divadla skupinu atd...tu už dělá díl ale na co si jí lidi objednali třeba na ples nebo tak tak to nechodí..když samozdřejmě nemá čas jinak jo..a náhodou mám její autogrami 4 *3* *4* *7* i fotky naše společné ale to se nechci vytahovat i když to tak vypadá jen sem nepište takový kraviny sama toho má dost a to vím protože chidim na hereckou školu..a jeji adresu maili tel..vám nemůžu dát *9* *5* protože se to nedělá..ona je šťastná že je a todle můžou říkat jen ty co závidí!...a to neni jediná *14* *3* *4* ale skoušejte psát do divadla aspoň o její autogram *3* *4* určo to stojí za to! *9*
  • katusshqa1

    Re: Re: Re: Re: Re: Všichni poslouchejte!!

    No a jaká je adresa?? *1*
  • nellanie

    Re: Re: Re: Re: Všichni poslouchejte!!

    No sem konečně ráda,že aspon někdo tady má rozum...:) no jinak kontakt...je to dost těžký no,je jediná možnost a to napsat do divadla,ale tam to není na 100%...Já sem tam psala 2x a nic...noa ale zkusit to můžete,-)
  • že jo?

    zuzííí jsi nejjj človííček...umíš bezvadně hrát,zpívat,i tancova a to že ti stopla slava do hlavy fakt neni pravda protože toho máš akorát moc *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • katusshqa1

    Re: Re: Re: Všichni poslouchejte!!

    nevíte tu někdo nějaký kontakt kam bych mohla zuzce napsat?? *4*
  • katusshqa1

    Re: Všichni poslouchejte!!

    Jj souhlasím tay s Nelanii neo jak se menuje....
    Nevím jak jí tu můžete soudit když jí neznáte...Že jí stoupla sláva do hlavy pane bože jak vy to můžete vědět??
    Já si myslím ,že Zuzka je veselá sympatická herečka ,kterou obdivuju...Doufám ,že budu mít šanci se s ní jednou setkat... A vy co tu na ní nadáváte tak vám řikám jedno:pane bože vzpamatujte se!!!
    A že vám tu neodpovidá...Myslíte si ,že má čas jen na vás??
  • katusshqa1

    Re: Re: Re: Všichni poslouchejte!!

    Jj youhlasím tay s Nelanii neo jak se menuje....
    Nevím jak jí tu můžete soudit když jí neznáte...Že jí stoupla sláva do hlavy pane bože jak vy to můžete vědět??
    Já si myslím ,že Zuzka je veselá sympatická herečka ,kterou obdivuju...Doufám ,že budu mít šanci se s ní jednou setkat... A vy co tu na ní nadáváte tak vám řikám jedno:pane bože vzpamatujte se!!! *3*
  • nellanie

    Re: Re: Všichni poslouchejte!!

    Ne to teda nevidim jinak. Nechte už toho,je to dosti trapný už, sry že už se opakuju,ale tohle se už fakt nedá...musim říct,že z toho by Zuzka moc radosti neměla:-/
  • bugysek

    Re: Všichni poslouchejte!!

    ty to vidos inak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit