Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Norisová

OSOBNOST 31.12.2006 
288 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nellanie

    Všichni poslouchejte!!

    Tak a teď mě všichni poslouchejte!!! Laskavě je to už docela trapný tady psát o tom jak je Zuzka hrozná,že někomu neodpovídá!! Docela sem to sem už jednou nepsala. Zuzka je hodně vytíženej člověk a je dosti možné,že některé akce prostě musí zrušit jen kvůli tomu,že na ně nemá čas a má k tomu rozhodně dobrý důvod je zrušit...Já Zuzku znám... a jen tak na ujištění...sláva ji do hlavy nestoupla,jen nemůže bejt na všech místech najednou. Je to taky jen člověk...musíte to pochopit. A to že tady někdo bude vyhrožovat, že si něco udělá, to je podle mě dosti ubohý!!!:-/ *10* *10* Takže se laskavě přizpůsobte a někdy se do té Prahy dokopejte...(sry že to vyzní asi trošku blbě) Prostě už nechte tuhle diskuzi bejt a pojdte si pokecat normálně ano!!! Děkuji a už nikdy tady takovou diskuzi nechci vidět a už sem nikdy nic takový jako sem ted napsala psát nebudu jasný!!!
  • bugysek

    TOTO BYT PRAVDA

    heyky podle mě si zuzana myslí že je krásna dobrá vše umí. to je pravda ale mě sere že jí stoupla slava do hlavy! žáááárlím
  • bugysek

    sakra

    NOJO ALE JÁ BYDLÍM DALEKO OD PRAHY ZUZANA MI NEODPOVÍDÁ A NIKDE JINDE KONCERTY NEMÁ! ACHJO ANI TEN PODPIS NEMÁM. A TO BYCH PRO NI UDĚLALA COKOLIV! A JAK VÍŠ ŽE TAM BUDE-? ONA MĚLA MODEROVAT VOJENSKEJ PLES VE VYŠKOVĚ KDE JE SEGRA ALE ZRUŠILA TO. JÁ CHCI JÍT NA HEREČKU ALE CHCI VIDĚT NĚKDY ZUZKU ALE JAK ŘÍKAM DO PRAHY NEMUŽU....CHCE SE MI BREČET *9*
  • Zuzí

    Nebo vám dám radu!skuste chodit často na zuzky koncerty nebo do divadel kde bude!..třeba ji tam potkate *3* a nebo větší šanci mají lidi kteří choději na koncervatoř..a nebo ji budete moc potkat na parníku *3* protože skupina Dalmateens pořádá 2 parníkové výlety na den dětí kde potkáte různé celebrity...a zuza by tam měla být pokud to zase nezruší ale jinak tam budou autogramiády atd..bude to v Praze na nejvetší lodi co tam je ostatní najdete na Dalmateens.com skuste se tam juknout *3*
  • Zuzí

    Ahoj Zuzko! *4* jsem mocky ráda že tě znám a vím o tobě vše... *4* mám tvoje autogrami vím kde často jsi!atd... *8*
    Nikdo ji asi nepoznate...ona je fakt tajna hodně..ja ji znam přes mého tátu...ktery ma svoji kapelu a Zuza u něj zpívala.. *7* *3* pár krát.. *4* *14* *3*
  • Re: achjii

    njn........ *9* .........to by chtělo zjistit kde bydlí *1*
  • bugysek

    achjii

    protože mi zuzi neodpovídá
  • Re: achji

    proč? *7*
  • bugysek

    achji

    njn ale štve mě to *9*
  • :-)

    Zuzko seš fakt dobrá a skvěle tancuješ!!! *14* *3* *4*
  • nellanie

    Re: Re: sebepoškozování

    Tyjo holka. Je ti dobře. Dyt sem to tady jasně řekla. Nemáš důvod si cokoliv dělat ano...Napiš Zuzce do divadla,nebo jed prostě do Prahy a di do divadla až bude hrát. Netrap se:D:)
  • Re: sebepoškozování

    Hey holka, Ty nejseš normální ne? *7*
    Zuzka nemá tolika času.....a co se s tim budu vypisovat, už to tu napsala nellanie....
  • sebepoškozování

    achjo Zuzko je mi jedno jestli to čteš ale asi by si měla vědět že kvuli tobě probrečím tolik času a zbytečně my teče krev z žíly..... jen kvuli tomu že mi neodepisuješ. Tak moc tě mám ráda. *9*
  • sebepoškozování

    achjo Zuzko je mi jedno jestli to čteš ale asi by si měla vědět že kvuli tobě probrečím tolik času a zbytečně my teče krev z žíly..... jen kvuli tomu že mi neodepisuješ. Tak moc tě mám ráda. *9*
  • Re: Lidičky

    souhlasim *1*
  • nellanie

    Lidičky

    TEĎ VÁM NĚCO POVÍM: ZUZKA SEM NECHODÍ!!! TAKŽE SEM NEMUSÍTE PSÁT TYHLE TY VĚCI JAKO. NEMUSÍTE ZUZKU URÁŽET JEN PROTO,ŽE SEM NECHODÍ. JESTLI S NÍ CHCETE MLUVIT,NEBO PODPIS,NEBO COKOLI JINÉHO,TAK NAPIŠTE DO DIVADLA,ALE NESLIBUJU VÁM,ŽE NA TO BUDE REAGOVAT. PSALA SEM TAM 2X A ANI JEDNOU MI NIC NEPŘIŠLO ZPÁTKY. UVĚDOMTE SI,ŽE ZUZKA JE VELMI ZANEPRÁZDNĚNÝ ČLOVĚK ANO. MÁ HODNĚ FANOUŠKŮ A URČITĚ NA NĚ NEKAŠLE. JÁ TO MŮŽU ŘÍCI ZE SVÉ VLASTNÍ ZKUŠENOSTI!!!ZUZKA MÁ JEN MOC PRÁCE,A MYSLIM,ŽE SI TO URÁŽENÍ NEZASLOUŽÍ!!! TAKŽE TOHO LASKAVĚ NECHTE. ZUZCE BYSTE TO TAKY ASI NEŘEKLI OSOBNĚ NE? TAKŽE LASKAVĚ ŽÁDNÉ URÁŽKY ANO. MĚJ TE SE:-)
  • Re: pravda

    co se stalo?
  • pravda

    ty krávo namyšlená! si myslíš že nám mužeš takhle ubližova??, tím že ti stoupla sláva do hlavy a neodepisuješ nám tak sis ztratila hodně fanoušku a já už s tebou končííím . *8* *13*
  • pravda

    ty krávo namyšlená! si myslíš že nám mužeš takhle ubližova??, tím že ti stoupla sláva do hlavy a neodepisuješ nám tak sis ztratila hodně fanoušku a já už s tebou končííím . *8* *13*
  • odepiš nebo umřu

    AHOJ ZUZKO....NEVÍM JESTLI SEM CHODÍŠ ALE NECHAVAM TI TU VZKAZ: PROČ MI NEODPOVÍDÁŠ NA DOPISY MOC PROSÍM ODEPIŠ NEBO UMŘU........ A PROČ JSI NEMODEROVALA TEN VOJENSKEJ PLES V VYŠKOVĚ TAM BYLA SEGRA ONA JE VO TAK SE MĚJ A PROSÍÍÍM ODEPIŠ DÁL TI PAK VŠE NAPÍŠU DOPISEM... *14* *14* *3* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší