Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velitel rebelů je přece Putin.Tak co se redakce diví?
  • Tady je originální záznam z doněcké nezávislé televize. Obrázek si udělejte sami (chce to ale trochu oprášit znalosti ruštiny ...).
    https://www.youtube.com/watch?v=axFfWcL68sA#t=34
    • já bych řekla že je to jeden z MAJDANISTŮ. Že mluví rusky nic neznamená...
    • Povídá 15 minut soudruh Chodakovskij, komanděr a bolševickýý ! agent
    • ono se tu ještě beztrestně smí mluvit rusky a poslouchat zahraniční média??
      Tak to tu máme asi vážně jestě tu demolráciu *1*
      Nebo to teprve přijdě,že kdo poslouchá a čtě něco jiného než to co šíří černě myělenky je nepřítel nás všech,ale třebas nám ještě v Bruselu vyfají na to nějakou směenici pokud ji rovnou už neobdrží z DC *16*
      • Právě ta demokracie a svoboda, které máme, umožňují plácat úplné hovadiny, šířit lži, nebo nadávat jak nám ta demokracie a svoboda znemožňuje svobodně se vyjádřit *1*

        PS. Sedim v DC u PC *15*
        • Tak i v Dc je někdo normální. :)
    • Co je to doněcká nezávislá televize agente KGB? Všichni jsou tam závislí. Někdo na Putinovi a jiný na alkoholu. Normální lidi už dávno z té hruzy prchli.
      • Tak jako Porošenko je závislý na Americe aj.
      • A že jich tam žije a neprchli. Zajímavé, že ty koloběžko, běž se vyčurat a spát a nepleť se do diskuse dospělých.
      • Ano, nezávislá jsem měl dát do uvozovek, moje chyba. Použil jsem ten termín aby místní rusofilové nemohli hned křičet že to je zmanipulované CIA a Mossadem, nebo Reuters-em ...
  • haló, Tiscali, vstávat, ten velitel to popřel, nikdy nic takového neřekl a má záznam rozhovoru na pásce - ono to má logiku první co udělá člověk zocelený v boji bude, že si půjde poplakat novináři, kterému svítí oř¨či dychtivostí aby měl nějakého solokapra... to by musel být na hlavu
    • ALE ale pusinkooo dyk je to taky jenom člověk a podivej jak mu asi je celej svět je proti němu asočuje z tamtého a oného a takový měkoučký teploučký novinářský nezaujatý rameno a k tomu moná i pohlazení,mno nevim nevim zda by to neudělalo svoje *1* *1* *1*
      Představ si to zahodíš samopal a můžeš se vyplakat,prostě žůůůůžp úleva ! *1*
      Kdo ví kdyby zazvonil u tebe,zřeba bys taky zreatila hlavu podlomila by se ti kolena jak v 15ti,zahodila bys vařečku a...........................................................ráno bys walila wocadla do novin jako ta kravkaa cos údajně na sebe samou vybrebentila ve slabé chvilce *1* *1* *1* *1*
      A co by asi bylo řečeno po tvém oprávněně rozhořčeném telefonátu do redakce??? Asi jen,že vše je nezvratná pravda,kterou jen pomatená pusinka popřela *1*
      Každej poctivej euroalianční občan přeci pochopí,že toto by nevydržel nikdo tedy jen vyjma hochů z NAVY seals *8* *8*
      • anebo, jako už tolikrát, by novinář prostě sedl, vystříhal, doplnil , "domyslel" tak, aby měl senzaci a když máš potřebu se vyplakat, jdi za svou starou matičkou
      • a co tak banderovci?????
  • Páni novináři a podnikatelé v mediích. Novinářský hyenismus a tupost zmanipulovaného davu..........
    Kolikrát jsme slyšeli v rozhlasu a v televizi a četli v různých médiích, jak "proruští separatisté" rozkrádají památky po mrtvých, které se dají zpeněžit, nakládají neuctivě s těly cestujících, kteří zahynuli při pádu letadla a jako vrchol, že se nechají fotografovat s hračkami, které ukradli mrtvým dětem. K tomu samozřejmě žádné důkazy, jak jsme od "profesionálů" zvyklí. Ale přece jen obletěla svět fotografie "teroristy, který ukradl dítěti hračku". Jaká je skutečnost?
    Popisek: Trosky malajského letadla na Ukrajině
    Video... Antimajdanský ozbrojenec zvedá hračku - vycpanou opičku z hromady trosek a říká: "Podívejte se, koho sestřelili ! Vidíte?", pokládá hračku zpět na hromadu trosek. Pak smeká čepici a křižuje se... Je to naprosto jasný projev soucitu se zavražděným dítětem, které symbolizuje jeho hračka.

    V tlumočeném rozhovoru pak říká, že letadlo muselo být sestřeleno buď jiným letadlem nebo střelou, která dosáhne do výšek, ve kterých mohou létat civilní letadla. Je zjevně přesvědčen, že letadlo sestřelila ukrajinská armáda, která k tomu má prostředky.
    A co psal nizozemský tisk a převzal celý "civilizovaný" svět: "Terorista z lidové Donětské republiky s trofejí".Komu by se nechtělo zvracet z takového "novinářského" cynismu, zvrácenosti a ubohosti. Jen tak dál, jste horší než komunisti.
  • Za všechno muže Rusko které dodává Evropě a západu plyn plnou ř-i-t a ti pak od rozkoše zbrojí , vyvolávájí války , okupují cizí země, bombardují civilní obyvatelstvo , sestřelují civilní letadla .
    • A co mají chudáci jiného dělat? Nic neumí vyrobit.Nic neumí vypěstovat.Všechno musí ukrást. Jediný artikl je agrese, drzost,lež kalašnikov a plyn.
      • Pro ty, co nevidí a neslyší fakta např: něco z módního oboru:

        Ruský procesor Elbrus-8C
        Procesor kompletně vyvinutý ruskými silami. Má vlastní strojový kód, který je mnohem efektivněji navržen už jen proto, že si nenese historické artefakty jako x86/x64 a ARM. Na druhé straně přímo v procesoru je emulátor x86/x64 architektury, takže Elbrus umí spouštět i x86/x64 binárky.

        Intel už z důvodu ochrany před konkurencí prosadil jeho prodej v USA. To určitě proto, že je horší než on.
        • však woni to zas zatrhnou a řeknou,že to je moooc nebezpečnej profesor když je rýuskej a ještě 8mi jadernééééj *1* *1*

          Poslechnou woni a nejni to ten profesor co ho má v nějaká tom herberku to Hlenovo a neběhato na platformě Hniluxu a androjdusu jako fík?? To by mohlo soudruhum s Pindows dooost vadit *1*

          Ale esli se pletu tak se na mě nezloběj a předem se jim moc womlouvím *3*
      • Rusko si všechno objedná , zaplatí , má na to . Nebo si myslíš že Evropa a USA prodávájí Rusku plyn ?
  • Těch nezvratných důkazů je už nějak hodně.
    • já teda ještě žádnej nezvratnej neviděl všade narážím jen na ty zvrácený *1*
      • Já jsem taky nezvratný důkazy neviděl, ale každá strana tvrdí, že je má právě ona. Pokud jde o naší análně-speologickou propagandu, tak pravdu má vždy USA - a nikdy jinak! As Clemmy has said.
  • Je to sice nevhodné ale připomělo mi to vtip,který se kdysi vyprávěl jak při náboru do bezpečnosti měl s adeptem diskusi náborář a musel odejít a zastoupil ho vyšetřovatel.Když náborář odcházel tak povídá vyšetřovateli:Zrovna jsem se ho ptal kdo napsal Babičku.No a když se vrátil tak mu vyšetřovatel zdělil:Dostal jsem to z něho Babičku napsal on a jeho brácha!
    Takže si radši počkáme na výsledek ICAO .
    • Moc pěkné. Už je to nudné.
      Jestli Malajci lítají "rádi" ve válečných zónách (Ukrajina, Syrie) nemůže se divit, že jsou nějací mrtví. Cynksmus necynismus. Pozůstalí by měli vzít osmiocasou kočku s háčky a slinčovat manažery Malajsijských aerolinek. Možná je to pojištovací podvod. Kdo ví. Prohlášení jednotlivců ať povstalců, ukrajinských fašistů, Rusů, nemá cenu vnímat, neb podstatné je jestli se něco technicky, tedy objektivně vyšetrí. Dalších komentářů k pádu letadla se zdržím, je to škoda času.
      • A kdo tu válečnou zónu vytvořil? Pár feťáků,alkoholíků nebo ruské speciální síly?
      • a skoro po týdnu není nikdo schopen nám ukázat co ten AWAX vlastně viděl? on chudák krze tu obrovskou rotující placku vidí prd a tak si snadno poplete DUB s BUKem ,já placku nemím,ale Trutnov a Turnov si pletu taky *1*
        • hošani z Holyvůdu to ještě nestačili vyrobir... dočkej času, ono se jim to podaří...
    • Moc vtipné!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit