Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K tomuto neštěstí se objevilo již tolik různých spekulací a vzájemně si odporujících prohlášení, že se pravdu svět dozví tak za 50 let. Stejně jako se dozvěděl, že Kennedyho odpravila samotná CIA.
    • Přesně tak, svoje prezidenty si USA vraždí sami, Rusi k tomu nepotřebují, jsou samostatní a to od nepaměti a prezidenty v jiných státech , kteří se jim vzepřou nechají uplacenými rebely zavraždit také - Kadáffí, Sadám, Allende, u Castra to x-krát nevyšlo, ale snaha byla velká a rádi by přidali i Putina.
  • Když jsem četl nebo viděl dokumenty o tragédiích letadel, bylo tam uváděno CO POSÁDKA s letovým střediskem naposledy komunikovala!!!!Tady je to již týden -A TICHO!! To NIKOMU nevadí???? Vypadá to na záměr a také tento velitel mohl dostat slušnou finanční odměnu od USA a Kyjeva. Za peníze cokoliv ty jsou totiž až na prvním místě.
  • Rakety Buk mají i ukrajinská armáda a tak proč je dosud nepřiznala. A právě v době sestřelu je měli v oblasti dvě baterie kde došlo k výstřelu a které zaznamenali i družice .Není nic divného že je mají i separatisté , ve válce je snaha přijít jakýmkoli zpusobem ke zbraním . Ukrajinská armáda je posilováná žoldákami už od majdanu a to je dukaz že Porošenko válku nikdy nezastaví naopak jí posiluje.
  • Kolik mu za to USA -. EU Bilderberg a voři v zakoně s Porošenkem v čele zaplatili?
  • Šokující zjištění !! Stejně jako objev, že Krym je okupován Ruskem a ne USA. Co budou teď dělat soudruzi z KSČM, ODS další kremlofilská klaka ? Obviní USA a Evropskou unii z vyprovokování Putina k vedení války proti Ukrajině *1*
  • V žádné válce nikdy nikdo nevítězí,zůstane po ní jen spousta obětí,spustošená země a spousta smutku a lidského neštěstí.Putin,vzhledem ke společné hranici s ukrajinou,by měl podniknout i ty nejtvrdší kroky aby už konflikt ukončil a ne se dál oblažovat svou samolibostí,narcismem a pocitem velkého kluka který má moc nad životy lidí.Západní svět by zase bez ohledu na finanční dopady by měl dát Rusko do uplné izolalace,zmrazit veškeré finance,ukončit dočasně veškeré obchody a ne jej v této situaci ještě vyzbrojovat.Peníze,peníze,peníze a až potom teprve někde hodně vzadu je mír a spokojenost občanů a to je prosím projev demokracie EU,Ameriky atd.
  • množí majdanofilové jsou tak nešťastní, že jim padá domeček z karet, že každý ejich pokus je vyvráce, i teb velitelk je sprdnul, že je mi je jich až líto. Í
  • A je to venku!!!!!!!!!!!!!! Vrazi jsou Rusové v čele s Putinem!!!!!!!!!!!!§
    • Vrahem je Kyjev USA a CIA protože tam letadlo navedl, nad zonou kde se válčí civilní letadla nemají co pohledávat, protože může dojít lehce k záměně. a letadlo bylo odkloněno, Kyjevem.
    • je to tak
  • Jsem retardovaní a ůplní blb. Any čzesky neumým, Prominte my to.
    • to jste vy všichni komunisti
  • Mi komunisti sme skromní a aji tak tůto válku vihrajeme. V tem nám požehnej náž Vůdce Putin! Já mam maleho camprlika v kaťatech ale jeste se možu vyčurat budu našeho nadsoudruha branit vlastnim tělem!!,!Čest!
    • neopruzuj
    • Mi kapitalista sme rozžrani a tuto našu valku,jako přeci všecky valky vihrajem ,su naše , vihrajeme. V trom nam požehnej vůdce Klaus Šlafnberg i Kalusek Mam v dispozičnim řešeni obr osas 3cm ale pojebu šecko i cela Wolstrait včetně černeho opičaka.Hauaju allahu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit