Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na světě je krásně.
    • kdepak krásně, nadherně je *2*
  • v rukou oligarchických klanů a jejich politických a mediálních loutek, které brnkáním na struny sociální, rasové, politické, náboženské, genderové či nacionální nesnášenlivosti odvádějí společnost od žádoucích změn......
    • CO jsou to ty žádoucí změny ?
      • Neptej se ho, neví co píše. Je postižený stihomamem, chudák.
  • KIMCID
    ještě že to rusko nepotřebujem ropa,plyn,barevné kovy *1* *1* *1*
    • Jenomže to nemá JEN Rusko.
      • KIMCID
        a co stim?máme zaplaceno a usmlouváno.a teď jak to rychle a bezbolestě udělat jinak?
        • Začít se urychleně dívat jinam a hledat náhradu.
          • KIMCID
            to ano *3*
  • No my jsme ho sestřelili, ale může za to Kyjev! (Ruská logika.)
  • Dokud nevychcípají všichni agresoři z USA a NATO, nebude na světě klidu a míru...
    • Už zse kradete nicky ??? Jen si posluště.
      • Oni ti vypatlaní komunisti už ani nevědí, jak se jmenují, čí jsou a kam patří. Kdyby jim to Gréba Filip občas nepřipoměl, tak by ani nevěděli, že jsou komunisti.
  • Já se mám dobře.
    • Já taky. Od rána do večera si zpívám a ještě mi za to platí.
    • Tak jak já určitě ne *5*
      • Já se mám dobře. Tak jak ty ne.
        • socko *15*
  • Ty zmrdi vlezou všude a strašně rychle se množej. Kam se naserou, tam všechno rozbombardujou, vyrabujou a povražděj. Tak si to pamatujte!
  • Ti rudí teroristé vám vyvraždí celou rodinu, pokradou všechen majetek, a ještě vás za to zavřou na doživotí. Tak funguje komunismus!
    • Komunizmus nemůže fungovat, protože žádnej neexistoval - voa zblblej propagandou.
      • Neexistoval? Dodnes ho máš v hlavě místo mozku, komunisto.
        • Za to ty máš místo mozku z howna kostku.
  • Kam se hrabe soudruch Hitler na našeho velikého Vůdca Putina!
    • Ty jsi ale pizda.
    • KIMCID
      *7*
  • Důležité je nepustit žádnou cizí armádu na naše území.Radary už vůbec ne.Montáž vrtulníků v Praze je chyba,opakovaná!Tatra a jiné přehmaty.
    • Aha. A jak zakážete ten vstup cizích vojáků na naše území pokud se jim toho zachce ? Dáte na hranice ceduli " vstup zakázán" ?
      • A proč teda u nás proběhla ta zasraná sametová revoluce?!!!!!!!!!!!!!,teď nás budete zastrašovat válkou?Tam to bylo bez výstřelu na co jste vy neřádi sáhli všechno jste rozkradli a ještě budete vyvolávat válku?????Vy kapitalistické s v i n ě .
        • Ha ha ha ha . Čílte se ještě chvíli. Máte se teď špatně ? To je dobře, MOC dobře.
          • NO ono to je možná podle vás dobře ,že nám vnucujete válku a že jste nám tady všechno rozkradli národ ať si to probere sám a zařídí se ve volbách.
            • Copak vám ukradli? Patřilo vám prkénko od záchoda v ČKD a klika od vrátnice ve Škodovce ?
          • Je mi tě líto, chlapče.
            • Mě vás ne, synku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit