Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fotr byl komunista, matka byla komunistka, dědek byl kovanej a babka proletářka. Proto i já jsem komunista, ctím rodinou tradici.
    • Já jsem na tom úplně stejně soudruhu.
    • Ale i tak ti to věřím, že kradeš je u komoušů normální.
    • Je to tak soudruhu, my soudruzi musíme držet spolu. V zájmu našeho vládce - USA.
    • Tonoucí se stébla chytá, zoufalec dělá zoufalé věci, komunista krade nicky, když už neví kudy kam.
      • Komunista byl i nesombureš MF a kam to dotáhnul *1*
  • národ poškozených mozků.... Možná, zde žije spousta dobrých lidí, ale jsou to blbci!
    • A zase soudíš jiné podle sebe...
      • podle tebe *1*
  • kde se objeví americká demokracie je válka a bída.
    • Nevím přesně co je to americká demokracie, ale asi je to v Rusku.
      • Americká ukázková demokracie je např.v Iráku.....
  • Náš velký Vůdce Putin dyzponuje nélepčíma raketama na svjetě názorně to celému svjetu ukázál Ymperyalisti teť nevyjó kudy kam. Čest!
  • KIMCID
    no a? ať maji třeba prkno se hřebíkem.ale u mne je B L B ten co poslal dopravní letadlo nad zem kde se válčí *16*
  • CIA předkládala důkazy radě bezpečnosti i OSN a dalším že Irák má zbraně hromadného ničení což je v rozporu s mezinárodními úmluvami ! Přesto že tam celou zem prošmejdili během deseti let vůbec nic nebylo nalezeno ! USA mělo důkaz že jim dvojčata v NY sundali teroristé z Afghánistánu avšak nakonec bylo zjištěno že teroristé byli ze Saudské Arábie . USA předkládaly důkazy o tom že v Sýrií vláda použila chemické zbraně proti protestující opozici . Nakonec se prokázalo že tyto zbraně použila opozice proti svým lidem na rady CIA aby tam přitáhla vojenskou pomoc USA . Dneska USA tvrdí že mají důkazy že civilní letadlo sestřelili separatisté za pomoci Ruska . S předkládáním důkazů si už ani nedělají hlavu . Vždyť důkazy prý předkládají média a to jak o sestřelení letadla tak i o dodávkách zbraní z Ruska . USA naprosto postačují média jelikož ta jim vyšlapou cestu k vojenským tažením a tvrzení čehokoliv a to proto že lidé jsou telata a neumí si dát dohromady ani 2+2
  • já jsem Tečka Čapisral a diskuzi jsem zase zasral
    • Z toho si nic nedělej, soudruhu. Jsme na to od vás komunistů zvyklí
  • USA - fašistický vřed planety Země
  • Já su klidné. Šak sa tam mastijó komunisti mezi sebó, né? Tož jim zafandíme, né?
  • Jen se bijte, svoloči východní. Já už mám na Ukrajině vyhlédnutou pěknou firmičku. Už jsem v tom zběhlá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit