Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • povstalců byl viděn jeden Buk tak ho rychle porazili....
  • To je pořád Buk sem Buk tam, ve všech novinách.Je to jednoduché s viníkem a to je UA a Malaysia Airlines.Jedni proto,že neodklonili let z dosahu válečného konfliktu a druzí ,že tam nechali svá letadla přelétavat.Ti by se měli zodpovídat .
    • To máš těžký, když američtí židé se chtějí za každou cenu dostat rusko a jeho nerostné bohatství na svá konta .. to je každý rozum marný. Doufám, že si ukousli m,oc velkej kus a že se zadusí, ale pomoc frantíků a němců, kterým se to nepovedlo v histoii, a chtějí být úspěšnější než předkové se mi nelíbí... nevím, neví jak to skončí.
      • No máš bohužel pravdu. A je jim úplně jedno, že přitom obětují Evropu, ale i to je možná cíl, alespoň ubyde konkurence .
  • Bezdomovec cizinec v Praze udeřil ženu ve frontě na polévku, musela do nemocnice.Armáda Spásy je otřesena a přestala vydávat polévku.
    • To byl určitě Amík, ti v Americe chodí na polévku do Armády Spásy.
      • Nenažranej sobeckej 200kilovej Amík prej ještě strhnul hrnec polévky na ctihodnou sestru s naběračkou.
      • To je logický *1*
  • Mi komunysti plně potporujeme našeho Vůdca Putina a jeho rakety. Dyš se buduje komunyzmus tak létajó třísky a tech pár desítek miliónů mrtvích nás nezastaví. Gdo nevraždí s nama ten vraždí proti nám a s tem se vipořádáme po bolševycku ja aji když mam maleho pindoura tak stojim za nadsoudruhem putinem jako jeden lid!!
    • Veškeré příspěvky proputinovské jsou financovány KSČ + ambasádou Putka+Klaus,
      za vedení seladona with moustache Červoněnkem II!
      Můžete se třeba posrat, soudruzi! Zažili jsme "kontrapropagandu" v srpnu 1968!
      Jsme imunni! Chuj s bolševikami!
      • Anka Danka = Tečka Bečka
    • Jak velkeho maš toho pindoura??
      • číslo 42 mám kolem krku
        • Takové mám nejradši, Tečko! Oni se tak pěkně houpají a škubají...
  • Kde nepomáhají argumenty, pomůžou americké bomby. Kde nepomůžou bomby, přijdou ke slovu vraždící okupační jednotky.
    • Jako na Krymu *1* *1*
  • Irák, Libye, Afghanistán, Somálsko, Súdán, Jemen, Nigérie... - americká demokracie v praxi.
  • Mi komunysti plně potporujeme našeho Vůdca Putina a jeho rakety. Dyš se buduje komunyzmus tak létajó třísky a tech pár desítek miliónů mrtvích nás nezastaví. Gdo nevraždí s nama ten vraždí proti nám a s tem se vipořádáme po bolševycku!
  • na našich pět žoldáků kteří byli tento a minulý týden vyznamenáváni v rakvi...sám ovar jim pověsil na krk medajle a ani nepoděkovali *1*
    • Jen z nich byl můj fotr. Stydím se za něho.
      • Jsi sirotek?Zrovna jsem chtěla nějakého adoptovat.
  • Pověs si svého komužida - podpoříš mír.
    • socka socce oči nevyklove
  • Ptáte se mě, proč je tu zase tak červeno? To jen tečka menstruuje mínusy...
    • No a co. Tobě jsem dal taky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit