Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • genki.sudo
    http://www.youtube.com/watch?v=rPJaJ5ys_G0

    Pokiaľ to bude mať skvelý systém boja a RPG prvkov, pokiaľ to bude graficky / umelecky zvládnuté na výbornú, prečo nie ?

    Vždy sa nájdu slečinky, ktorým bude na hre niečo vadiť, nech už bude urobená akokoľvek..

    Btw, to bojuje so segulehmi ? :-D
    • ales.smutny
      "to bojuje so segulehmi" - to jsem si říkal už u traileru :))
      • Magister_Peditum
        Taky mi je hned připomněli. *15*
      • genki.sudo
        Njn, keď vyšiel trailer na Rift tak som v ňom videl jaghutov :-)
  • Aktuálně si užívám první průchod skrze Dark Souls a stále věřím, že dvojku nezkazí. Dokud neuvidím nějaký nevyvratitelný důkaz, že je něco špatně, tak mají moji důvěru.
    P.S. Miluju Dragonslayer bow a úzké lávky *5*
    • Keyz
      Mně tam luk přišel nepoužitelný jako hlavní zbraň.Šíp letěl tak pomalu,že tomu uhnul každý a to automatické/ruční míření taky dost nepřesné.
      Na lákaní nepřátel ale skvělé.
  • Magister_Peditum
    Každopádně bych počkal až budeme vědět víc, i když v poslední době, cokoliv, co smrdělo zjednodušováním, nakonec zjednodušeno opravdu bylo.
  • misho8723
    Však všade píšu, že tentoraz sa PC verzia robí od začiatku spoločne s konzolovými verziami (dokonca sa píše, že PC verziu dostala iná externá firma na starosť) a samotná prezentácia hry sa uskutočnila na silnom notebooku.. tak dúfam, že nejdú robiť okolo PC verzie dáke tajnosti
  • Hurááá ! Už mám po krk všech těch originálních, férově těžkých her s jedinečnou atmosférou, neotřelým stylem vyprávění a zajímavými návrhy lokací a příšer.

    Naopak, na další obyčejnou, neslanou nemastnou rpg hru, kde člověk chodí z bodu A do bodu B pořád dokola, jako otrok, přitom ho hra neustálé vodí za ručičku a okřikne jako malé dítě, když se snaží na něco přijít sám za sebe, se už celej třesu !

    Taky mě v Dark souls nehorázně štvalo, že mi hra mechanicky nevpražila do hlavy veškeré informace o příběhu / lokaci hned na začátku. Nesnášel jsem to prozkoumávání lokací, honění za itemy a skládání jednotlivých střípků příběhu do sebe. Na tu tajemnou a hořko-sladkou atmosferu už jsem byl alergickej ... nikdy víc !

    Souls serie potřebovala zjednodušení a zbavení jakýchkoli originálních prvků, jako prase drbání ! Jen tak dál mládenci !
    • tohle to potřebuje:
      jeden čudl na útok, jede čudl na blok, a blikající enemák, když máš provést proti-úder.
      mapa + minimapa, vylézt na kopec = zobrazit na mapě ikony všech NPC, "schovaných" pokladů a skriptovaných eventů...
      o neomezeném quick save/load nemluvě
      • Keyz
        Tedy čím více čudlíků tím více HC?
        V nějakém UT je mód kdy máš zbraň a na jednu ránu zabiješ každého.Také se říkalo,že to je HC.
        - To vychvalovaní "složitosti boje" v Dark Souls je komické.Krom jednoho seku tam byli dva no.
        Stejně když si pak zjistil jak bojovat tak si nepotřeboval více než ten jeden čudlík a běhat okolo,když jsi použil vhodné kombinace kouzel tak někdy stačilo stát a sekat.
        - To je ten UT více HC když se pořád musíš soustředit když je na tom každý stejně.
      • kubi-wan
        Něco podobnýho jsem těžce rozdejchával v Mass Effectu 2, kde se najednou všecko dělalo mezerníkem!
      • Ale no tak. Dalo sa to urobiť aj tak, že ak nechceš pomôcky tak by si si ich mohol v menu vypnúť. Ja sa priznám, že nemám rád ťažké hry. Som dosť nešikovný a keď sa mi nedarí strašne ale strašne nadávam. A ja nechcem nadávať.
        • V tom pripade to ale nebude hra pre Teba nemyslis ? Tiez nie super-hrac, ale zato nechcem, aby takuto unikatnu vec prerobili na styl tuctoveho akozeRPG. Radsej si pozriem niekoho, kto to vie.
          • JJ to určo nie je. Ani sa do toho nehrniem. Ja som za ten mainstream, kde sa pekne usadím a odreagujem. *1*
        • 1. nadavanie nieje zle, nadavanim znizujes negativnu energiu v tele
          2. ak nemas rad tazke hry, hraj mainstream
      • a hlavne DLC s legracnimi cepicemi a klobouky..
        • Malleth
          Copak klobouky. Eat this!
          http://www.levelupvideogames.net/2012/03/you-got-your-mass-effect-in-my-final-fantasy/
          • Magister_Peditum
            (blicí smajlík)
            • Magister_Peditum
              A já měl za to, že to je jen prasečí rypák s otevřenou pusou. Už na ty blechy asi nevidím. *15*
            • Viktor_H
              Vždyť ten tu normálně je! *1*

              Hle: *11*
  • Dokud budou lidi blbí a budou si kupovat další díly série, aniž by si zjistili že se změnili hlavní mechaniky které je na předchozích dílech bavili ... do té doby se bude vyplácet studiím to takhle měnit ... původní fanoušci si to koupí tak jako tak a tím že tu hru předělají na něco jiného najdou nové zákazníky.

    Viz Assassin's Creed III
  • walltar
    Tak minutu ticha za další sérii, kterou zničila honba za prodeji. Každopádně jak by teď řekl mnohý hráč WoW ... hra bude lepší protože se jí prodá víc kusů.
  • janchor
    Be wary of hope.
    • Malleth
      I can't take it anymore.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit