Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • samej grafickej masturbator tady :D
    • A o cem jinem by nova generace konzoli mela byt, nez prave o lepsi vizualni strance her? Pravda,vypada to, ze se na nove konzole konecne dostava i trochu pokrocila fyzika.
      • O vsem ostatnim, co setyka her?
        • Ja myslel ve srovnani se soucasnou generaci. A nechces mi doufam rict, ze socialni serepeticky a personalizace je to, co ti na PS3 chybi a je to ten duvod, proc si budes novou konzoli porizovat, ze ne? *1*
          • Porizovat ji budu kvuli hram. Ale treba moznost porizovat screenshoty a videa mi chybela. Na PC jsem si kvuli tomu koupil FRAPS a na Vite mi moznost porizovat screenshoty udelala velkou radost. Na PS4 mi dela radost treba "tabletove" chovani, kdy se fyzicky nebude vypinat jen uspavat, stejne jako zvlastni nizkospotrebni procesor na downloady, kdyz konzole spi. A jsem zvedav, jak bude fungovat hrani her behem jejich stahovani. To jsou veci, ktere vyrazne zprijemni pouzivani konzole.
  • Spades
    Japonci neumi predvadet... Ten ze SE je jak z teleshoppingu...
  • Tak prezentace Square Enix zatim to nejlepsi co predvedli, co se vizualni stranky tyce.
    • akorát je to už hooodně starý videjko
  • hm...tak to jo Japonci prostě umí.
  • Square Enix se tedy moc nenadřel se svojí prezentací.
  • MidnighT91
    Tohle Final Fantasy video je starý ale naprosto perfektní... Teda jestly je to Final Fantsy...
    • To bylo minulej rok na E3?
      • MidnighT91
        Mám za to, že jo...
    • Spades
      Halvně říkali, že o jelo realtime už na PS3...
      • Ne říkali, že je to runtime z připravované konzole, video bylo na PS3 jen puštěno.
  • teprve s těma Japoncema to začalo bejt zajímaví
  • MidnighT91
    Deep down vypadá dobře, nějak jsem přeslechnul jestly bude exklusivní... Každopádně to vypadá že se snaží přiživit na Dark Souls...
    • christianus
      Chvilku jsem myslel ze to bude Dragon's Dogma 2.
  • Čim víc elidí, tím více se video m*dá, čim více se video m*dá, tím méně lidí. Momentálně je tu 3 miliony diváků a na video se již nedá čučet -_-
    • http://cs.twitch.tv/ tam to jede ok
  • Ježiši, ten Čongáč :D:D:D No to je fakt moc :D:D Neumí ani p*** anglicky :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší